Burberry İlkbahar Makyaj Koleksiyonu "Spring Storm"

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Burberry İlkbahar Makyaj Koleksiyonu "Spring Storm"
burberry spring storm, burberry ilkbahar makyaj koleksiyonu, burberry makyaj 2014


Sevgili melekler, modanın dev isimlerinden Burberry ilkbahar makyaj koleksiyonuyla karşınızda! "Spring Storm" adı verilen 2014 Burberry makyaj koleksiyonu Londra'nın kapalı ve fırtınalı havasından etkilenmiş. Mor ve pembe renk tonlarının hakimiyetindeki koleksiyon, modern ve elegan bir ilkbahar görünümü sunuyor. İşte bu yepyeni koleksiyon ve fiyatları hakkındaki bilgiler....
Burberry'nin Spring Storm İlkbahar Makyaj Koleksiyonu'nu çok beğeneceksiniz.burberry-spring-storm.jpg
Londra sokaklarında gezinen gerçek bir Burberry kadınını yansıtan yeni koleksiyon, üzüm ve güllerden ilham alıyor. ''Spring Storm'' renk skalası benzersiz ve şık bir görünüm yaratıyor.

Doğal dudak renklerinin, yumuşak buğulu bir göz makyajına eşlik ettiği look'lar gölgelerle adeta dans ediyor. Plum Pink Göz Paleti ile gözlerinizde toprak ve gül renkleriyle yumuşak gölgeler yaratırken, Nude Beige ruj ve Fresh Glow Nude Radiance lipgloss ile ile tamamlanan dudak makyajı şık bir ilkbahar görünümü sunuyor.

Üzümlerden ilham alan mor renk tırnaklarda…

Koleksiyonun üzümlerden ilham alan rengine sahip Pale Grape oje, tırnaklarınızda parlak ve kremsi mor rengin şaşırtıcı ve beklenmedik modernliğini sunuyor. Dış etkenlere karşı koruma sağlayan özel içeriği ile de antioksidan, pro-vitamin B5 ve Myrrh özü gibi güçlendirici ve nemlendirici bileşenler ile tırnaklarınıza bakım yapıyor.

Plum Pink Göz Paleti No:6 122 TL
Nude Beige Ruj No:1 83 TL
Fresh Glow Nude Radiance Lipgloss 71 TL
Pale Grape Oje 57 TL
 
Üst