burasıda 2008 bitmeden evleneceklerin clubu olsun

hasreteyup

Yeni Üye
Üye
burasıda 2008 bitmeden evleneceklerin clubu olsun
selam kızlar herkes evlenecegi tarihi yazsın ve ne gibi hazırlıklar yapıyoruz onları paylasalım.
benim dügünüm 8 kasımda ve allahıma binlerce kere sükür hemen hemen bütün hazırlıklarım tamam

Cevap: burasıda 2008 bitmeden evleneceklerin clubu olsun

canım ALLAH utandırmasın ben senden önce gelin oluyorum 17 ekim cuma günü hayatımın erkegi ile evleniyorum inşallah sevgilerimiz hep daim kalır ikimizde mutluluklar....:dance::dp193:

allah mutlu mesut etsin bi yastıkta kocatsın inşallah ...:minik:

canım ALLAH utandırmasın ben senden önce gelin oluyorum 17 ekim cuma günü hayatımın erkegi ile evleniyorum inşallah sevgilerimiz hep daim kalır ikimizde mutluluklar....:dance::dp193:
canım sagolasın allah sanada ömür boyu mutluluklar nasip etsin :) hazırlıkların nasıl tamamladınmı? valla ben tamamladım sayılır ama cok zormus bayagı ugrastık hazırlık yaparken

ewet valla canım çok zor eksiklikler bitmiyor zaten maddi manevi çökmüş durumdayım:Dcok az eksikliklerimiz kaldı bu hafta sürekli ev baktım gönlümüze göre bulamadık o bi hallolsa gerisi inşallah gelir.perdeler dikilir sonrası yerlestirme kolay heycanlıyım yaaaa yaklastıkca hissediyorum :)

Geri