burasıda minik meleğin köşesi

Ce: burasıda minik meleğin köşesi

Canim iyi geceler diliyorum sana...

buuu7tnrm7.jpg

Canim kösene bir ugriyim dedim ama sen yoksun güzel günler dilerimmm...

gulum.jpg

canlarım saolun bu aralar pek uğrayamayacağım hastayım biraz. rahatsızım. hepinize mutlu günler diliyorum kızlar...

Minik Melek canım tam olarak ne şikayetlerin var? Merak ettim. Demin biraz işim vardı konuşamadık. Kızlar da senden önce geyik yapıyorlardı seninle ilgisi yoktu yani muhabbetin alınma sakın canım benim. Konu sen değildin :) İnşallah gönlümden geçen gerçek oluyordur :)

hyır benim sormak istediğim merak ettiğim hep diyolar ya sabah kalkınca bulanıyo falan diye gecede bulanırmı merak ettim. çünkü bu ay yımurtlama günlerimde gerekeni yaptık bi ihtimal diye düşündüm.inşallah vardır.sadece bunu merak etmiştim ama önemli değil alınmadım yani. başım ağrıyor. konuyu uzatmak istemedim.:) :cry:

hyır benim sormak istediğim merak ettiğim hep diyolar ya sabah kalkınca bulanıyo falan diye gecede bulanırmı merak ettim. çünkü bu ay yımurtlama günlerimde gerekeni yaptık bi ihtimal diye düşündüm.inşallah vardır.sadece bunu merak etmiştim ama önemli değil alınmadım yani. başım ağrıyor. konuyu uzatmak istemedim.:) :cry:

Anladım canım, benim bildiğim kadarıyla mide bulantıları en çok karnın açken oluyor, bu nedenle sabah görülmesi daha muhtemel ama başka saatlerde de olabilir, bünyeden bünyeye göre değişir yani. Hayırlısı olsun canım, inşallah gönlüne göre olur herşey. Reglin gecikti mi?

1 haftası var gelmesine şimdi test yapsamda çokmaz herhalde. o zaman bakıcam inşallah gelmez. allah seninde gönlüne göre versin canım sağol.

Anladım canım hayırlısı olsun, çok düşünmemeye çalış emi. Kendine de dikkat et. Reglin bir hafta kadar geciksin ondan sonra test yap bence.

Geri