Bunlar düşük belirtisimi acaba

yasemin ve ben

Yeni Üye
Üye
Bunlar düşük belirtisimi acaba
merhaba arkadaşlar
adet gecikmesinin ikinci günü kan testim 224 çıktı.iki gün sonra 595. tam kadın doğumdan randevu aldım ama akşamdan beri şiddetli sağ kasık ve bel ağrım var.şuda var dün akşamdan beri çok yoğunum ve hep ayaktaydım.hafif seyreden bel ağrım bir anda şiddetlendi kasığıma vurdu ve bir kere kanama yaşadım. randevum iki gün sonra acilemi gitsem. normalmi sizce bu drum yaşayan varmı böyle olup sağlıklı bebeği olan.

Merhaba, gebeliğin ilk haftalarında kasık ağrılarının olması normaldir.. Fakat şiddetli ağrı normal değildir dikkate alınmalıdır. Randevu gününüzü beklemeyin . Bugün mutlaka bir doktora görünün. Hcg değerleriniz + usg muayenesi ve son mens tarihiniz birlikte değerlendirilerek durumunuz hakkın da net bilgi edinebilirsiniz.

evet ağrım şiddetlendi ve kanamam başladı dün acile bugün doktora gittim dış gebelikten bahsediyorlar ama emin değiller iki ayrı doktorda aynı şeyi söyledi çok korkuyorum keşke normal düşük olsa betam 350 ye düşmüş akşam. bugünkü henüz çıkmadı . iki günde bir kan verecem ama şu ağrılar çok fena ağrı kesicide içmememliymişim.dua edin benim nolur çok teşekkürler cevabınız için

Değerin düşmesi sağlıksız gebeliğe işaret ediyor. Hcg testini bir kaç defa yapacaksınız . Hekim değerleri izleyecek ve durumunuz hakkın da bir kanaate varacaktır. Yalnız dış gebelik şüphesin de gözlem altında olmanız gerekiyor bu ciddi bir durum . Ağrılarınız dayanılmaz ve kanamanız var tüpünüz zarar görebilir. Ağrı kesici almayın ama şiddetli ağrı durumunu kanamayı hekiminize bildirim. Çok geçmiş olsun dualarım sizinle

Geri