1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Bulutsuzluk Özlemi yüzük, rozet, altın dış

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

yüzük, rozet, altın dış ve bond çanta,

çoğunuz bıyıklıydınız.

biriniz hepinize,

hepiniz birinize

benzerdiniz.

seçilmek için

para harcar,

hizmet aşkıyla yanardınız.

-meli, -mali,

-ceksin, -caksın,

çart curt, zart zürt

atardınız.

düşünmeyi hiç sevmezdiniz,

maalesef,

değişip gelişeni göremezdiniz,

fakat,

bizim için iyi olanını

siz bilirdiniz.

Bulutsuzluk Özlemi yüzük, rozet, altın dış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi herşeyi

Bulutsuzluk Özlemi herşeyi

herşeyi başucu kitabına borçlu kuyunun dibinden bakar. gökyüzü kuyunun çapı kadar. hayatı böylece algılar. düşünmekten korkar çok. soru sormanın cezası çok tabular beynini sınırlar telsizi vardır, radyosu yok. dolduruşa gelir yorumu yok şarkı bilmez türkü söylemez. çatık kaslı ve hiç gülmez. önün için aşk önemsiz, okşar demir boruyu. ölmeyi ya da öldürmeyi göze alması çok...
  2. Bulutsuzluk Özlemi küçüktüm ufacıktım,

Bulutsuzluk Özlemi küçüktüm ufacıktım,

küçüktüm ufacıktım, top oynar açıkırdım. bir gün bir küzüm oldu, kınalı bir kuzuydu o. aradan geçen zaman onu kınalı bir koç yaptı. yaz tatili bitmiş, okul vakti gelmişti. birgün bayram dediler, dualar ettiler, kan akti, cinayeti gördüm. düzen çalışır, tıkır tıkır, beyinler üşenir, sessizlik sürer giderâ�¦ kuzuların sessizliği
  3. Bulutsuzluk Özlemi duvarlar yıkıldı

Bulutsuzluk Özlemi duvarlar yıkıldı

duvarlar yıkıldı kapı aralandı ışık üzerimize geldi bizi aydınlattı balıklar azalırken sabahtan akşama dek çalışıp yörülürken nerden geldiğini bilip nolacağını bilmezken sular azalırken oysa bizim oralarda savaşa hayır diyenler var ne güzel ama onları yargılayanlar var bana farketmez müslüman hıristiyan budist bana farketmez türk japon kurt ozon delinirken oysa bizim...
  4. Bulutsuzluk Özlemi hep engellendim

Bulutsuzluk Özlemi hep engellendim

hep engellendim debelendim mahallede tektim ailede tektim umut ettim çok çok hayal kurdum yükseklerde üçtüm bir çok ise girdim bir çok isten çıktım saçımı kesmedim hiç gravatım olmadı hem okudum çok hem de yazdım yapa yalnızdım bir boyalı kuştum bir boyalı kuştum ben bir boyalı kuştum bir boyalı kuştum ben umut ettim çok çok hayal kurdum yükseklerde üçtüm seni buldum ya...
  5. Bulutsuzluk Özlemi & Zamska [2009]

Bulutsuzluk Özlemi & Zamska [2009]

1. Mavi 2. Rüzgar 3. İstanblues 4. Bıktım Be 5. Sisli Puslu 6. Doğduğun Gibi 7. Uzun Mi 8. Evrenden Geçerken 9. Yaşıyordu Şehir 10. Yetmiyor Yetemiyor 11. Zamska

Sayfayı Paylaş