gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Burçlara göre düğün

  Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Burçlara göre giyim, iş seçimi, eş seçimi vs vs... diye bir çok konuya imza attık bu güne kadar. Kimi bilgileri ve önerileri mantıklı asıl bulduk, kimilerini ise asılsız değil mi Melek'lerim? Zira astroloji uzmanları, burç özelliklerinin hayatımız üzerinde oldukça fazla etkileri olduğunu her daim vurguluyor ve burcumuza göre kararlar almamız gerektiğinin altını çiziyor Mele'lerim.
  Düğün hazırlıkları yapan Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden misafirlerimize, burcunuza göre nasıl bir düğün yapmanız gerektiği hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda... :)


  [​IMG]

  Düğün hediyesi: Akrep kadınına düğün hediyesi olarak ilginç, heyecan verici bir hediye verin. Örneğin 2 saatlik bir masaj terapisi.

  Sizi ne bekliyor?: Akrep kadını bir kere ışığını size çevirdiyse gözleriniz kamaşabilir. Bağımlı olmamak söz konusu bile değil. Fakat eğer hayatta kalmak istiyorsanız, en kötü huyu merhametsizlik olan Akrep kadınını sakın küçümsemeyin.


  Oğlak
  Sade, muhafazakar ve ruhani bir düğün. Oğlak kadını, eski adetlere sıkı sıkıya bağlıdır.

  Hayalindeki balayı: Oğlak kadınının balayı hayali güzel, yeşillikle dolu, sessiz ve denize yakın olan herhangi bir yerdir.

  Düğün hediyesi: Oğlak kadınını mutlu etmek istiyorsanız, mutlaka gümüşçüye uğrayın. Gösterişli olmadıktan sonra bayılacaktır!

  Sizi ne bekliyor?: Bir Oğlak kadını evde temizlik yapmak yerine iyi bir şirkette yönetici olur. Eğer eş olmaya karar vermişse de bu durum aile hayatında da değişmez ve mutlaka evde lider konumunu üstlenir.


  Kova

  Farklı ve devrimci Bir düğün ister kova kadını. Belki bir sirk çadırında veya boş bir yüzme havuzunda...

  Hayalindeki balayı: Kova kadınının balayı hayali eşine bağlıdır. Eşi ne yapmak isterse onu yapacaktır; kesinlikle bu konuyla ilgilenmediği için değil, her konu ilgisini çektiği için!

  Düğün hediyesi: Kova kadınına yeni çıkan bir kitap, web tasarımı veya ilginç tasarımlı cep telefonlarını düğün hediyesi olarak alabilirsiniz. Teknoloji Kova kadının en büyük ilgi alanlarından birisidir.

  Sizi ne bekliyor?: Bir kere evliliğe ve anneliğe teslim olmuş olsa da, her zaman gizemli bir tarafları olacaktır. Bunun yanında harika bir arkadaş ve partner olmakla beraber yaratıcılığı da ev ortamını renklendirecektir

  Balık

  Şiirlerin okunduğu, renkli renkli çelenklerin kabul edildiği romantik bir düğün Balık kadının hayalidir.

  Hayalindeki balayı: Rüzgarda uçuşan saçlarının eşi tarafından okşandığı, birbirlerine öpücükler gönderdikleri en az düğün kadar romantik bir balayı. Balık kadını için balayı tutkulu bir aşktır...

  Düğün hediyesi: Balık kadını pratiktir ve pratik bir kadın her zaman kullanabileceği hediyeler almayı sever. Bir seyahat çantası mükemmel olacaktır.

  Sizi ne bekliyor?: Her şeyiyle eşinin yanında olacak başka bir kadın daha yoktur muhtemelen. Balık kadını eşiyle her konuda ilgilenir; onun problemlerini dinler ve çoğu zaman yararlı tavsiyeler verir. Fakat mutfakla arası pek iyi değildir.


  Kaynak: İvillage

   
Burçlara göre düğün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 'Düğün Gelenekleri' -YÖRELERE GÖRE

  'Düğün Gelenekleri' -YÖRELERE GÖRE

  karadenizin düğün gelenekleri karadenizin düğünleri gelenekleri karadeniz düğün karadeniz adetleri Düğün gelenekleri illere göre farklılık gösterse de herkesin bildiği ve uyguladığı değişmeyen bazı adetler vardır. İşte bunlardan bazılarının ne anlama geldikleri ve ortaya çıkış öyküleri… GELİNLER NEDEN BEYAZ GİYER?Beyaz, Romalılar zamanından beri kutlamaların rengi olarak kabul ediliyor. O...
 2. kuzey düğümü BURCUMUZU BULALIM

  kuzey düğümü BURCUMUZU BULALIM

  kuzey düğümü kuzey düğümü burcu dugumu düğümleri bulma Kuzey Düğümünüzdeki Burcunuzu bulmak için önce tabloya bakın. Kuzey Düğümünüz aşağıda belirtilen tarih aralıklarına göre bulunmalıdır. Örn: 21 Mayıs 1970'te doğan birinin bakacağı tarih aralığı 46 no.lu satıra denk gelmekte olup, Kuzey Düğümü Balık'tır. NOT: Burcunuzla aynı çıkmayabilir 1. 10 Mayıs 1899 - 21 Ocak 1901...
 3. KOVA burcunda Kuzey düğümü İLGİNÇ

  KOVA burcunda Kuzey düğümü İLGİNÇ

  kuzey düğümü kova http://www.meleklermekani.com/burclar/91500-kuzey-dugumu-burcumuzu-bulalim.html Kuzey düğümü burcumuzu yukardaki linkten bulalım sonuç KOVA ise Geliştirilecek Nitelikler Bu alanlardaki çalışma gizli yeteneklerin ve becerilerin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir. Objektif olmak ("tüm tablo"yu görmek) Dostluk için arzu duymak Grubun en yüksek hayrına olan...
 4. Düğün Pastanızı Mevsime Göre Seçin

  Düğün Pastanızı Mevsime Göre Seçin

  Sevgili melişler düğün öncesi gelin ve damadın düşünmek zorunda olduğu birsürü ayrıntı vardır. Çiftlerin ayrı ayrı ilgilenmesi gereken yığınla konu çıkar. Düğün öncesi kesinlikle karar verilmesi gereken konulardan birisi de “düğün pastası” dır. Düğün pastanızı düğünü yapacağınız mevsime ve mekana göre seçmelisiniz.Size önerebileceğim pasta modelleri :tik: Görüntüleri bile çok güzel öyle...
 5. Dinimize Göre Düğün Nasıl Olmalı?

  Dinimize Göre Düğün Nasıl Olmalı?

  islami düğün nasıl olmalı islama göre düğün dinimizde çalgılı günahmı islamda nasıl olmalı Dinimiz islama göre düğün adabı nasıl olmalı düğünler nasıl yapılmalı bütün bunların cevabı... Düğün, nişan merasimlerinde esas olan haram işlememektir. Haram işlememek şartıyla mahalli adetlere uygun her türlü merasim yapılabilir. Kadınlar kendi aralarında def çalıp oynayabilir. Düğünde içki vermek...

Sayfayı Paylaş