1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63

Burberry Makyaz Serisi

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Modanın önde gelen isimlendiren Burberyy bu kez makyaj serisi ile bizi karşılıyor. Puslu havanın etkisinden esinlenen bu seride ,gri bulutlardan esinlenmiş olup,makyaj tutkunları için hazırlanmıştır.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Bu koleksiyon sadece Türkiye'de İstinye Park Boyner mağazalarında satışa sunulmaktadır...

Burberry Makyaz Serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garfield Serisi

Garfield Serisi

garfield serisi garfield serileri
  2. Burberry Hearts Koleksiyonu

Burberry Hearts Koleksiyonu

Burberry Hearts Koleksiyonu adındanda anlaşılacağı gibi kalplerden oluşuyor...Burbery bu koleksiyonunda gömlekten çizmeye ayakkabıdan iç çamaşırına cüzdana kadar bütün ürünlerde kalpli desenleri kullanmış... Şimdi geçiyorum Burberry Hearts Koleksiyonu'na kızlar :tik:
  3. Burberry trençkot

Burberry trençkot

burberry trençkot Ben bunları çok beğendim çok şıklar.Ya özellikle kısa olanına aşık oldum hahaha Fiyata gelince $2800 cık..
  4. Burberry "April showers"Koleksiyonu

Burberry "April showers"Koleksiyonu

burberrry,burberry türkiye,burberry outlet,burberry giyim,burberry koleksiyon,april showers,april showers izle Burberry, Nisan yağmurları için hazırlamış olduğu “April Showers” koleksiyonunu satışa sunuyor. Mario Testino tarafından çekilen reklam kampanyasında İngiliz aktörler Sophie Kennedy-Clark ve Matthew Beard yer alıyor. Burberry “April Showers” koleksiyonunda trençkotlar, yağmur...

Sayfayı Paylaş