…Burçlar ve Kariyer ?…

fırtına

Yeni Üye
Üye
…Burçlar ve Kariyer ?…
Koç : Satış temsilcisi reklamcı halkla ilişkiler muhabir veya televizyonculuk gibi mesleklerde başarılı olurlar. Bazı koçlar da cerrah olmaya eğilimlidir. Başarılı olmak için iş arkadaşlarınıza ve personele diplomatik davranmaya çalışın. Çalışkan olduğunuzda seçtiğiniz alanın lideri olabileceğinizi unutmayın. Birçok konuda tartışma meydana getirecek problem çıkartacak biri olmayın. Diğer insanlarla konuşmadan işle ilgili değişiklik yapmak için ısrar etmeyin.
Boğa : İşte başarıyı en üst seviyeye çıkartmak için doğanızda bulunan hırsı isteği ve çalışma aşkını kullanın. Emlakçı bankacı grafiker broker ekonomist otel yöneticisi inşaat mühendisi gibi meslekler boğalar için uygundur. Başarılı olmak için saygı duyduğunuz kişilerden tavsiyeler ve destek almaya açık olun. Rutini değiştirmek zorunda kaldığınızda endişeye kapılmayın. İçten içe hatalı olduğunuzu bildiğiniz zamanlarda inatlaşıp fikrinizi değiştirmeyi reddetmeyin. İyi organize olmuş bir çalışma yerinizin olmasına önem verin.

İkizler : Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek konusunda iyisiniz. Ancak üretici enerji ve yeteneklerinizi aynı anda birden çok ve değişik konulara yöneltmeyin. Müşteri temsilcisi muhabir reklamcı metin yazarı yayıncı gibi mesleklerin yanında konsantre gücü olan ikizler iyi bir borsacı da olabilir. Başarılı olmak için günlük bir iş planı yapın ve bunun değerini bilin. Sadece kendi fikirlerinize değil diğer insanlarınkine de değer verin. İş yerinde kırıcı ve sürekli eleştiren kişi olmamaya çalışın. Kısa zamana birden fazla iş veya proje sıkıştırmayın.

Aslan : Oyuncu sanatçı modacı halkla ilişkiler yönetici tekniker muhasebeci tamirci satış danışmanı gibi meslekler size göredir. Başarılı olmak için başkalarından beklediğiniz kadar siz de çalışın. Diktatör olmaktan kaçının emir vermek yerine rica edin. Yaptıklarınızla gurur duyun ama asla önemini fazla abartmayın.
Yengeç : Duygusal bir yapısı olan yengeçler iyi niyetleri sayesinde mesleklerinde adım adım ilerleyebilir. Doktor hemşire sekreter otel yöneticisi öğretmen emlakçılık gibi meslekler ve genel müdürlük yengeçlerin işidir. Ayrıca yengeçler iyi bir ressam oyuncu müzisyen veya bankacı olabilir. Başarılı olmak için stratejinizi belirlerken sezgilerinize kulak verin. İş arkadaşlarınızla iyi geçinmeye çalışın ama onlara annelik veya babalık yapmayın. Güç delisi yada çok fazla ihtiraslı olmayın. Her şeyi dışlayarak kendinizi sadece işinize yönlendirmeyin.Bunları Biliyor musunuz? Hazır (Kısa) Cevaplar Güzel Sözler Özlü Sözler İlginç Bilgiler Astroloji Burçlar Rüya Tabirleri Uyku Rüya Astroloji
Başak : Halkla ilişkiler alternatif tıp ekonomist borsacı muhasebeci eczacı öğretmen yayıncı ve satıcılık başaklara göredir. Başarılı olmak için değerinize inanın ve fikrinizi söylemekten kaçınmayın. Sizin başarınızın başkalarına mal edilmesine ve övülmelerine izin vermeyin. Problemleri çözmek için bir adım atmadan işinizle ilgili şikayetlerde bulunmayın. Kriz anlarında panik olmayın. Nasıl olsa onu atlatmak için bir yolunu bulacaksınız. Çalışma ortamınızdan memnun olduğunuza emin olun.
Terazi : Ressam müzisyen sanat uzmanı stilist mimar hakim diplomat kuaför teknisyen dişçilik uygun mesleklerdir. Başarılı olmak için verdiğiniz kararlara uyun. Yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkarttığınızdan emin olun. Harekete geçmek konusunda geç kalıp büyük fırsatları elinizden kaçırmamaya özen gösterin. Yapacağınız işin neresinden başlayacağınızı uzun uzun düşünüp zamanınızı boşa harcamayın.
Akrep : Psikiyatrist araştırmacı polis politikacı eczacı medyum savcı köşe yazarı cerrah bilim adamlığı size göredir. Başarılı olmak için meydan okumalardan hoşlanmanız güzel ama gereksiz kavgalardan kaçının. İşinize karşı tutkulu olun. Kendinizden biraz ödün vermeniz gerekse de çalıştığınız herkesle iyi geçinmeye çalışın. Güvensizliklere kapılıp üreticiliğinizi engellemeyin. Takıntılı bir megaloman olmayın. Asabi davranmayın.

Yay : Felsefeci avukat öğretmen turizmci sporcu yönetici politikacı işletmecilik uygun mesleklerdir. Başarılı olmak için ayrıntılara önem vermeyi unutmayın. Her zaman en iyisini bildiğinizi düşünmeyi bırakıp başkalarının fikirlerine de açık olmaya çalışın. Enerjinizi çok fazla dağıtmayın. Tutamayacağınız mantıksız sözler vermeyin. Sizin için iyi olabileceğini bildiğinizde bağlılıklardan ve fırsatlardan kaçmayın. Herkesin sizin gibi düşünemeyeceğini ve çalışkan olamayacağını unutmayın.

Oğlak : Politikacılık iş adamı müteahhit öğretmen belediye memuru sigortacı yönetici asistanı otomobil tamircisi stilist bankacılık oğlakların işidir. Başarılı olmak için prensiplerinize sadık kalın ve kendinize karşı her zaman dürüst olun. Bütün ağır çalışmalarınızı birkaç saatlik dinlenmeyle dengeye sokun. İşte çok fazla saat harcayıp kendinizi tüketmeyin. Güce olan açlığınızın sizi çürütmesine izin vermeyin.

Kova : Radyocu televizyoncu politikacı astrolog bilgisayar uzmanı arkeolog film yönetmeni gibi meslekler kovalara göredir. Başarılı olmak için hayal gücünüzü ve renkli kişiliğinizi sergileyebileceğiniz bir alanda çalışmayı tercih edin. İş yerinde her zaman değişikliğe ihtiyacınız olduğunu unutmayın. İnsanlara yaklaşımınızda yanlış davranıp kötü bir etki bırakmayın. Başkalarının yapıcı önerilerini dinlemeyi reddetmeyin. İlginç olmayan konulara yönelmeyin.

Balık : Güzel sanatlar ressam müzisyen tiyatro oyuncusu sosyal danışman öğretmen sporcu fotoğrafçı müşteri temsilcisi balıkların işidir. Başarılı olmak için altıncı hissinizi dinleyin. Sizi tatmin eden ve mutlu olmanızı sağlayan her şeyle ilgilenin. Günlerinizi pratik ve işlevsel bir şekilde planlayın. Hayallerinizi başarılı gerçeklere dönüştürmeye çalışın…

kaynak:devtürkler
 
Geri
Üst