Burçlara Göre Yılbaşı Hediye Seçimi Nasıl Olmalı?

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Burçlara Göre Yılbaşı Hediye Seçimi Nasıl Olmalı?
burçlara göre hediye seçimi, burca göre nasıl hediye seçilir, yılbaşı hediye seçimiSevgili melekler, yılbaşı yaklaşıyor. Sevdiklerinle bir araya gelmek, biraz eğlenmek ve hediyeleşmek için küçük bir fırsat olan yılbaşı için hediye seçiminde zorluk yaşayabilir, kime ne alacağınıza karar veremeyebilirsiniz. Bu noktada sizlere yardımcı olamk istiyor ve burçlara göre hediye seçimi nasıl olabilir, sizlerle paylaşıyoruz....hediye.jpg
Koç Burcu Erkeği

Koç burcu insanları ateşli ve ataktırlar. Onların formda kalmaya ihtiyaçları vardır. Spor ekipmanları iyi bir seçim olabilir.

Koç Burcu Kadını

Koç burçları kırmızı rengi severler. Kırmızı bir şapka veya eşarp da iyi bir seçim olacaktır çünkü koç burcunun idare ettiği bölüm, yüz ve kafadır.

Boğa Burcu Erkeği

Onlar için alış veriş keyiflidir. Boğa burcu boğaz ve boyunu yönetir. Bu burçta doğanların doğal bir şarkı söyleme yetenekleri vardır. Sevdiği müzisyenlerin albüm setini alabilirsiniz.

Boğa Burcu Kadını

Yumuşak kaşmir bir kazak, yumuşak bir yorgan, şarap, bir kutu çikolata veya gurme hediye sepeti iyi bir seçim olacaktır.

İkizler Burcu Erkeği

Haberleşme, iletişim gibi konularda meraklı olan İkizler için, sevdiği dergiye abonelik, cep telefonu, taşınabilir hard disk gibi hediyeler iyi bir seçim olacaktır.

İkizler Burcu Kadını

Dekoratif kutular, takı, hayvan figürlü ev eşyaları, özel bir ayna, güzel bir yağlıboya tablo iyi seçenekler arasındadır.

Yengeç Burcu Erkeği

Evini ve ev hayatını seven Yengeçler için, evde kullanabilecekleri hediyeler seçebilirsiniz. Kış için terlik veya pijama takımı, resim çerçevesi, ilgisini çeken konularda değerli bir kitap iyi seçimler olabilir.

Yengeç Burcu Kadını

Bir zücaciye dükkanına girin. Baharat kavanozları, fırın eldivenleri, buzdolabı magnetleri gibi renkli figürlerden istediğinizi seçin. Ayrıca hediye sepetleri de işe yarar.

Aslan Burcu Erkeği

Gösterişi ve parıldamayı seven bir Aslan için, ışıldayan bir saat, saç bakım seti, gösterişli bir yelek seçebilirsiniz. Ayrıca parfüm konusunu da düşünün.

Aslan Burcu Kadını

Ona yıldız gibi görünmesini sağlayacak her şeyi alabilirsiniz. Parıldayan bir kolye, payetli bir gece şapkası, dantel bir hırka mükemmel seçimlerdir.

Başak Burcu Erkeği

Gri ve lacivert tonlarında hediyeler seçebilirsiniz. Doğuştan sağlıklı yaşam ve doğru beslenme, düzgün fizik isteğiyle dolu olan Başak erkeğine egzersiz aleti, spor kulübü üyeliği, sağlık öğeleriyle dolu bir hediye sepeti alabilirsiniz.

Başak Burcu Kadını

Temizlik ve düzen konusunda oldukça hassas olan Başak kadınına temizliğe yardım eden robotlar, çok katlı bir dolap veya kullanışlı bir ajanda alabilirsiniz. Düzen kurmaya yardım eden her şey doğru seçimdir.

Terazi Burcu Erkeği

Mavi rengi tercih edebilirsiniz. Şamdanlar, kitaplar, şık bir yerde iki kişilik akşam yemeği kuponu, olta ve balık tutma gereçlerinden birini seçebilirsiniz.

Terazi Burcu Kadını

Simetrisi olan eşyalar, zarif takılar, evcil hayvan, zarif kokular, makyaj malzemeleri, güzellik setleri, nevresim takımları iyi seçimler olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği

Gizemli, karmaşık bir adam olan akrep erkekleri için değişik bulmacalar, Kuantum ile ilgili kitaplar, gizemli romanlar, mistik konularda dergilere abonelik gibi hediyeler seçebilirsiniz. Ayrıca banyo setlerini de düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını

Yakut takılar, büyük bir vazo, değişik dizaynda sürahiler, gece uyumasına yardımcı olacak okyanus sesi çıkaran aletler, gizemli kutular, egzotik yerlere tatil gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Yay Burcu Erkeği

Her zaman hareket halinde olmak isteyen Yay erkeği için çadır, sırt çantası, kamp malzemeleri, safari gezisi, uçan balona binmek için bilet gibi macera içerikli hediyeler alabilirsiniz.

Yay Burcu Kadını

Uzak ülkelerin gizemli dünyalarını anlatan Dvd, piknik sepeti, çanta, felsefe kitapları, seyahat bileti, saç bakım ürünleri seti gibi hediyeler seçebilirsiniz.

Oğlak Burcu Erkeği

Tuttuğu takımın renklerini içeren yün bir atkı, eldiven seti; elektronik ürünler, araba yarışlarına bilet, en sevdiği markadan hediye çeki gibi seçenekleri düşünün. Ayrıca satranç takımı, doğa üstü ilimlerle ilgili kitapları da seçebilirsiniz.

Oğlak Burcu Kadını

Gümüş bir mektup açacağı, kol saati, çalışma masasında kullanabileceği şık bir kartvizitlik, banyo setleri, çanta, eşarp, ajanda gibi seçimler iyi olabilir. Ayrıca kokuları da tercih edebilirsiniz. Mumlar, oda spreyleri, parfümler….

Kova Burcu Erkeği

Ne yapacağı belli olmayan bir Kova erkeği için teleskop, astronomiyle ilgili DVD’ler, puro seti, içki şişesi ve bardaklarından oluşan bir set tercih edebilirsiniz. Kol düğmesi gibi sıradan bir hediyeyi üzerine isminin baş harflerini yazdırarak verirseniz, çok başarılı bir seçim yapmış olursunuz.

Kova Burcu Kadını

Sabah meditasyonu için minder ve cd, tütsü, mumlar, silikon mutfak eşyaları, cam sürahiler, hediyelik eşyalar, makyaj seti, fular gibi seçimlerde bulunabilirsiniz.

Balık Burcu Erkeği

Düşünmeyi seven ve rahatına düşkün Balık erkeğine sanatla ilgili hediyeler verebilirsiniz. Sevdiği yazarların kitap setini, heykel, tiyatro gibi sanatların tarihini anlatan DVD’leri, Dünya inançlarıyla ilgili belgeselleri, seyahat biletlerini tercih edebilirsiniz. Güzel bir okuma koltuğu da iyi seçimdir.

Balık Burcu Kadını

Deniz temalı öğeler, romantik ortamı yaratacak müzikler, mumlar, ayak sağlığı ürünleri, masaj bileti, spa paketi, aromatik kokulu vücut bakım setleri hediye edebilirsiniz. Parfüm de başarılı bir seçim olabilir.
 

Benzer İçerikler

P
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
pellybon
P
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
PaSikA
PaSikA
P
Cevaplar
1
Görüntüleme
998
siyahbeyaz
S
*MeleK*
Cevaplar
1
Görüntüleme
3K
Melekcan pare
M
Üst