Burçların korkutucu özellikleri

  • Konbuyu başlatan THESECRET
  • Başlangıç tarihi
Burçların korkutucu özellikleri
27725753.jpg


Zodyak’ın 12 burcunu bu sefer en korkutucu yönleri ile ele aldık. Bu yüzden kendi burcunuzu okumayı "es geçebilirsiniz". İşte burçların en korkutucu astrolojik özellikleri…

KOÇ BURCU


Egonun krallığına hoş geldiniz! Her şeyi ben bilirim tavrıyla birlikte sürekli en önde olmayı arzu eder. Kadını ya da erkeği fark etmez, ikisi de ukalalık konusunda sınır tanımaz. Anlattıklarına da güven olmaz, çünkü bire on katar.


BOĞA BURCU

Burçların en hımbılı üstelik en materyalisti! Hem bedenen, hem de kafa yönünden ağır olabilir. Harekete geçmesi zaman aldığından karşısındaki çıldırtabilir. Boğazına çok düşkündür; dikkat edin sizi bile yiyebilir.


İKİZLER BURCU

Tatlı dilli bir yılan! Kişilik bölünmesi, döneklik ne ararsanız var. Güzel sözlerle sizi sonsuza kadar oyalayabilir. Fikirleri çok sık değiştiğinden ona güvenerek adım atmanız zordur. Sizi bir kere yakaladı mı bırakmaz, çenesi ile saatlerce esir alabilir.
YENGEÇ BURCU

Sessiz ve duygusal görünürler ancak o kadar da içten değildirler. Bir işi yapıyor gibi görünüp tembellik yapmaya bayılırlar. Bitmek bilmeyen ruhsal problemlerine ek olarak bazen çok saf davranıp başlarını belaya sokabilirler.


ASLAN BURCU

“Küçük dağları ben yarattım” havası hiç geçmez! Kusursuz olduğunu sanır ve çevresindeki her şeyin kusursuz olması için kendisini paralar. Eleştiriyi kaldıramazlar. Despot ve anlayışsız tavırları insanı hayattan soğutur.


BAŞAK BURCU

Soğuk nevaledir. Mesafeli duruşuyla adeta bir ruhsuzluk abidesidir. Konuştuğu zaman sivri diliyle karşısındaki kolay yaralar. Tertip düzen hastası olabilir eğer öyle değilse hayatındaki insanlara müdahale etmeden rahat edemez.


TERAZİ BURCU

Bir gün öyle bir gün böyle! Davranışlarındaki tutarsızlık “dengesiz” diye anılmasının en önemli sebeplerindendir. Güzellik takıntısı yorucudur. Politik davranışlarıyla nabza göre şerbet vermede ustadır.
AKREP BURCU

Tam bir tiyatrocu! Yüzünüze kıs kıs gülerken arkanızdan ne işler çevirdiğini tahmin bile edemezsiniz. Saçma sapan şeyleri kıskanır aynı zamanda çok da bencildir. Çoğunlukla sizi dinlemez, o an kafası başka bir yerdedir.


YAY BURCU

Geveze, dedikoducu ve patavatsız… Genellikle yeteneksiz insanların bu burçtan çıktığı söylenir. Bazen çok safça davranıp başını belaya sokabilir. Fazla iyimser oluşu ile karşısındakini çıldırtabilir.


OĞLAK BURCU

Burçlar kuşağının en pintisi! Maddiyata önem verir. Bazen hislerini ameliyatla aldırmış olabileceğini düşünebilirsiniz. O kadar inatçıdır ki, pire için yorgan yakabilir.


KOVA BURCU

Menfaatçi olması en korkunç huyudur. Üstüne üstlük menfaatlerini korumak adına türlü türlü yalan söyler. Neyse ki yalan söylemek konusunda başarısızdır, çoğu zaman yakalanır. İnsanların arkasından konuşmaya bayılır.


BALIK BURCU

Hayal dünyasında yaşarlar. Paranoyak tavırlarla herkesin arkalarından iş çevirdiğini düşünebilirler. Çok fazla akıllı oldukları da söylenemez. Saflıkları yüzünden ellerindekileri kaybedebilirler.
 
kızılsaç

kızılsaç

Üye
Üye
koçlar bir numara kazık yiyorlar maddi işlerde kendileri bildikleri için her şeyi,rüzgar ters esince fena afallıyorlar.boğalar pek istif bozmaz ama tepeleri attımı agresiflikte koçları sollarlar.ikizler konusunda katılıyorum kendine yalan söyleyip inanıyorlar bazende saf yanları var.oldu bittiye çok kanıyorlar.yengeçleri hiç sevmiyorum,kadın erkek sevmedim sevemedim.hem evcimen takılırlar ama tanıdıkça manyak oldukları ortaya çıkar.aslanlarla iyi arkadaştırlar ama üç kağıtı sevenine rastlamadıysanız bonkördür filan öyle arkadan konuşmaz yüzüne söyler.başaklar =The dırdır.terazi burçdaşlarım alınmasın traşçılık had safhada bilinçli sigara tiryakisi gibi .akreplerin anormal zevkleri anlam verilemeyen huyları vardır.yaylar gezmekten pek bir çevresini ihmal eder.fazla disipline sorumluluğa gelemezler.oğlaklar aynen tam paracı.devlet bütçesini bunlara yaptırsınlar.kovalar fazla uçuk orjinallikleri anormalliğe kaçıyor.balıklar çok melankolik yada çok çabuk yarı yolda bırakıyorlar insanı.
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Geveze, dedikoducu ve patavatsız… Genellikle yeteneksiz insanların bu burçtan çıktığı söylenir. Bazen çok safça davranıp başını belaya sokabilir. Fazla iyimser oluşu ile karşısındakini çıldırtabilir. hahaha ama ben geveze degilimkii
 
Üst