bura da bella nın köşesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buyrun Buyrun Burası da BöğüRTLen'in Köşesi=)

Buyrun Buyrun Burası da BöğüRTLen'in Köşesi=)

BöğüRTLen'in Köşesine Hoşgeldiniz... :dp178: Benim köşeme de gelin meleklerim:) dostluk,sevgi,saygı adına herşey bu köşede de mevcut=) Böğürtlen yemek isterseniz =)
  2. şişşttt burda da varrr:) nıcler..

şişşttt burda da varrr:) nıcler..

Kır KaLßimi GönLün OLsun..AL Herşeyi Gözün Doysun..Şimdi Başka Kollardayım Bu da $na Kapak OLsun ManiSaLıyıZ ßiz KaraKoL EviMiz KeLepCe KoL SaATimiz RaKıyı SusuZ AsKı Sonsuz SevERız ! V·$1uR H·$4aNÇeRi K·$1aLBiMe K·$4aLßiM KaNa BuLaNSıN F·$1aZLa D·$1eRiNe i·$4NMe Ç·$4üNKü o·$1RDa S·$1eN VaRSıN! hîc tãnîmãdîgîm bîrîñî bãñã têrcîh êttîñ, bêñsê hîc ûzûlmêdîm.. kîm ñêdêñ ãyrîldîñ dîyê sørãrsã;...
  3. şu köşe kış köşesi bu da dio'nun köşesi :)

şu köşe kış köşesi bu da dio'nun köşesi :)

Meleklerimm buda benim köşem :26: burada hepimiz bi aile gibiyiz sizleri tanımaktan inanın çok memnunum.. bu köşede sizden sevdiğiniz cicekleri resimleriyle beraber eklemenizi istiyorum. önce ben :D nergis..güzel kokusu ve sade beyazlığıyla...
  4. яαρ-кızı... ' nın köşesi RaP le ilgili olmalı..

яαρ-кızı... ' nın köşesi RaP le ilgili olmalı..

Arkadaşlar benim köşem Rap le ilgili olacak.. Kolera ve Sagopa Kajmer le ilgili şarkı sözleri videolar resimler paylaşıcam sizlerle.. bu köşede sizi anlatabilecek bir çok şarkı olacak emin olun...:)
  5. Acun Ilıcalı 'nın Bodrum 'da ki Muhteşem Evinden Fotoğraflar

Acun Ilıcalı 'nın Bodrum 'da ki Muhteşem Evinden Fotoğraflar

acun ılıcalının bodrumdaki evi acun ılıcalı bodrum'daki evi Sevgili melekleri, yaptığı her programla olay olan, reytingleri fırlatıp halkın sevgisini kazanan Acun Ilıcalı kış sezonunun bitmesiyle bir nefes aldı ve kendini Bodrum'da ki evine attı. Tatil yaparak kafasını dinlemeye çalışan Acun Ilıcalı bildiğiniz gibi son günlerde Survivor yarışmacılarından Merve Büyüksaraç ile arasında ki...

Sayfayı Paylaş