Bunlar Cilt Dostu Sabunlar...Hassas Ciltli Meleklerimize...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Bunlar Cilt Dostu Sabunlar...Hassas Ciltli Meleklerimize...
Cilt Dostu Sabunlar
Cildinize Dost Sabunlar% 100 zeytinyağlı sabunun öncü markası Dalan’ın, Dalan Therapy markalı sıvı sabunları cilt dostu formülü ile ellerinizi özenle temizlerken, nemlendirici özelliği sayesinde nazikçe bakım yapıyor ve yumuşacık bir etki bırakıyor.İşte cilt dostu sabunlar...Bunlarda bitkisel sabunlar ve faydaları...sivi sabun-3a.jpgAynı seride yer alan Dalan Therapy Antibakteriyel ve Kötü Koku Giderici sıvı sabun ise soğan, sarımsak ve balık gibi ciltten arınması zor olan kötü kokuların giderilmesinin yanı sıra bakteri oluşumunu engelleyen Türkiye’nin ilk sıvı sabunu olma özelliğini taşıyor. 12 farklı çeşidi bulunan Dalan Therapy’nin canlı renkleri ve doğadan gelen esanslardan yaratılmış ferah kokuları sizleri tropik diyarlara götürürken, içlerinden birini seçmekte zorlanacaksınız.


70 yıllık tecrübesini tüm ürünlerine yansıtan Dalan, sadece kalıp sabunda değil, sıvı sabunda da farkını ortaya koyuyor. Antibakteriyel ve Koku Giderici özellikleri sıvı sabunda birleştirerek Türkiye’de bir ilke imzasını atan Dalan’ın, Dalan Therapy Antibakteriyel ve Antibakteriyel-Koku Giderici sabunu taze bergamot kokusuyla soğan, sarımsak ve balık gibi ciltte oluşan kötü kokuların giderilmesine ve bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.


Sıvı sabundan beklenilen tüm özellikleri bir arada bulunduran Dalan Therapy sıvı sabun serisi, özel formülüyle cildi nazikçe temizleyerek sağladığı bakımla cildin doğal yumuşaklığını koruyup, her zaman güzel ve bakımlı görünmesini sağlıyor.


On iki farklı seçeneği bulunan Dalan Therapy sıvı sabun tropik adalardan gelen hoş kokuları ve canlı renkleriyle de kullananları etkilemeyi başarıyor. Kırmızı Meyveler & Zencefil, Karpuz & Bambu, Hindistan Cevizi & Vanilya, Çilek & Yoğurt, Şeftali & Bal gibi yaz meyvelerinden oluşan seçenekleri cildi canlandırıp kullananları neşelendirirken Sütlü Çikolata & Kakao Yağı, Lavanta & Kekik, İpek Proteini & Shea Yağı, Beyaz Çay & Aloe Vera, Yaban Gülleri & Badem Yağı gibi tropik adaların yumuşak dokularını yansıtan seçenekleri cildi rahatlatıyor ve dinlendiriyor.


Tüm aile üyelerinin kullanımı için uygun olan Dalan Therapy sıvı sabun 400 ml ve 750 ml yeniden doldurulabilir ambalajlarda tüketiciye sunuluyor.
 
Üst