1. Askikubra

  Askikubra Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  9
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Burçlara göre dekorasyon tercihleri

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Askikubra tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]  Koç: Modern, kullanışlı ve gösterişli eşyalarla antik değeri olan mistik objeler tercih edebilirler. Yönetici gezegenlerinin rengi kırmızıyı özellikle yatak odalarında kullanabilirler. Oldukça zevkli kişilerdir. Halı seçiminde de kırmızın hemen her tonunun kullanıldığı modern çizgiler beğenilerini kazanacaktır.
  Boğa: Boğalar, evdeki rahatlarına oldukça düşkün kişilerdir. Ev dekorasyonunda turuncuları, yeşilin hemen her tonunun kullanıldığı objeleri tercih edebilirler. Çiçek desenlerinin olduğu halılar onlara hitap edecektir. Halı seçiminde tercih ettikleri bir diğer özellik de halıların hijyen ve uzun süre sorun çıkarmadan kullanabilir olmasıdır. Desenli motifler de her zaman ilgilerini çekecektir.
  İkizler: İkizler insanı, ev dekorasyonunda çok fazla eşyanın hareket alanlarını kısıtlamasından hoşlanmaz ve her zaman modaya uygun mobilyaları tercih ederler. Metal objeler, sarı ve tonlarının kullanıldığı modern çizgilerin olduğu duvar objeleri zevklerine hitap edecektir. Halı seçiminde ise düz çizgilerin kullanıldığı, pastel tonları barındıran modelleri tercih edeceklerdir.
  Yengeç: Yengeçler yaşadıkları evde sakinlik ve huzur ararlar. Evlerinde ipek yastıklar kullanırlar. Kadifeler, pastel tonlar, inci beyazı, gümüş renkli objelerle dolu bir dekorasyonu tercih ederler. Ev aksesuarlarının kullanışlı, kolay temizlenen ve rahat olması onlar için oldukça önemlidir. Mistik izler taşıyan özel motiflerin olduğu halılar her zaman ilk tercihleri olacaktır.
  Aslan: Yaşadıkları ortamda gösterişli eşyaları severler. Onlara hitap eden tarz klasik tarzdır. Gökkuşağının yedi renginin bulunduğu objeleri evlerinin hemen her köşesinde kullanabilirler. İmkanları el verdikçe ev dekorasyonunu yenileyen Aslan burçları; altın, turuncu, sarı tonlarının yoğun olduğu, modern ve gösterişli halıları tercih edeceklerdir.
  Başak: Doğal mobilya ve eşyalar her zaman ilk tercihleridir. Koltuklar, perdeler birbirleri ile uyumludur. Küçük antik eşyalar, biblolar onların ruhlarına hitap edecektir. Patchworklar, çiçek desenleri ve doğayı yansıtan renkler ilk tercihleri arasında olacaktır. Halı seçiminde modern çizgilerin yanı sıra antik desenli açık renklerin yoğun olarak kullanıldığı modellere yöneleceklerdir.
  Terazi: Oldukça zevk sahibi, ev dekorasyonunda başarılı kişilerdir. Gül desenlerinin olduğu koltuklar ve perdeler ilk tercihleri arasındadır. Koyu mavi ve kırmızın kullanıldığı romantik objelerle evlerini süslemeyi severler. Halı seçiminde ise egzotik desenlerin kullanıldığı sanatsal figürlerin bulunduğu halıları tercih edeceklerdir.
  Akrep: Deri mobilyalar, koyu kırmızı ve siyahın kullanıldığı eşyalar her zaman ilgilerini çekecektir. Aksesuarlar konusunda oldukça zevklidirler. Koleksiyon tarzı objeler ilk tercihleri arasındadır. Renkli kristaller, modern dizaynlımobilyalar onlara hitap eder. Halı seçiminde ise geometrik modern çizgiler ve bir rengin yoğun olarak kullanıldığıhalıları tercih edeceklerdir.
  Yay: Ev dekorasyonunda aynalar oldukça önemli bir yer tutar. Pratik ve kullanışlı eşyaları tercih ederler. Eski kültürlere ait objeler ve bunlardan oluşan bir köşe onları dinlendirecektir. Uzak doğu kültürüne ait duvar eşyaları da beğendikleri arasındadır. Koltuk ve perdelerde mistik, değişik tarzlar zevklerine hitap edecektir. Halı seçiminde ise mavi ve yeşilin tonlarının kullanıldığı mistik desenleri tercih ederler.
  Oğlak: Modern fakat klasik çizgiler taşıyan eşyaları tercih ederler. Eskitilmiş görünümde olan obje ve koltuklar da onlara hitap eder. Düz, sade, şık ve zarih bir tarzı benimserler. Postmodern tarzda obje ve eşyalar dekorasyonda onlar için birinci sıradadır. Halı seçiminde ise yine klasik ve eskiye ait motiflerin kullanıldığı modelleri tercih edeceklerdir. Renk olarak ise kahve ve tonlarını seçeceklerdir.
  Kova: Rahatlarına çok düşkün Kova insanları, ev dekorasyonunda ışıklandırmaya oldukça önem verirler. Gösterişli, ilginç avizeler her zaman ilgilerini çekecektir. Parlak kumaşlar, koltuk ve perdelerinde yerini alacaktır. Birbirine uyumlu renklerin kullanıldığı döşemeler, modern çizgiler taşıyan masa ve sandalyeler, cam ve doğal kristaller, metal objeler onlara hitap edecektir. Halı seçiminde ise modaya uygun, sıra dışı motifler beğenilerine hitap edecektir. Renk konusunda ise mavi, mor ve tonlarını tercih edeceklerdir.
  Balık: Uçuk maviler, yeşiller, küçük çiçek motiflerinden oluşan koltuk ve perdeler, dekoratif şelaleler, mistik süs eşyaları, modern, rahat kullanışlı ve başkalarının da beğenisini kazanacak eşyalar onlara göredir. Koltuklarda ise büyük, rahat aynı zamanda şık modelleri tercih etmeye özen gösterirler. Resimlerden oluşan şık çerçevelerle süslenmiş bir bölüm duvarlarını süsleyecektir. Halı seçiminde geleneksel motiflerin kullanıldığı açık renkleri tercih edeceklerdir.
   
Burçlara göre dekorasyon tercihleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Burcunuza göre dekorasyon

  Burcunuza göre dekorasyon

  Burcunuza göre dekorasyon Boğa burcuysanız mavi tonlarında, aslan burcuysanız altın renklerinde bir mekanın karakterinize daha uygun olduğunu söyleyen oldu mu hiç? Eğer bugüne kadar burca göre bir dekorasyon yöntemini duymadıysanız, Ali Konya’dan bihabersiniz demektir. İçmimar Ali Konya; Sibel Can, Barış Manço ve Mehmet Ali Erbil gibi birçok tanınmış ismin evlerini tasarladı. Dekorasyon...
 2. Burçlara Göre Ev Tercihleri Nasıl Olur?

  Burçlara Göre Ev Tercihleri Nasıl Olur?

  Bu konu; Burçlara Göre Ev Tercihleri Nasıl Olur hakkında biligler vermektedir. Sevgili melekler, astrologlar burçlara bakarak kişilerin pek çok özelliklerini ortaya çıkarabiliyorlar. Burçlara göre renkler, burçlara göre hediye seçimleri başta olmak üzere burç özelliklerimiz sayesinde aslında pek çok alışkanlığımızı ve huyumuzu ortaya koyuyoruz. İşte astrologların araştırmalarından yola...
 3. Burçlara Göre Dekorasyon Stil Rehberi

  Burçlara Göre Dekorasyon Stil Rehberi

  burca göre dekorasyon, burçlara göre dekorasyon, burçların dekorasyon zevkleri Sevgili melekler, hepimizin ayrı ayrı zevkleri var. Giyimimizden ev dekorasyonu akadar çok çeşitlilik gösteren zevklerimiz, burçlara göre de belirgin farklılıklar gösterebiliyor. Biz de bu olayı merak ettik ve burçlara göre dekorasyon zevklerinin nasıl olduğunu araştırdık. Siz de okuyun bakalım, burcunuzla...
 4. ATEŞ-HAVA-TOPRAK-SU GRUBU BURÇLARINA GÖRE DEKORASYON

  ATEŞ-HAVA-TOPRAK-SU GRUBU BURÇLARINA GÖRE DEKORASYON

  ATEŞ-HAVA-TOPRAK-SU GRUBU BURÇLARINA GÖRE DEKORASYON Burçlara göre dekorasyon, hangi burç nasıl dekorasyon yapar, Ateş grubu (ASLAN-YAY-KOÇ) Ateş grubuna ait burçlar ,enerjisi pozitif ve canlılığı seven insanlar olduğundan , evlerinde de aynı havayı görmek isterler.Genel olarak gösterişli renklerden yana tercih kullanırlar. Fuşya, turkuaz, sarı gibi .. Marka ve kalite düşkünü ateş grupları,...
 5. Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

  Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

  dekorasyon önerileri, buncunuzun dekorasyonu, burçlara göre dekorasyon, burçlara göre dekorasyon nasıl olmalı Mobilyalar bir evin dekorasyonuna tek başına yeterli değildir. dekorasyonu pekiştiren önemli detaylar, aksesuarlar, tekstil ürünleri ve halı modellerinin yanısıra duvar edkorasyonu da gelmektedir. Burçlara ne kadar inanıyorsunuz bilemiyorum ama günlük burç yorumunu bile okuyup...

Sayfayı Paylaş