1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63

Burberry Makyaz Serisi

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Modanın önde gelen isimlendiren Burberyy bu kez makyaj serisi ile bizi karşılıyor. Puslu havanın etkisinden esinlenen bu seride ,gri bulutlardan esinlenmiş olup,makyaj tutkunları için hazırlanmıştır.
    [​IMG][​IMG]

Bu koleksiyon sadece Türkiye'de İstinye Park Boyner mağazalarında satışa sunulmaktadır...

Burberry Makyaz Serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garfield Serisi

Garfield Serisi

garfield serisi garfield serileri
  2. Yeşim Tekstil’in Burberry başarısı

Yeşim Tekstil’in Burberry başarısı

DÜNYACA ünlü Burberry markası için günlük ve spor kıyafetler üreten Yeşim Tekstil, Burberry’nin sattığı polo tişörtlerin yüzde 66’sını üretiyor. Yeşim Tekstil’in Burberry’e üretiminin birinci yılı nedeniyle düzenlediği ’Burberry Günü’ne katılan Burberry Satınalma Direktörü May Chong, Yeşim Tekstil’in erkek kategorisindeki örme grubunda dünyada çalıştıkları dört firmadan biri olduğunu söyledi....
  3. Burberry trençkot

Burberry trençkot

burberry trençkot Ben bunları çok beğendim çok şıklar.Ya özellikle kısa olanına aşık oldum hahaha Fiyata gelince $2800 cık..
  4. Burberry erkek parfümleri

Burberry erkek parfümleri

burberry erkek parfümü burberry erkek parfüm burberry erkek parfümleri, en güzel koku, kalıcı kokuları bu yazımızda paylaşıyoruz. Erkek parfümlerinde en eski ve en etkileyici kalıcı kokulara sahip Burberry parfüm çeşitlerini sizlerin huzuruna sunuyoruz Melek'ler. Eşiniz ve sevgiliniz için ideal ve güzel bir hediye olabilir, ne dersiniz :A

Sayfayı Paylaş