Burasıda Benimm Köşemmm....

ebraryksl

Yeni Üye
Üye
Burasıda Benimm Köşemmm....
ooof inanamıyorum.yeni yeni elemanlar alınıyor ama neden beni istediğim yere göndermiyolar yaa.neden insanlar karşısındakinin yerine kendini bi an olsun koymazki.bi yapabilse onu eminim ne dert kalır ne tasa.:grev:

köşeme galiba biras dertli bi giriş yaptım.ama olsun işallah ilerde güsel şeyler de yazarım.

Allahım nolur artık bu defa olsuuuuun..
:d040:

g111.gif

......... ben hayatıma hücremin bu mor ışığında başladım... Ben hayatıma senin sevginle başladım...

Ne kadar acı çeksem de kimseyle değişmem kendimi... Değişmem kederimi, kimsesiz birinin kederiyle... Kederimde, sen varsın... Kederimde senin kimsesizliğin var... Kederimizde masumiyetinin ardında gizlenmiş kölülüğün var. Ona engel olmak istemiyorsun, engel olmadığın bu kötülüğün sana büyük bir ıstırap veriyor...

Kederimde, içindeki kötülükten duyduğun ıstırap var... Öyle çok yaşattım ki seni içimde, işte yıllar sonra sana dönüştüm... Ne varsa sende, insana, hayata, yalnızlığa dair; bende de var...

Sana baktığım yerde sen olmasan bile, orada boşluğun bile olsa, ben bakarım yine oraya...

Senden başka kimsem yok benim... Çünkü ben seni, sen doğmadan önce sevdim, sevgili!..c.e

çok çok çok mutluyum.hafta sonu doğum günümdü.veeee cuma günü bi baktım eşim karşımda.halbuki tartışmıştık.hafiften kavgalıydık yani.ama onu karşımda görünce kalmadı hiç bişi.canım kocam bana yine sürpriz yaptı.

onu çooook seviyorum ben yaaaaaa

Aaaaaaaay Allahım başım çatlıyor.takıyorum takıyorum kafaya sonrada böle canım yanıyor.ama üzülmemek elde deil yaa.Allahım pişmanlık nasıl bişey dir böyle.ama herşey senden ii de kötüde.Sadece sabır sabır sabır ya Rabbi....

Geri