Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Burçlara göre İmaj Özellikleri

  Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlara göre dış görünüş KOÇ ERKEĞİ VE KADINI
  Güçlü sahneleri, görkemli bol aksesuarlı oyunları ve canlı renkleri sever ve risk ister. Hüzünler, nostaljik oyunlar ona göre değildir. Koç kadını ve erkeği maskülen yanını ön plana çıkarır. Boş zamanlarında kendisini tutkularına kaptırmaktan çekinmez.

  BOĞA ERKEĞİ VE KADINI
  Güzellikler içinde gününü gün eder, özel kumaşlardan hoşlanır. Sıcak renklere gömülüdür ama giysileri sağlam ve köklü olmakla birlikte pratik de olmalıdır. Kendine has bir stili vardır. Deneysellik aramaz. Görünüşüne önem verir. Etraflıca düşünür. Elegant olmak avangart olmaktan önce gelir. Her yerde fark edilir.

  İKİZLER ERKEĞİ VE KADINI
  İkizler, yükselen değerleri takip eder. Hiçbir şeyden korkmadan her şeyi deneyebilir. Rol yapmayı sever. Bazen iyilik dağıtan bir peri, bazen eğlenceli bir komik, bazen renkli bazen de sportiftir. Keyfine ve zevkine uygun o an içinden nasıl geliyorsa öyle davranır. Dönemine göre akşamdan sabaha değişebilir. Sevdiği renkler: siyah, beyaz ve pastel renklerdir.

  YENGEÇ ERKEĞİ VE KADINI
  Yengeç oyuncudur. Zayıf yanlarını gizlemek için hemen yeni bir role soyunur. Ama hiç belli etmez. Farklı kombinasyonlara hoş renk uyumlarına düşkündür. Yüzeysel değil derin ilişki arayanlar tarafından fark edilmek ister.

  ASLAN ERKEĞİ VE KADINI
  Parıldamak Aslana güven verir. Karizmatik ve moderndir. Gündelik işlerde bile diğerlerine göre hep biraz daha şık giyinmiştir. Aslan, her anlamıyla lüksü sever. Mücevher kutusu tıka basa olmalı, özenle seçilmiş gardırobu ise son modadır.

  BAŞAK ERKEĞİ VE KADINI
  Başak kalite için paradan kısmaz. Sevdiği bir şey de birkaç yıl hatta bir on yıl dayanır. En son modanın peşinde koşmaz. Değerli markalara, sade ve klasik bir tarza önem verir. Gardırobu göze çarpan iyi çalışılmış parçalardan oluşur. Göz alıcı değil kendi halindedir.

  TERAZİ ERKEĞİ VE KADINI
  Terazi kadını ve erkeği doğrusu oldukça estetiktir. Stil, model ve güzellik onun için doğal bir gereksinimdir. Çoğunlukla iki dirhem bir çekirdektir. Gizem dolu bir biçimi vardır. Gerçek şıklığı evinde yakalar. Aksesuar seçiminde dengelidir.

  AKREP ERKEĞİ VE KADINI
  Akrepin değişken bir kişiliği vardır. Amacına ulaşmak için her şeyini ortaya koyar. Beyniyle tamamen amaca konsantre olmuşken bedensel yorgunluk nedir bilmez. Egzantriktir. Bedenini tanır. Erotiktir. Kendisine uygun olan modayı izler.

  YAY ERKEĞİ VE KADINI
  Yay, maceraya ve marjinalliğe düşkünlüğünü dış görünüşüyle belli eder. Özgürlüğü sever. Bireyseldir ve moda olanın farkındadır. Seçicidir ama stili tam oturmamıştır. Egzotik kumaşlara dekolte giysilere bayılır.

  OĞLAK ERKEĞİ VE KADINI
  Oğlaklar nicelikten çok niteliğe önem verirler. Bir sürü cicili bicili süsler yerine ağırbaşlı bir dış görünüş sergilemeyi tercih ederler. Oğlaklar bir yığın ucuz eşya yerine az ama iyi işlenmiş eşyaları tercih ederler. Giydikleri iyi bir kombinasyon oluşturmalı klasik ve rahat olmalı, her yere uymalıdır.

  KOVA ERKEĞİ VE KADINI
  Kovalar dikkat çekmeyi sever. İnsanların çevresinde dört dönüp onu alkışlamaları hoşuna gider. Belli bir stilleri yoktur. Onlar için herhangi bir statü sembolü de yoktur. Bireyselliklerini vurgularlar. Yeni bir giysi mi arıyorlar mutlaka bulurlar.

  BALIK ERKEĞİ VE KADINI
  Balık çok değişkendir. Bazen nostaljik bir oyunbaz bazen su perisi havalarında bazen de neredeyse çıplak yada çok şıktır. Bir bakarsınız bir akşam yemeğinde gözlerden gizlenir, ertesi akşam bütün dikkatleri üzerine toplamıştır. Giysileri de oynadığı role uygundur her zaman dikkat çekici ve değerlidir.


   
 2. gunes ve su

  gunes ve su Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  25 Kasım 2009
  Mesajlar:
  209
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  estetik herşeyden önde gelir kesinlikle doğru
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  baŞak erkeĞİ ve kadini başak kalite için paradan kısmaz. sevdiği bir şey de birkaç yıl hatta bir on yıl dayanır. en son modanın peşinde koşmaz. değerli markalara, sade ve klasik bir tarza önem verir. gardırobu göze çarpan iyi çalışılmış parçalardan oluşur. göz alıcı değil kendi halindedir.

   
Burçlara göre İmaj Özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Burçların Negatif Özellikleri

  Burçların Negatif Özellikleri

  Koç ukala, Boğa hımbıl, İkizler tehlikeli, Yengeç yapmacık...İşte burçların negatif özellikleri. Koç Ego tatminine en çok ihtiyaç duyan burç işte. Bay ukala, ya da bayan buz. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Yatakta, aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez. Onlara kalsa dünyada herkes aptal, bir...
 2. Burçların Özelliklerine Göre Evlilik Hayatları

  Burçların Özelliklerine Göre Evlilik Hayatları

  burçların uyumu, burçların evlilik hayatı, burçların özellikleri Burçların kendilerine has bir takım karakteristik özellikleri vardır. Bazen kişiler kendi burçlarını değil de yükselen burçlarının özelliklerini taşıyabilirler. Genelleme yapacak olursak birçok kişi burcunun özelliğini taşıdığını söyler. Burçlara meraklı kişiler için sizlere burçların özelliklerine göre evlilik hayatları...
 3. Selma Ergeç'in Yeni İmajını Gördünüz mü?

  Selma Ergeç'in Yeni İmajını Gördünüz mü?

  selma ergeç, selma ergeç haberleri, hatice sultan Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'daki Hatice Sultan karakterinin ardından yeni bir dizi projesinde rol alacak olan Selma Ergeç imajını yeniledi. Hem saç rengini hem de şeklini değiştiren Ergeç, bunu proje için değil tamamen kendi isteğiyle yaptığını söyledi. Yaklaşık 4 yıl Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hatice Sultan karakterine hayat...
 4. Burçların korkutucu özellikleri

  Burçların korkutucu özellikleri

  Zodyak’ın 12 burcunu bu sefer en korkutucu yönleri ile ele aldık. Bu yüzden kendi burcunuzu okumayı "es geçebilirsiniz". İşte burçların en korkutucu astrolojik özellikleri… KOÇ BURCU Egonun krallığına hoş geldiniz! Her şeyi ben bilirim tavrıyla birlikte sürekli en önde olmayı arzu eder. Kadını ya da erkeği fark etmez, ikisi de ukalalık konusunda sınır tanımaz. Anlattıklarına da...
 5. Burçlarına Göre Erkeklerin Genel Özellikleri

  Burçlarına Göre Erkeklerin Genel Özellikleri

  Astroloji meraklıları için sizlere bu konumuz da burcuna göre erkeklerin genel özellikleri hakkın da genel bilgilere yer veriyorum. Birlikte olduğunuz, eşiniz, sevdiğiniz, nişanlınız yada bir yakınınızın burcunun özelliğine göre kişisel özelliklerini merak ediyorsanız işte size bilgiler; Koç burcu erkeği 21 Mart-20 Nisan Ateşli, yerinde duramayan, ilerleyen yaşına rağmen genç görünen, genç...

Sayfayı Paylaş