Etiketler:
 1. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan

  Burçlara Göre Anneler

  Konu, 'Burçlar' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

  Burçlara Göre Anneler
  ileride insallah bende yengeç anne olucam :D

  Akrep: Çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. Ama onların kusurlarını da görmez.

  Aslan: Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.

  Balık: Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır.

  Başak: Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar, O'na güvenir ve sevildiğini bilir.

  Boğa: Çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da bu anneler şefkâtli ve koruyucudur. Yıllar içinde
  çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.


  İkizler: Çocuklarını çok sevmesine rağmen, onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

  Koç: Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin
  sağlamak ister; ama öfkesini de çabuk unutur.

  Kova: Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.

  Oğlak: Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir; ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar
  özgürlükleri için mücâdele ettiğinde gerginlik olabilir.

  Terazi: Onun için çocukları, eşinden sonra gelir. Ama çok sevecen ve şefkâtli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar, eşini dinlemezse öfkelenir.

  Yay: Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının
  kendisi gibi, dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

  Yengeç: Fedâkâr bir anne, çocukları için kabuğundan çıkıp güvenilir bir sığınaktır. Bu da, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir.


   
 2. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Başak: Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar, O'na güvenir ve sevildiğini bilir.

  hımm ayy allahım bana göstercek mii o günlerii...
  senin adına cok sevindim canımm senden de ii anne olur gızz....
  tşklerr canım paylaşım için...
   
 3. suCre

  suCre Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  17 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  2.068
  Beğenilen Mesajlar:
  133
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  Niye bizemi geleceksiniz:)
  Aslan: Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.
  eferim bana güzel bi anneymişim:D emeğine sağlık cnm ...
   
Burçlara Göre Anneler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Burçlara Göre Anneler

  Burçlara Göre Anneler

  burçlara göre anneler bu yazıyı buldum biyerden ... bakalım doğru mu :D Koç anne 21 Mart-20 Nisan : O masalcı bir annedir, çocuklar için bir oyun arkadaşı. Her akşam masallar anlatacak, masalların sihirli dünyasını çocukları için oluşturmaya çalışacaktır. Belkidisiplin sağlamak için ısrar edecektir, bazen sinirli olacaktır ama öfkelerini çabuk unutacaktır. Çabuk öfkelendiğinde kırıcı...
 2. burçlara göre anneler

  burçlara göre anneler

  KOÇ Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur. BOĞA Çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır. İKİZLER Çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin...
 3. Burçlara göre anne profilleri

  Burçlara göre anne profilleri

  BURÇLARA GÖRE ANNE PROFİLLERİ İyi bir iletişimin altın anahtarı; karşınızdakini iyi tanımaktır. Annenizin mizacıyla burcunun örtüştüğü yerleri öğrenmek, hayatınızı daha pratik hale getirecektir. Koç burcu Annelerimiz, Koç burcu Anneniz, size öncelikle cesareti öğretecektir. Yaşamın zorluklarına ve her türlü engellerine karşı iradenizi kullanmanız için sizi teşvik edecektir. Yürekli...
 4. Burçlara Göre Meslekler

  Burçlara Göre Meslekler

  burçlara göre meslekler nuray sayarı burçlara göre meslekler nuray sayarı 2011 pratik Koç Burcu: Polatikacı-Organizatörlük-Yöneticilik-Mühendislik-İşletmecilik-Komutanlık-Kimyacı-Operetör-Mizah fıkra yazarlığı-Ressam-Parfüm işleri-Artist-Müzik adamı Boğa Burcu: Askerlik-Doktor-Kimya alanı-Dişçi-Mimar-Mütahit-Demir çelik işleri-Bankacı-Pratik meslekler. İkizler Burcu:...
 5. Burçlara Göre Nasıl Bir Annesiniz?

  Burçlara Göre Nasıl Bir Annesiniz?

  burçlara göre annelik, burçlara göre annelik özellikleri, burcuna göre nasıl annesin Sevgili melekler, çocuklar için hayattaki en kıymetli varlıkları anneleridir. Annelerin çocuklarına duydukları sonsuz sevgi ve onlara en güzeli verme isteği tartışılmaz. Ancak yetiştirme tarzı ve beklentilerde farklılıklar görülebilir. Burçlardan yola çıkarak annelerin nasıl karakterde oldukları...

Sayfayı Paylaş