1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  Burçların korkutucu özellikleri

  Konu, 'Burçlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>
  Zodyak’ın 12 burcunu bu sefer en korkutucu yönleri ile ele aldık. Bu yüzden kendi burcunuzu okumayı "es geçebilirsiniz". İşte burçların en korkutucu astrolojik özellikleri…

  KOÇ BURCU


  Egonun krallığına hoş geldiniz! Her şeyi ben bilirim tavrıyla birlikte sürekli en önde olmayı arzu eder. Kadını ya da erkeği fark etmez, ikisi de ukalalık konusunda sınır tanımaz. Anlattıklarına da güven olmaz, çünkü bire on katar.


  BOĞA BURCU

  Burçların en hımbılı üstelik en materyalisti! Hem bedenen, hem de kafa yönünden ağır olabilir. Harekete geçmesi zaman aldığından karşısındaki çıldırtabilir. Boğazına çok düşkündür; dikkat edin sizi bile yiyebilir.


  İKİZLER BURCU

  Tatlı dilli bir yılan! Kişilik bölünmesi, döneklik ne ararsanız var. Güzel sözlerle sizi sonsuza kadar oyalayabilir. Fikirleri çok sık değiştiğinden ona güvenerek adım atmanız zordur. Sizi bir kere yakaladı mı bırakmaz, çenesi ile saatlerce esir alabilir.
  YENGEÇ BURCU

  Sessiz ve duygusal görünürler ancak o kadar da içten değildirler. Bir işi yapıyor gibi görünüp tembellik yapmaya bayılırlar. Bitmek bilmeyen ruhsal problemlerine ek olarak bazen çok saf davranıp başlarını belaya sokabilirler.


  ASLAN BURCU

  “Küçük dağları ben yarattım” havası hiç geçmez! Kusursuz olduğunu sanır ve çevresindeki her şeyin kusursuz olması için kendisini paralar. Eleştiriyi kaldıramazlar. Despot ve anlayışsız tavırları insanı hayattan soğutur.


  BAŞAK BURCU

  Soğuk nevaledir. Mesafeli duruşuyla adeta bir ruhsuzluk abidesidir. Konuştuğu zaman sivri diliyle karşısındaki kolay yaralar. Tertip düzen hastası olabilir eğer öyle değilse hayatındaki insanlara müdahale etmeden rahat edemez.


  TERAZİ BURCU

  Bir gün öyle bir gün böyle! Davranışlarındaki tutarsızlık “dengesiz” diye anılmasının en önemli sebeplerindendir. Güzellik takıntısı yorucudur. Politik davranışlarıyla nabza göre şerbet vermede ustadır.
  AKREP BURCU

  Tam bir tiyatrocu! Yüzünüze kıs kıs gülerken arkanızdan ne işler çevirdiğini tahmin bile edemezsiniz. Saçma sapan şeyleri kıskanır aynı zamanda çok da bencildir. Çoğunlukla sizi dinlemez, o an kafası başka bir yerdedir.


  YAY BURCU

  Geveze, dedikoducu ve patavatsız… Genellikle yeteneksiz insanların bu burçtan çıktığı söylenir. Bazen çok safça davranıp başını belaya sokabilir. Fazla iyimser oluşu ile karşısındakini çıldırtabilir.


  OĞLAK BURCU

  Burçlar kuşağının en pintisi! Maddiyata önem verir. Bazen hislerini ameliyatla aldırmış olabileceğini düşünebilirsiniz. O kadar inatçıdır ki, pire için yorgan yakabilir.


  KOVA BURCU

  Menfaatçi olması en korkunç huyudur. Üstüne üstlük menfaatlerini korumak adına türlü türlü yalan söyler. Neyse ki yalan söylemek konusunda başarısızdır, çoğu zaman yakalanır. İnsanların arkasından konuşmaya bayılır.


  BALIK BURCU

  Hayal dünyasında yaşarlar. Paranoyak tavırlarla herkesin arkalarından iş çevirdiğini düşünebilirler. Çok fazla akıllı oldukları da söylenemez. Saflıkları yüzünden ellerindekileri kaybedebilirler.

   
  kızılsaç bunu beğendi.
 2. kızılsaç

  kızılsaç Üye Üye

  Kayıt:
  30 Ocak 2015
  Mesajlar:
  93
  Beğenilen Mesajlar:
  41
  Ödül Puanları:
  18
  koçlar bir numara kazık yiyorlar maddi işlerde kendileri bildikleri için her şeyi,rüzgar ters esince fena afallıyorlar.boğalar pek istif bozmaz ama tepeleri attımı agresiflikte koçları sollarlar.ikizler konusunda katılıyorum kendine yalan söyleyip inanıyorlar bazende saf yanları var.oldu bittiye çok kanıyorlar.yengeçleri hiç sevmiyorum,kadın erkek sevmedim sevemedim.hem evcimen takılırlar ama tanıdıkça manyak oldukları ortaya çıkar.aslanlarla iyi arkadaştırlar ama üç kağıtı sevenine rastlamadıysanız bonkördür filan öyle arkadan konuşmaz yüzüne söyler.başaklar =The dırdır.terazi burçdaşlarım alınmasın traşçılık had safhada bilinçli sigara tiryakisi gibi .akreplerin anormal zevkleri anlam verilemeyen huyları vardır.yaylar gezmekten pek bir çevresini ihmal eder.fazla disipline sorumluluğa gelemezler.oğlaklar aynen tam paracı.devlet bütçesini bunlara yaptırsınlar.kovalar fazla uçuk orjinallikleri anormalliğe kaçıyor.balıklar çok melankolik yada çok çabuk yarı yolda bırakıyorlar insanı.
   
  THESECRET bunu beğendi.
 3. Sevimli cadı

  Sevimli cadı Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  5 Aralık 2016
  Mesajlar:
  873
  Beğenilen Mesajlar:
  116
  Ödül Puanları:
  43
  Geveze, dedikoducu ve patavatsız… Genellikle yeteneksiz insanların bu burçtan çıktığı söylenir. Bazen çok safça davranıp başını belaya sokabilir. Fazla iyimser oluşu ile karşısındakini çıldırtabilir. hahaha ama ben geveze degilimkii
   
Burçların korkutucu özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bu da Burcunuzun Özelliği

  Bu da Burcunuzun Özelliği

  Sinir olmamak i,çin kendi burç yorumunuzu okumayın:minik: KOÇ (21 Mart-20 Nisan) Sözünde duramayan, özgüveni olmayan, gıcık şahsiyet. Hayat boyu illa birileri onu iteleyecek. Var ya, bütün ev kuşları, ana kuzuları genelde bu burçtan çıkar. Bunun sevdası bile bir halta yaramaz. Genelde platonik takılır haspam. Yoktur ki cesaret denen şeyin zerresi bunda, gidip de söylesin. Hadi bir...
 2. Burçların Negatif Özellikleri

  Burçların Negatif Özellikleri

  Koç ukala, Boğa hımbıl, İkizler tehlikeli, Yengeç yapmacık...İşte burçların negatif özellikleri. Koç Ego tatminine en çok ihtiyaç duyan burç işte. Bay ukala, ya da bayan buz. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Yatakta, aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez. Onlara kalsa dünyada herkes aptal, bir...
 3. Kadınların Özelliği Burçlarında Saklı

  Kadınların Özelliği Burçlarında Saklı

  Kadınların burçları düşkünlüğü aşikardir...Hiç ilginemiyorum desek bile en azından sabahları günlük burç yorumlarımızı okuruz...Bazılarımız ise ilk tanıştığımız insanlara direk burcunu soracak kadar ilgiliyizdir burçlarla... Peki hangi burcun kadını hangi özellikleri taşıyor bunu biliyormusunuz melekler :tik: Koç Burcu Kadını Koç burcu kadını dürüst, kavgacı, enerjik, ilişkilere ve...
 4. Burçların İnsanı Delirten Özellikleri!

  Burçların İnsanı Delirten Özellikleri!

  burçlar, delirten özellikleri, nelerdir, en sinir burçlar, hangileri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Burçların insanları etkilediği kesinleşmiş durumda.Tabi burada işin içine yükselen burç ta giriyor. Her insanın kötü huyu olduğu gibi her burcun da kötü bir davranışı var . Bunları öğrenmek ve çevrenizdekilere daha dikkatli yaklaşabilmek için bu özelliklere bir...
 5. Burcunuzun hangi özelliklerini taşıyorsunuz ?

  Burcunuzun hangi özelliklerini taşıyorsunuz ?

  BURCUNUZUN HANGİ ÖZELLİKLERİNİ TAŞIYORSUNUZ BUYRUN BAKIN MELEKLERİM :tilili: http://astroloji.tr.msn.com/burc-testleri.aspx
Etiketler:

Sayfayı Paylaş