Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Burçların 2011 Yılındaki Aşk Hayatı

  Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  2011 burçların aşk hayatı burçların aşk hayatı 2011'e girdiğimiz şu ilk günlerde burçlara göre aşk hayatımız nasıl olacakmış...2011'in aşk hayatı en güzel burç hangisi olacak hangi burç ise aşkta aradığını bulamayacak :tik:

  < Konu Resmi..>


  Koç
  2010 yılından beri burcunuzu zorlayan bir konumda bulunan Satürn’ün etkisiyle özellikle ikili ilişkiler konusunda kendinizi baskı altında hissetmiş, üstünüze yığılan sorumlulukların altında ezilmiş olabilirsiniz. Fakat bu yıl Jüpiter’in rahatlatıcı ve sevindirici desteğini yılın büyük bir kısmında üzerinizde hissedeceksiniz.
  Bolluk vadeden fırsatlar motivasyonunuzu arttıracak. Ocak ayının ortalarından itibaren sosyal hayatınızda meydana gelen hareketlilik ilişkileriniz olumlu etkileyecek. Genişleyen çevreniz sayesinde yeni ilişkilere adım atmanız kolaylaşacak. Gene Ocak ayı boyunca seyahatleriniz, katılacağınız eğitim programları, yabancı ülkelerle bağlantılı konular sayesinde duygusal hayatınızda olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız.
  Şubat ayında ise daha duygusal olabilir, kendinizi biraz yalnız hissedebilir, karamsar ve endişeli bir tutum içine girebilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylar karşısında kendinizi çaresiz hissetmeniz de mümkün. Fakat Mart ayından itibaren motivasyonunuz yükseliyor.

  Cesaret ve güven arttırıcı gelişmeler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Özellikle 12 Marttan itibaren beklenmedik olaylara daha fazla açık olacaksınız. Sürpriz gelişmeler sizi yepyeni koşulların içine sokabilir. Nisan ayının ilk yarısında ve son haftasında ikili ilişkilerinizle ilgili etkileyici gelişmelerle karşılaşmanız mümkün. Duygusal anlamda sizi etkileyecek olaylarla karşılaşabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir veya devam eden ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz.
  Mayıs ayında ise duygusal hayatınızla ilgili sorumluluklar ve kısıtlanmalar artabilir. Haziran ayında yakın çevrenizden, kardeş veya akrabalardan birisiyle ilgili gelişmeler ilişkileriniz üzerinde etkileyici olabilir.
  Duygusal anlamda olumlu olabilecek bu gelişmeler yakın ilişkiler içine girmenizi sağlayabilir. Duygularınızı rahatça ifade edebileceğiniz bu dönemde yeni başlayan veya devam eden bir ilişkinizi yakınlarınıza müjdeleyebilir ve bu ilişki nedeniyle ailenizle bazı tartışmalara da girebilirsiniz.
  İletişim bozukluklarının ve bazı düşüncelerin açıkça ifadesi aile içinde huzursuzluğa neden olurken, aşk hayatınız açısından en hareketli gelişmeler Temmuz ve Ağustos aylarında yaşanacak. Özellikle Ağustos ayında aşk hayatınız veya duygusal ilişkileriniz anlamında mücadeleci bir tutum içine girebilirsiniz.
  Meydana gelen gelişmeler tutkulu ve yoğun ilişkiler içine girebileceğinizi işaret ederken, kıskançlık, ihanet, öfke, şüphe ve kuruntu gibi nedenler yüzünden aşkınızın sonlanabileceğini de işaret ediyor.
  Eylül ayının ikinci yarısında aşk hayatınızla ilgili gelişmeler sizi oldukça mutlu edebilir. Tutku dolu duyguların artacağı, sevginizi açıkça ilan edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bu dönemde eğer bir ilişkiniz yoksa bulunduğunuz hareketli ortamlarda kalbinizi yerinden oynatacak biriyle heyecanlı bir aşkın ortasına düşebilirsiniz.
  Ekim ayında heyecan ve coşkunuz devam ederken, duygularınız da git gide daha yoğunlaşabilir. Fakat sağlıksız düşüncelerin ve duyguların sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Kıskançlık, şüphe, kuruntular yüzünden yolunda giden bir ilişkiyi berbat edebilirsiniz. Sabırlı olun ve kuruntulardan kurtulmaya çalışın.
  Kasım ayında sürpriz yolculuklar yapabilir, bulunduğunuz ortamlarda yepyeni heyecanlı ilişkiler içine girebilir veya devam eden ilişkinizi daha sıcak bir hale getirebilirsiniz.
  Aralık ayında ise duygusal anlamda kendinizi daha fazla baskı altında hissedebilir ve duygu patlamaları yaşayabilirsiniz. Mantıklı davranabilir ve öfkenizi kontrol altında tutabilirsiniz.   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Boğa Yılın ikinci yarısından itibaren Jüpiter’in burcunuza geçiş yapmasıyla birlikte her konuda size büyüme ve fırsat sunacak gelişmelerle karşılaşacaksınız.
  Ocak ve Şubat ayları duygusal anlamda sizi huzursuz edecek ve gerginleştirecek etkileri içinde barındırıyor. İçinde bulunduğunuz gerginlikleri, sosyal hayatınızla ilgili hareketlilik, yeni çevreler edinme ve yeni ilişkiler içine girebilme becerileri sayesinde fırsata dönüştürebilirsiniz. Yeter ki bu dönemde öfkenizi ve gerginliğinizi kontrol altında tutmaya özen göstermelisiniz.
  Mart ayında ise duygular ve düşünceler derinleşebilir, karamsarlık ve endişe artabilir. Bu günlerde istediğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilir, zaman zaman kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Özellikle Mart ayı ortalarında içinizdeki gerginliği arttıran olaylar isyan gibi duyguları da beraberinde getirebilir.
  Sizi içten içe zorlayan şartlar Nisan ayı boyunca etkili olacak. Bu dönemde de sosyal hayatınızdaki hareketli potansiyeli, içinizdeki gerginliğinizi azaltmak yönünde değerlendirmelisiniz.
  Mayıs ayından itibaren ise sizi huzursuz eden şartlar yerini sizi mutlu edecek gelişmelere bırakıyor. Bu tarihlerde gökyüzündeki gezegenlerin konumu sizi daha olumlu etkileyecek.
  Aşk hayatınızı ve ilişkilerinizi geliştirecek fırsatlarla karşılaşacaksınız. Cesaret ve öne çıkma arzunuzun artması, duygularınızı kolayca ifade etmeniz ve yakın çevrenizden gelen destekler gibi olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız. Öte yandan yakın çevre, kardeş, akraba gibi kimselerle ilgili sorumluluklarınız aşk ilişkilerinizi biraz kısıtlayabilir.
  Temmuz ayı sizin için biraz daha zorlayıcı geçerken, ailenizle ilgili gerginliklere dikkat etmelisiniz. Ağustos ayı ise duygusal anlamda mutluluğunuzu arttıracak gelişmelerle yoğun bir şekilde geçebilir. Özellikle 22 Ağustos’tan itibaren olumlu gelişmelere daha da açık olacaksınız.
  Eylül ayında da bu etkilere açıksınız. Ancak aile içinde yaşanabilecek tartışmalar ve gerginlikler aşkta yaşayacağınız mutluluğu bir ölçüde etkileyebilir.
  Ekim ayında ise ilişkilerinizle ilgili hırs, tutku, arzu gibi duygular yükseliyor. Fazla tutkulu ve hırslı davranmanız yüzünden yolunda giden ilişkileri bozma riskiyle kalabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Fazla kontrolcü davranmak sevdiğinizi olumsuz etkileyebilir.
  Kasım ayından itibaren ise aşk hayatınızla ilgili motivasyonunuz ve enerjiniz yüksek olacak. Önümüzdeki yıl da devam edecek olan bu süreçte aşk ve sevgi konularına daha fazla odaklanacaksınız.
   
 3. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  İkizler 2010 yılından beri Satürn aşk ve mutluluk alanında sizi daha ciddi düşüncelere sevk etmiş, sorumluluk almanızı gerektiren durumlarla karşı karşıya getirmiş olabilir. Fakat bu yıl sizi olumlu yönde etkileyecek olan Jüpiter’in desteği üzerinizde olacak.
  Sosyal anlamda geniş bir çevreye sahip olabilir, önemli ve değerli kimselerle bir araya gelebilirsiniz. Çevrenizin etkisiyle yeni ilişkiler için kendinizi daha hazır hissedeceksiniz. Başladığınız ilişkileri devam ettirme konusunda da daha istikrarlı davranabilirsiniz.
  Ocak ayının başlarından itibaren ikili ilişkilerinizi ilgilendiren konular hareketliliğini koruyacak. İlişkilerinizde daha ciddi adımlar atabilir, aşk ilişkinizi, evlilik, nişan gibi mutlu olaylarla noktalayabilirsiniz.
  Şubat ayında ise son derece hareketli gelişmeler var. Çıkacağınız seyahatlerde, bulunduğunuz sosyal ortamlarda, katılacağınız organizasyonlarda son derece aktif olabilir, genişleyen çevreniz sayesinde yeni ilişkilere adım atmanız kolaylaşabilir.
  Mart ayında ise, seyahatleriniz, katılacağınız eğitim programları, yabancı ülkelerle bağlantılı konular sayesinde duygusal hayatınızda olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız.
  Sosyal hayatınızı ilgilendiren alanlarda ise cesaret ve güven arttırıcı gelişmeler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Özellikle 12 Marttan itibaren sürpriz organizasyonlarda yer alabilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Katıldığınız ortamlarda beklenmedik olaylara daha fazla açık olacaksınız.
  Sürpriz gelişmeler sizi yepyeni koşulların içine sokabilir. Nisan ayının ilk yarısında ve son haftasında aşk hayatınızda etkileyici gelişmelerle karşılaşmanız mümkün. Duygusal anlamda sizi etkileyecek olaylarla karşılaşabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir veya devam eden ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Haziran ayından itibaren çekiciliğiniz artıyor.
  Duygusal anlamda sizi olumlu etkileyecek bu gelişmeler yeni ilişkiler içine girmenizi veya devam eden ilişkilerinizin daha sıcak bir hal almasını sağlayabilir. Duygularınızı rahatça ifade edebileceğiniz bu dönemde yeni başlayan veya devam eden bir ilişkinizi oldukça yoğun yaşayabilirsiniz.

  Temmuz ve Ağustos aylarında yakın çevrenizle duygularınızı paylaşabilir, yapacağınız kısa seyahatler sayesinde yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Fikirlerinizin oldukça dikkat çekeceği bu günlerde etkileyici olacak ve destek göreceksiniz.
  İletişim bozuklukları ve bazı düşüncelerinizin açıkça ifadesi yüzünden aile içinde yaşanacak huzursuzluklar sizi en çok Temmuz ve Ağustos aylarında etkileyebilir. Söylenen sözlere dikkat edilmesi gereken bir dönemdesiniz.
  Eylül ayının 15’inden itibaren ise aşk hayatınızla ilgili gelişmeler sizi oldukça mutlu edebilir. Duygusal anların çoğunlukta olacağı bu dönemde aşkınızı ve sevginizi rahatça ifade edebilir, yeni bir ilişkinin ortasında kendinizi bulabilirsiniz.
  Ekim ayında heyecan ve coşkunuz devam ederken, yakın çevrenizle olan ilişkileriniz de önem kazanmaya başlayacak. Zaman zaman kuruntulu duygular ve düşünceler içine girseniz de kendinizi bu sağlıksız durumdan kurtarmayı başaracaksınız.
  Kasım ve Aralık aylarında ikili ilişkileriniz çok daha fazla ön plana çıkabilir. Bu arada ailenizle yaşayacağınız gerilimin ilişkinizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

   
 4. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Yengeç
  Geçen yılın büyük bir kısmında bir yandan ilişkileriniz bir yandan ev ve aileyle ilgili sorumluluklarınız yüzünden oldukça zorlandınız. Bu yıl da ilişkiler açısından deneyimler yaşamaya devam edeceksiniz. Eskiyen ilişkilerin tamamen terk edilmesi ve sürpriz beklenmeyen ilişkilerin ortaya çıkması gündeminizi meşgul edecek.
  Yılın ikinci yarısından itibaren Jüpiter’in sizi olumlu etkilemesiyle birlikte ilişkiler konusunda karşınıza çıkacak fırsatlar artacak.
  Ocak ve Şubat ayları duygusal anlamda sizi huzursuz edecek ve gerginleştirecek etkileri içinde barındırıyor. Fakat çıkacağınız uzun yolculuklar ve bulunacağınız yabancı ortamlarda sürpriz ilişkiler gündeme gelebilir ve sizi mutlu edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.
  Mart ve Nisan aylarında duygusallık artabilir, tepkili davranışlar yüzünden gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Özellikle Mart ayı ortalarında içinizdeki gerginliği arttıran olaylar isyan gibi duyguları da beraberinde getirebilir. Sizi zorlayan şartlar Nisan ayı boyunca da etkili olacak.
  Duygularınıza ve tepkilerinize hâkim olmaya çalışmalısınız. Bu aylarda yolculuk, eğitim gibi konular gündeme gelebilir buralarda tanışacağınız yabancılarla yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Veya sosyal hayatınızdaki renklilik sayesinde gerginliğinizi azaltabilirsiniz.
  Mayıs ve Haziran aylarında ise sizi huzursuz eden şartlar yerini sizi mutlu edecek gelişmelere bırakıyor. Bu tarihlerde gökyüzündeki gezegenlerin konumu sizi daha olumlu etkileyecek.
  Sosyal hayatınız ve arkadaş çevreniz sayesinde yeni ve olumlu ilişkilere açık olacaksınız. İlişkileriniz sayesinde ileriye yönelik umutlarınız daha da artabilir, aşk hayatınızı ve ilişkilerinizi geliştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
  Temmuz ve Ağustos aylarında ise duygularınızı rahatça ifade edecek, duygusal anlamda mutluluğunuzu arttıracak gelişmelerle karşılaşacaksınız. Özellikle 3 Ağustos’tan itibaren olumlu gelişmelere daha da açık olacaksınız.
  Eylül ayında da bu etkilere açıksınız. Çekiciliğinizin ve kendinize olan güveninizin arttığı bu dönemde oldukça tutkulu ilişkiler yaşamanız mümkün ancak aile içinde yaşanabilecek tartışmalar ve gerginlikler aşkta yaşayacağınız mutluluğunuzu biraz etkileyebilir. Ekim ayında ise özellikle aşk hayatınızla ilgili heyecanlı ve tutkulu gelişmelerle karşılaşmanız mümkün.
  Aşk ve mutluluk konularında, sevgi ve sevilme ihtiyacınız ön plana çıkıyor. Mutluluk anlayışınız artık değişiyor. Sizi sahiplenecek, tutku ile bağlanacak, koruyacak, destek verecek güçlü kişilerle birlikte olacak, tutkulu aşklar yaşayacaksınız. Fakat fazla tutkulu ve hırslı davranmanız yüzünden yolunda giden ilişkileri bozma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Fazla kontrolcü davranmak sevdiğinizi olumsuz etkileyebilir.
  Kasım – Aralık aylarında ise ikili ilişkileriniz, sevgiliniz veya eşinizle ilgili daha yumuşak ve sevecen duygularınız ön plana çıkıyor. Aranızdaki sıcaklığı ve sevgiyi arttıran gelişmeler kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlayabilir.
   
 5. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Aslan 2011 yılının ilk yarısında burcunuzu olumlu yönden destekleyen Jüpiter’in yanı sıra Satürn’ün de olumlu etkilerini yıl boyunca üzerinizde hissedeceksiniz. Bu yıl eğitim, uzun mesafeli yolculuklardan yana hem şanslı olacak hem de keyif alacaksınız. Yolculuklar sırasında farklı karakterde, yabancı kültürden kişilerle tanışma ihtimaliniz oldukça yüksek. Değişik konularda bilgi edinmek ve yeni ilişkiler kurmak için yollara düşmeye hazır olun.
  Ocak ayının başlarından itibaren aşk hayatınız hareketleniyor. Bu dönemde aşk, eğlence, çocuklar, hobiler gibi faaliyetlerle ilgilenecek ve kendinizi daha yi hissedecek, hareketleneceksiniz. Hayatın keyif alınan yönlerine odaklanacaksınız.
  Şubat-Mart- Nisan aylarında ise ikili ilişkiler ve ortaklık konuları gündemde olacak. Bu arada zaman zaman ikili ilişkilerde iletişim problemleri yaşayabilir istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Yanlış anlaşılma ve yanılma riskine karşı dikkatli hareket etmeniz gerekebilir. Fakat mantıklı tavırlarınız ve duygularınıza olan hâkimiyetiniz sayesinde bu konularda yaşanmış olan şansızlıkları unutacaksınız.
  İlişkilerinizin güçlendiği bu dönem anlaşamadığınız kişilerle bile uyum içine girebilir yaşanmış kırgınlıkları unutabilirsiniz. İlişkilerle ilgili hukuksal işleriniz konusunda ise şanslı bir süreçtesiniz.
  Nisan ve Mayıs aylarında ise aşk hayatınızla ilgili son derece hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çıkacağınız seyahatlerde, bulunduğunuz sosyal ortamlarda, katılacağınız organizasyonlarda son derece aktif olabilir, genişleyen çevreniz sayesinde sürpriz ilişkilere adım atabilirsiniz.
  Haziran, Ağustos döneminde ise gelecekle ilgili yeni fırsatlarla karşılaşabileceğiniz, yeni arkadaşlıkların gündeme geleceği, size ilişkiler anlamında kazanç sağlayacak yeni sosyal çevrelerin oluşabileceği, yaratıcılığınızın artacağı bir süreci işaret ediyor.
  Eylül- Kasım ayları arasında kendinize olan güveninizin ve cesaretinizin oldukça arttığını hissedeceksiniz. Bu arada oldukça heyecanlı ve atak tavırlar içine girebilir, kolay öfkelenebilirsiniz.
  Davranışlarınızda abartıya kaçmamalı ve detaylara takılmamalısınız. Büyük beklenti içine girmeyip olayları akışına bırakmak ilişkilerinizin huzuru için size yarar sağlayabilir.
  Kasım ayında ise aşk, mutluluk, sosyal aktivite, eğlence, çocuklarla ilgili konulara daha çok yoğunlaşabilir, hızla gelişen olaylar karşısında heyecanınız ve mutluluğunuzun daha da arttığını hissedebilirsiniz.
   
 6. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Başak
  Geçen yılın bir kısmında burcunuzda hareket eden Satürn ve ilişkiler evinizde hareket eden Uranüs’ün etkisiyle oldukça zorlandınız. Özellikle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda gerilimli olaylar, üzücü ayrılıklar, kopuşlar yaşamış olabilirsiniz. Fakat bu yıldan itibaren sizi ilişkiler anlamında zorlayan ve üzerinizde baskı yaratan etkilerden kurtuluyorsunuz.
  2011 yılının ilk yarısında Jüpiter’in de etkisiyle gerek eşinizle olan ilişkileriniz, gerek başkalarıyla olan beraberlikleriniz oldukça sıra dışı olabilir. Eşinizle veya yabancı ortamlarda tanışacağınız ilginç kişilerle olan ilişkilerinizde tutku dolu, sıra dışı birliktelikler yaşayabilir, ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Bu yapılanma ile birlikte büyük beklentiler de ortaya çıkabilir. Artan tutkular ve beklentiler, değişik arayışları ve maceraları da beraberinde getirebilir.
  Yılın ikinci yarısından itibaren ise Jüpiter’in sizi olumlu etkilemesiyle birlikte ilişkiler konusunda karşınıza çıkacak fırsatlar artacak. Ocak ve Şubat ayları duygusal anlamda sizi huzursuz edecek ve gerginleştirecek etkileri içinde barındırıyor. Fakat özellikle Şubat ayında aşk hayatınızla ilgili gelişmeler etkileyici olabilir. Önemli bitişler ve başlangıçlara imza atabilirsiniz.
  Bu dönemde hayal ettiğiniz aşkınızla karşılaşabilir, eğlence keyif ve hobi alanlarında hayallerinizi gerçekleştirmek için uğraşabilirsiniz. Sizi mutlu edecek yeni konular gündeme gelebilir. Mutluluk anlayışınız artık değişiyor. Sizi sahiplenecek, tutku ile bağlanacak, koruyacak, destek verecek güçlü kişilerle birlikte olacak, tutkulu aşklar yaşayacaksınız.
  Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ise ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle ilişkiler alanında kontrollü davranmalısınız. Gergin bir süreçte olduğunuz bu dönem devam eden ilişkilerinizde beklenmeyen ayrılıklar yaşayacağınız gibi, sürpriz başlayan yepyeni ilişkiler içine de girebilirsiniz. Bu konularda bazı sınırlamalar içinde olsanız bile yepyeni dostluklar kurup, farklı kişilerin yanında kendinizi iyi ve moralli hissedebilirsiniz.
  Sosyal yönünüzü geliştirerek ilişkilerinizle ilgili yapmanız gereken radikal değişikleri de gerçekleştirebilirsiniz. Fedakârlık gerektiren konularda ise bağımsız ve eskisinden çok farklı yaklaşımlar içinde olacaksınız.
  Mayıs ve Haziran aylarında ise sizi huzursuz eden şartlar yerini sizi mutlu edecek gelişmelere bırakıyor. Bu tarihlerde gökyüzündeki gezegenlerin konumu sizi daha olumlu etkileyecek. Çıkacağınız uzun yolculuklar ve bulunacağınız yabancı ortamlarda sürpriz ilişkiler gündeme gelebilir ve sizi mutlu edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.
  Temmuz- Ağustos döneminde ise sosyal hayatınız ve arkadaş çevreniz sayesinde yeni ve olumlu ilişkilere açık olacaksınız. İlişkileriniz sayesinde ileriye yönelik umutlarınız daha da artabilir, aşk hayatınızı ve ilişkilerinizi geliştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eylülden itibaren kendi bakımınızı ve dış görünüşünüzle daha fazla ilgilenebilir, kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.
  Ekim, Kasım ve Aralık aylarında ise koşullarınızı istediğiniz gibi yönlendirebilecek, kendinizi ve ilişkilerinizi geliştirme ve projelerinizi hayata geçirme konusunda yakın çevrenizdeki saygın kişilerden destek alacaksınız. Değişik konularda girişim yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Kendinize güveninizin ve tutkularınızın da oldukça arttığı bir dönem .
   
 7. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Terazi
  2010 yılından beri burcunuzda bulunan Satürn yüzünden oldukça zorlanıyorsunuz. Kişisel anlamda kendinizi baskı altında hissetmiş, üstünüze yığılan sorumlulukların altında ezilmiş olabilirsiniz. Fakat bu yıl Jüpiter’in rahatlatıcı ve sevindirici desteğini yılın büyük bir kısmında ilişkileriniz üzerinde hissedeceksiniz. İlişkilerinizdeki hareketlilik ve karşınıza çıkan fırsatlar motivasyonunuzu arttıracak.
  Ocak ayının ortalarından itibaren aşk hayatınızda meydana gelen hareketlilik mutluluğunuzu olumlu etkileyecek. Artan mutluluğunuz ve yaratıcı yetenekleriniz çevrenizde beğeniyle karşılanacak ve bu sayede yeni ilişkilere adım atmanız kolaylaşacak. Gene Ocak ayı boyunca yakın çevrenizle olan ilişkileriniz, kısa seyahatleriniz, katılacağınız eğitim programları, iletişimle bağlantılı konular sayesinde duygusal hayatınızda olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız.
  Şubat ayında ise günlük işlerinizde meydana gelen artış nedeniyle duygusallıktan uzaklaşabilirsiniz. Karamsar ve endişeli tutumunuz ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebilir.
  Fakat Mart ayından itibaren motivasyonunuz yükseliyor. Özellikle ilişkiler konusunda cesaretiniz ve güveniniz artıyor. Özellikle 12 Marttan itibaren beklenmedik olaylara daha fazla açık olacaksınız. Sürpriz gelişmeler sizi yepyeni koşulların içine sokabilir. Nisan ayının ilk yarısında ve son haftasında ikili ilişkilerinizle ilgili etkileyici gelişmelerle karşılaşmanız mümkün.
  Duygusal anlamda sizi etkileyecek olaylarla karşılaşabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir veya devam eden ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Mayıs ayında ise kendinizi tekrar günlük işlerinizle ilgili koşuşturmaca içinde bulabilirsiniz.
  Haziran ayında yabancı ülkeler, eğitim, uzun mesafeli yolculuklardan yana hem şanslı olacak hem de keyif alacaksınız. Yolculuklar sırasında tanışacağınız yabancılarla veya farklı kültürlerden insanlarla yeni ilişkiler içine girebilirsiniz.
  Duygularınızı rahatça ifade edebileceğiniz bu dönemde yeni başlayan veya devam eden bir ilişkinizi çevrenize açıklayabilir, bu ilişki nedeniyle toplumsal hedeflerinizle ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.
  İletişim bozukluklarının ve bazı düşüncelerin açıkça ifadesi sizi hedefleriniz ve kariyerinizle ilgili konularda zorlarken, sosyal hayatınız açısından en hareketli gelişmeler Temmuz ve Ağustos aylarında yaşanacak. Özellikle Ağustos ayında bulunduğunuz sosyal ortamlarda, dikkat çekmek veya ilişkileriniz için mücadele edebilirsiniz. Meydana gelen gelişmeler tutkulu ve yoğun ilişkiler içine girebileceğinizi işaret ederken, kıskançlık, ihanet, öfke, şüphe ve kuruntu gibi nedenler yüzünden aşkınızın sonlanabileceğini de işaret ediyor.
  Eylül ayının ikinci yarısında kendinizi daha fazla ön plana çıkartmak isteyebilir, artan tutkunuzu ve sevdiğinize olan duygularınızı açıkça ilan etmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde eğer bir ilişkiniz yoksa cesaretli tavırlarınızla dikkat çekebilir ve sizi heyecanlandıracak birileriyle tanışabilirsiniz. Ekim ayında heyecan ve coşkunuz devam ederken, duygularınız da git gide daha yoğunlaşabilir. Fakat istediğinizi elde etmeye yönelik hırs ve tutkularınız yüzünden ilişkinizi sağlıksız bir yöne doğru çekebilirsiniz.
  Kasım ayında yakın çevrenizle ilgili gelişmelerden mutluluk duyabilir, çıkacağınız kısa yolculuklar sayesinde devam eden ilişkinizi daha sıcak bir hale getirebilirsiniz. Aralık ayı ise duygusal anlamda kendinizi baskıladığınız bir dönem olabilir. Mantıklı davranmalı ve baskı nedeniyle ortaya çıkan öfkenizi kontrol altına almalısınız.
   
 8. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Akrep
  Yılın ikinci yarısından itibaren Jüpiter’in ilişkilerinizle ilgili alanı etkilemesi size bu konuda büyüme ve fırsatları da beraberinde getirecek.
  Ocak ve Şubat ayları duygusal anlamda sizi huzursuz edecek ve gerginleştirecek etkileri içinde barındırıyor. İçinde bulunduğunuz gerginlikleri, aşk hayatınızla ilgili yaşayacağınız olumlu gelişmeler sayesinde unutabilirsiniz. Fakat öfke ve gerginliğinizi kontrol altında tutmaya özen göstermelisiniz.
  Mart ayında ise duygular ve düşünceler derinleşebilir, günlük hayatınızın sorumlulukları sizi zorlayabilir. Bu günlerde sıkıcı işlerle uğraşmak zorunda kalabilir, kendinizi başkalarına bağımlı hissedebilirsiniz. Özellikle Mart ayı ortalarında içinizdeki gerginliği arttıran olaylar isyan gibi duyguları da beraberinde getirebilir.
  Sizi biraz huzursuz eden ve zorlayan şartlar Nisan ayı boyunca da etkili olacak. Bu dönemde de aşk hayatınızda yaşayacağınız olumlu gelişmeleri günlük hayatınızı renklendirmek ve içinizdeki gerginliği azaltmak yönünde değerlendirmelisiniz.
  Mayıs ayından itibaren ise sizi huzursuz eden şartlar yerini sizi mutlu edecek gelişmelere bırakıyor. Bu tarihlerde gökyüzündeki gezegenlerin konumu sizi daha olumlu etkileyecek. Sosyal hayatınızdaki olumlu gelişmeler ilişkilerinizin de hareketlenmesini sağlayacak.
  Sosyal hayatınızın size sunacağı fırsatlar ilişkilerinizi önemli ölçüde geliştirmenizi sağlayabilir. İkili ilişkilerinizdeki hareketlilik, tüm motivasyonunuzun ilişkilerinize yönelmesi, duygularınızı kolayca ifade etmeniz gibi özellikler sevdiğinizle aranızdaki tutkuyu daha da arttırabilir.
  Temmuz ayı sizin için biraz daha zorlayıcı geçerken, toplumsal statünüz, işiniz, kariyeriniz gibi alanlarda zorluklar yaşayabilirsiniz. Çıkabilecek gerginliklere dikkat etmelisiniz.
  Ağustos ayı ise sosyal anlamda ilişkilerinizi arttıracak gelişmelerle yoğun geçebilir. Özellikle 22 Ağustos’tan itibaren olumlu gelişmelere daha da açık olacaksınız. Eylül ayında da bu etkilere açıksınız. Ancak işiniz, kariyeriniz, toplum içinde ve aile içinde sözü geçen kişilerle ilgili yaşanabilecek tartışmalar ve gerginlikler yüzünden huzurunuz kaçabilir.
  Ekim ayında ise ilişkilerinizle ilgili hırs, tutku, arzu gibi duygular yükseliyor. Fazla tutkulu ve hırslı davranmanız yüzünden yolunda giden ilişkileri bozma riskiyle kalabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Fazla kontrolcü davranmak sevdiğinizi olumsuz etkileyebilir.
  Kasım ayından itibaren ise arkadaşlık ve dostluk ilişkileriniz, sosyal hayatınız gibi alanlarda motivasyonunuz ve enerjiniz yüksek olacak. Önümüzdeki yıl da devam edecek olan bu süreçte sosyal anlamda ilişkilere, dostluklara ve arkadaşlıklara daha fazla odaklanacaksınız.
   
 9. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Yay
  2010 yılından beri Satürn sosyal ilişkileriniz, dost ve arkadaş çevrenizle ilgili sizi daha ciddi düşüncelere sevk etmiş, sorumluluk almanızı gerektiren durumlarla karşı karşıya getirmiş olabilir. Fakat bu yıl sizi özellikle aşk hayatınızla ilgili olumlu yönde etkileyecek olan Jüpiter’in desteği üzerinizde olacak.
  Aşkınızı ve mutluluğunuzu ilgilendiren konularda sürpriz gelişmelere ve fırsatlara açıksınız. Mutluluğunuzu arttıracak yeni ilişkiler için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Başladığınız ilişkileri devam ettirme ve büyütme anlamında da konusunda da oldukça şanslısınız.
  Ocak ayının başlarından itibaren kendinize daha fazla önem verebilir, güzellik, kişisel bakım gibi konularla daha fazla uğraşabilirsiniz. Bu arada ikili ilişkilerinizi ilgilendiren konular hareketliliğini koruyacak. Duygularınızı rahatça ifade edebilir, ilişkilerinizde daha ciddi adımlar atabilir, aşk ilişkinizi, evlilik, nişan gibi mutlu olaylarla noktalayabilirsiniz.
  Şubat ayında ise son derece hareketli gelişmeler var. Yakın çevrenizle iletişiminizde, çıkacağınız kısa seyahatlerde, arkadaş çevrenizde son derece aktif olabilir ve dikkat çekebilirsiniz. Bu sayede yeni ilişkilere adım atmanız kolaylaşabilir.
  Mart ayında ise, eğitim programları, iletişim gerektiren alanlar, dostlar, akrabalar ve yakınlarınız sayesinde duygusal hayatınızda olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız. Yakın ilişkilerinizi ilgilendiren alanlarda ise cesaret ve güven arttırıcı gelişmeler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.
  Özellikle 12 Marttan itibaren sürpriz ilişkiler içine girebilir, kısa seyahatlere çıkabilir, ilginç diyaloglar içine girebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda beklenmedik olaylara daha fazla açık olacaksınız. Sürpriz gelişmeler sizi yepyeni koşulların içine sokabilir.
  Nisan ayının ilk yarısında ve son haftasında sosyal hayatınızda meydana gelen gelişmeler aşk hayatınız üzerinde etki yaratabilir. Duygusal anlamda sizi etkileyecek olaylarla karşılaşabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir veya devam eden ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz.
  Haziran ayından itibaren ikili ilişkilerinizle ilgili hareketlilik artıyor. Duygusal anlamda sizi olumlu etkileyecek bu gelişmeler yeni ilişkiler içine girmenizi veya devam eden ilişkilerinizin daha sıcak bir hal almasını sağlayabilir. Duygularınızı rahatça ifade edebileceğiniz bu dönemde yeni başlayan veya devam eden bir ilişkinizi oldukça yoğun yaşayabilirsiniz.
  Temmuz ve Ağustos aylarında yabancı ülkeler, seyahatler eğitimle ilgili konular, uzaklarda yaşayan sevdiklerinizle ilgili gelişmeler hareketlenebilir. Tanışacağınız yeni kişilerle duygularınızı paylaşabilirsiniz. Bu günlerde etkileyici olacak ve destek göreceksiniz.
  İletişim bozuklukları ve bazı düşüncelerinizin açıkça ifadesi yüzünden toplum içinde yaşanacak huzursuzluklar sizi en çok Temmuz ve Ağustos aylarında etkileyebilir. Söylenen sözlere dikkat edilmesi gereken bir dönemdesiniz.
  Eylül ayının 15’inden itibaren ise sosyal hayatınızda meydana gelen gelişmeler sizi oldukça mutlu edebilir. Duygusal anların çoğunlukta olacağı bu dönemde sıcaklaşan duygularınız ve samimi hisleriniz sayesinde yeni bir ilişkinin kapısını aralayabilirsiniz. Ekim ayında heyecan ve coşkunuz devam ederken, uzaklarda bulunan yakınlarınızla olan ilişkileriniz de önem kazanmaya başlayacak.
  Zaman zaman kuruntulu duygular ve düşünceler içine girseniz de kendinizi bu sağlıksız durumdan kurtarmayı başaracaksınız. Kasım ve Aralık aylarında ikili ilişkileriniz çok daha fazla ön plana çıkabilir. Bu arada önem verdiğiniz kişilerle yaşayacağınız gerilimin ilişkinizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.
   
 10. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Oğlak
  Geçen yılın büyük bir kısmında bir yandan kendinizle uğraşırken, bir yandan ikili ilişkileriniz, işiniz, ev ve aileniz gibi konular yüzünden oldukça zorlandınız. Bu yıl da bu konuların sizi zorlamaya devam ettiğini hissedeceksiniz. Bu arada sizin için eskiyen ve değişmesi gereken ne varsa bunları fark edecek yenilenmek için bunları terk etmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Yılın ikinci yarısından itibaren Jüpiter’in sizi olumlu etkilemesiyle birlikte değişmeniz ve yenilenmeniz için gereken fırsatları karşınızda bulacaksınız.
  Ocak ve Şubat ayları duygusal anlamda sizi huzursuz edecek ve gerginleştirecek etkileri içinde barındırıyor. Fakat yakın çevrenizden göreceğiniz destekler, iletişim kurma becerileriniz ve yakınlarınız sayesinde bulunduğunuz ortamlarda sürpriz ilişkiler gündeme gelebilir ve sizi mutlu edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.
  Mart ve Nisan aylarında duygusallığınız artabilir, özellikle ailenizle ve ilişkilerinizle ilgili konularda tepkili davranışlar yüzünden gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Özellikle Mart ayı ortalarında içinizdeki gerginliği arttıran olaylar isyan gibi duyguları da beraberinde getirebilir. Evinizi veya bulunduğunuz yeri terk etme gibi duygular içinizden yükselebilir. Sizi zorlayan bu şartlar Nisan ayı boyunca da etkili olacak.
  Duygularınıza ve tepkilerinize hâkim olmaya çalışmalısınız. Bu aylarda aşk hayatınız çok hareketlenebilir, yakın çevrenizle ilgili konular, kısa yolculuk, eğitim gibi konular gündeme gelebilir bulunduğunuz ortamlarda tanışacağınız kişilerle yeni ilişkiler içine girebilirsiniz. Bu duygusal yaklaşımlarınız sayesinde gerginliğinizi azaltabilirsiniz.
  Mayıs ve Haziran aylarında ise sizi huzursuz eden şartlar yerini sizi mutlu edecek gelişmelere bırakıyor. Bu tarihlerde gökyüzündeki gezegenlerin konumu sizi daha olumlu etkileyecek. Özellikle yeni ve olumlu ilişkilere açık olmanız aşk hayatınızla ilgili fırsatları hızlandıracak. Bu sayede mutluluğunuz arttıracak gelişmelerin içinde kendinizi bulabilirsiniz.
  Temmuz ve Ağustos aylarında da mutluluğunuz arttıracak gelişmeler devam edecek. Duygularınızı rahatça ifade edecek ve kolay ilişki kurabileceksiniz. Özellikle 3 Ağustos’tan itibaren olumlu gelişmelere daha da açık olacaksınız.
  Eylül ayında da bu etkilere açıksınız. İlişkiler konusunda çekiciliğinizin ve kendinize olan güveninizin arttığı bu dönemde bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekeceksiniz. İkili ilişkilerinizle ilgili oldukça tutkulu gelişmeler yaşamanız mümkün. Ancak işiniz ve kariyerinizle ilgili yaşanabilecek tartışmalar ve gerginlikler aşkta yaşayacağınız mutluluğunuzu biraz etkileyebilir. Gene bu dönemde eşinizle veya sevdiğinizle de ilgili tartışmalara ve gerginliklere de dikkat etmeniz gerekiyor.
  Ekim ayında ise özellikle sosyal hayatınızla ilgili hareketlilik, yeni ilişkiler içine girmeniz konusunda size destek verecek. Bulunduğunuz ortamlarda aşk ve mutluluk konularında sizi değiştirecek, sizi sahiplenecek, tutku ile bağlanacak, koruyacak, güçlü kişilerle birlikte olabilir, yeni bir aşk yaşama fırsatı bulabilirsiniz. Fakat fazla tutkulu ve hırslı davranmanız yüzünden yolunda giden ilişkileri bozma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Fazla kontrolcü davranmak sevdiğinizi olumsuz etkileyebilir.
  Kasım – Aralık aylarında ise duygularınız çok daha rahat ifade edecek, daha iyimser ve sıcak bir tavır içine gireceksiniz. Bu sevecen tavrınız sevdiğinizle olan ilişkilerinizi çok daha olumlu etkileyecek.
   
 11. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Kova
  2011 yılının ilk yarısında burcunuzu olumlu yönden destekleyen Jüpiter’in yanı sıra Satürn’ün de olumlu etkilerini yıl boyunca üzerinizde hissedeceksiniz. Bu yıl yakın çevrenizle olumlu ilişkiler içinde olacak, eğitim, kısa mesafeli yolculuklardan yana hem şanslı olacak hem de keyif alacaksınız.
  Yolculuklar sırasında yakınlarınızla birlikte olabilir veya birlikte gittiğiniz ortamlarda farklı kişilerle tanışabilirsiniz. Ocak ayının başlarından itibaren sosyal hareketleniyor. Bu dönemde sosyal aktiviteler, organizasyonlar, toplantılar gibi faaliyetlerle ilgilenecek aşk, eğlence, çocuklar, hobiler gibi faaliyetlerle ilgilenecek ve kendinizi daha iyi hissedecek, hareketleneceksiniz. Bu hareketlilik hayattan keyif almanızı sağlayacak. Ayrıca bulundunuz ortamlarda tanışacağınız kişilerden de olumlu etkileneceksiniz.
  Şubat-Mart- Nisan aylarında ise Kendinize özen gösterecek, sosyalleşeceksiniz. Aşk, estetik ve sanat konuları önem kazanacak. Kişisel bakımınız ve giyiminize özen göstereceksiniz.. Bu arada ileriye yönelik cesur kararlarınız, sayesinde takdir edilebilir. Güçlü yönlerinizi ortaya koyarak başkalarının dikkatini çekebilirsiniz. Fakat Hırslı ve istekli tavırlarınız yüzünden ikili ilişkilerde iletişim problemleri yaşayabilir istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Yanlış anlaşılma ve yanılma riskine karşı dikkatli hareket etmeniz gerekebilir.
  Nisan ve Mayıs aylarında ise yakın çevrenizle ilgili gelişmeler hızlanıyor. Bulunduğunuz ortamlarda, katılacağınız organizasyonlarda son derece aktif olabilir, yakınlarınız sayesinde genişleyen çevreniz sizi sürpriz ilişkilerin içine sokabilir. Dost olarak yürüyen bir ilişkinin aşka dönüşmesi, bitmiş bir ilişkinin yeniden başlaması veya yürümekte olan bir ilişkinin de bitmesi söz konusu olabilir.
  Haziran, Ağustos ayları ise aşk hayatınızla ilgili gelişmelerin hareketleneceği bir dönem olacak. Bu dönemde size keyif veren hobilerinizle ilgilenebilir, resim, sahne, sanat uğraşıları ve yazı yazarak içinizdeki sevgiyi dışarıya yansıtabilir, böylece kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Çocuklar, arkadaşlar ve aşk ilişkilerinde önemli gelişmeler olabilir. Şans oyunlarından kazançlı çıkabilirsiniz. Hızla gelişen olaylar karşısında heyecanınız ve mutluluğunuzun daha da arttığını hissedebilirsiniz.
  Eylül- Kasım ayları arasında ise ikili ilişkileriniz önem kazanıyor. Bu arada oldukça heyecanlı ve atak tavırlar içine girebilir, kolay öfkelenebilirsiniz. Davranışlarınızda abartıya kaçmamalı ve sevdiğiniz kişilere karşı sert tavırlardan kaçınmalısınız.
  Büyük beklenti içine girmeyip olayları akışına bırakmak ilişkilerinizin huzuru için size yarar sağlayabilir. Kasım ayında ise Kendinizi oldukça güçlü hissedeceksiniz. Her türlü fiziksel etkinlik için uygun bir süreçtesiniz. Sosyal hayatınız ve aşk hayatınız ön plana çıkacak.
   
 12. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Balık
  Geçen yılın bir kısmında burcunuzda hareket eden Uranüs ve ilişkiler evinizde hareket eden Satürn’ün etkisiyle oldukça zorlandınız. Özellikle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda gerilimli olaylar, üzücü ayrılıklar, kopuşlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Fakat bu yıldan itibaren sizi ilişkiler anlamında zorlayan ve üzerinizde baskı yaratan etkilerden kurtuluyorsunuz. Bu arada cinsel istekler ve tutkular konusunda kendinize bazı kurallar koyabilir veya başkaları yüzünden bu konuda kısıtlanabilirsiniz.
  2011 yılının ilk yarısında Jüpiter’in etkisiyle kişisel anlamda sahip olmak istediklerinizle ilgili arzularınız giderek büyüyebilir. Ve sizin için bir tutku halini alabilir. Artan tutkular ve beklentiler, değişik arayışları ve maceraları da beraberinde getirebilir. Yılın ikinci yarısından itibaren ise Jüpiter’in sizi olumlu etkilemesiyle birlikte ilişkiler konusunda karşınıza çıkacak fırsatlar artacak. Özellikle yakın ilişkilerinizi ilgilendiren konularda çeşitli destek, fırsat ve olumlu etkilerle karşılaşacaksınız.
  Ocak ve Şubat ayları duygusal anlamda sizi huzursuz edecek ve gerginleştirecek etkileri içinde barındırıyor. Fakat özellikle Şubat ayında dostluklar, sosyal hayatınızla ilgili gelişmeler etkileyici olabilir. Önemli bitişler ve başlangıçlara imza atabilirsiniz.
  Bu dönemde sosyal hayatınızı daha da geliştirecek imkanlara sahip olabilir, Çeşitli organizasyonlar içinde yer alabilir, yeni çevreler edinebilirsiniz. Grup aktivitelerinde tanışacağınız kişiler önümüzdeki günlerde hayatınızda önem kazanabilir.
  Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ise kendinize daha fazla önem verecek, kendinize gösterdiğiniz özen ve hassasiyeti ikili ilişkiler, evlilik ve yakın ilişkiler konularında da göstermek zorunda kalacaksınız..
  Zaman zaman gergin etkiler altında olacağınız bu süreçte devam eden ilişkilerinizde beklenmeyen ayrılıklar yaşayacağınız gibi, sürpriz başlayan yepyeni ilişkiler içine de girebilirsiniz. Bu konularda bazı sınırlamalar içinde olsanız bile yepyeni dostluklar kurup, farklı kişilerin yanında kendinizi iyi ve moralli hissedebilirsiniz.
  Mayıs ve Haziran aylarında ise sizi huzursuz eden şartlar yerini sizi mutlu edecek gelişmelere bırakıyor. Bu tarihlerde gökyüzündeki gezegenlerin konumu sizi daha olumlu etkileyecek. Özellikle yakın çevrenizle ilişkiler alanında kendinizi daha rahat ifade edecek, çekici ve etkileyici bir tavır içinde olacak ve başkalarının dikkatini çekeceksiniz.
  Çıkacağınız kısa yolculuklar ve bulunacağınız ortamlarda sürpriz ilişkiler gündeme gelebilir ve sizi mutlu edecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.
  Temmuz- Ağustos döneminde ise aşk hayatınız hareketleniyor. Gökyüzünün olumlu etkileri sayesinde yeni ve olumlu ilişkilere açık olacaksınız. Sizi mutlu edecek ilişkileriniz sayesinde ileriye yönelik umutlarınız daha da artabilir, aşk hayatınızı ve ilişkilerinizi geliştirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
  Eylül'den itibaren evlilik hayatınız veya ikili ilişkileriniz daha fazla önem kazanmaya başlayacak. Eşinizle veya sevdiğinizle birlikte huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamak isteyecek bunun için de gereken şartları hazırlamaya gayret edeceksiniz.
  Ekim, Kasım ve Aralık aylarında ise koşullarınızı istediğiniz gibi yönlendirebilecek, kendinizi ve ilişkilerinizi geliştirme ve projelerinizi hayata geçirme konusunda gerek yakın çevrenizdeki saygın kişilerden gerekse uzaklarda yaşayan dostlardan destek alacaksınız.
  Seyahatler ve grup arkadaşlıklarınız artabilir, değişik konularda girişim yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Kendinize güveninizin ve ilişkilerinizle ilgili tutkularınızın da oldukça arttığı bir dönem.
   
 13. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkurler tam benlik bir konuyduu ehh bide bunların eğitim yorumu olsaaa sadece mükemmel ötesi olurr :D
   
Burçların 2011 Yılındaki Aşk Hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2010 yılında burçların aşk hayatı

  2010 yılında burçların aşk hayatı

  2011 en şanslı burcu hangisi 2011 yılının en şanslı burcu hangisi burçların aşk hayatı 2010 yılına girmiş olduğumuz şu günlerde şimdiden 2010 burç yorumlarınızı okumaya başladığınıza eminim:)Eğer sizde 2010 yılında aşk hayatınızda sizleri nellerin beklediğini merak ediyorsanız buyurun o zaman:ehi: Koç Büyük değişimler yılı Bu sene ilişkiler konusunda tarzınızı ve bütün...
 2. Burcunuza Göre 2011 Yılı Saçınız

  Burcunuza Göre 2011 Yılı Saçınız

  Kızlar burcunuza göre bu yıl saçınız nasıl olmalı diye araştırdım bununla ilgili iki değişik yorum buldum...Şimdi bu iki yorumuda paylaşıyorum bakalım hangisinin doğruluk payı raha fazla :tik: Koç: Aktif, cesur ve bilinçlisiniz. Duygularınızı olduğu gibi belli ediyor, kısıtlamalara gelemiyorsunuz. Saç modelinizin ise sizi engellemesine tahammülünüz yok. Pratik, kısa saç kesimi tam size...
 3. Burçların 2011 Yılındaki En Şanslı Günleri

  Burçların 2011 Yılındaki En Şanslı Günleri

  burçların şanslı günleri şanslı günlerim burçlar 2011 en burçlar 2011 nisan 2011 yılında burçların en şenslı günleri hangileriymiş bakalım kızlar :tik: Koç 7 Ocak- 4 Şubat eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda... 16 Ocak -23 Şubat ve 1 Mart - 27 Mart, tarihlerinde, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklar gibi konularda... 5 Nisan - 16 Mayıs...
 4. 2012 Burçların Aşk Hayatı

  2012 Burçların Aşk Hayatı

  Burçların Aşk Hayatı 2012 2012 Burçların Aşk Hayatı Burçlar ve Aşk,2012 Burçların Aşk Hayatı, 2012 Burçlar ve Aşk hayatı nasıl olacak bunlarla ilgili bilgi var mıııı
 5. 2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak

  2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak

  2012'de Kova burcunun aşk hayatı 2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı nasıl olacak? Kova burcunun aşk hayatını merak edenler, işte size 2012 yılında Kova burçlarının aşk hayatı hakkında ki yorumlar diyor ve sizleri kovaların aşk hayatı ile başbaşa bırakıyoruz Melek'ler. Sevgili Kovalar 2012 yılında aşk hayatınızda geçen yıllar içinde ne yapacağınıza karararsız bir aşk yaşamınız...

Sayfayı Paylaş