gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Burçların Melekleri

  Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçların duaları sizajasel burçlara göre dualar
  Biz zaten meleğiz ama burçlarımızında birer meleği varmış...Hangi burç ne için hangi meleğe dua etmeliymiş bunun cevabı burda meleklerim :tik:

  [​IMG]

  Koç

  Machidiel (veya Malhaidael) - Mart ayı ve Koç burcunda doğanların meleğidir. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.


  Boğa

  Asmodel - Boğa burcunun meleğidir.


  İkizler

  Ambriel (veya Almbriel) - Doğruluğun ve açıklığın evrensel bir standart olacağı bir zamana doğru insanlara rehberlik ederken kendi doğrularımızı daha iyi ortaya koyabilmemiz için açık bir iletişim sağlaması açısından ondan ilham alabiliriz. Genel koruma meleği olarak da bilinir. İkizler burcu ve Mayıs ayına hükmeder. Bu ayda ve burçta doğanlar ona korunma ve inayet için dua edebilirler.

  Giel - Zodyaktaki İkizler burcuna hükmeder.


  Başak

  Hamaliel - Başak burcuna ve Ağustos ayına hükmeder. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.

  Iadara - Başak burcuna hükmeder.

  Schaltiel - Başak burcunun yöneticisi olan melektir.


  Terazi

  Jael - İçinde on emrin yazılı olduğu sandığın bereket tahtında oturan ikiz meleklerden biridir. Diğerinin adı Zarral'dır. Jael Terazi burcuna hükmeden melektir.

  Uriel - Edebiyat ve müziğin meleğidir. Yaratıcı ateşi bize armağan edendir. Mars gezegenini yönetendir. Psişik yeteneklerimizi geliştirmek ve geleceği sezebilmek için ondan yardım alabiliriz. Ayrıca değişimin meleğidir. Eylül ayının ve Terazi burcunun yöneticisidir. Bu burçtakiler korunma için Uriel'e dua edebilirler.


  Akrep

  Barbiel - Ekim ayının ve Akrep burcunun meleğidir. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.

  Barchiel - Bu melek Şubat ayında ve Akrep ve Balık burcunda doğanlara hükmeder. Kendimize ve diğerlerine şifa vermek ve şefkat için ona dua edebiliriz. Bu melek ayrıca duygusal derinlik ve farkındalık sağlar.

  Riehol - Kabala'ya göre akrep burcunun yöneticisidir. Sassaial onun asistanıdır.


  Yengeç

  Muriel - Haziran ayı ve Yengeç burcunun yöneticisidir. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.

  Phakiel - Zodyaktaki Yengeç burcunu kontrol eder.

  Rahdar - Kardeşi Phakiel'in yardımıyla Yengeç burcunu yönetir.


  Aslan

  Verchiel - Temmuz ayının ve Aslan burcunun meleğidir. Güçlerin düzenin yöneticilerindendir. Ayrıca Güneş'in yöneticisidir.


  Yay

  Adnachiel - Bu melek Yay burcunu ve Kasım ayını idare eder. Bu burçta ve ayda doğanlar Adnachiel'e özel korunma ve inayet (kutsanma) için dua edebilirler. Hepimiz bu "parlak olan" meleğe ruhsal birer hediye olan bağımsızlık dürüstlük ve birlik içinde olma için dua edebiliriz.

  Sizajasel - Yay burcunun meleğidir.

  Vhnori - Yay burcunun yöneticisi iki melekten biridir.


  Oğlak

  Anael (veya Hanael) - Oğlak burcu ve Aralık ayına hükmeder. Bu burçta doğanlar Anael'e özel bir korunma ve inayet için dua edebilirler. Yaratılışın 7 meleğinden biridir. Başmeleklerin prensi ve Cuma günü meleklerinin yöneticisidir. Venüs gezegeninin idaresini uygular. İnsan cinselliği ile ilgili konularda bizi aydınlatan ve birinci gökten yükselen dualarla ilgilenen ikinci cennet valisidir. Ek olarak dünya üzerindeki krallıklarla kralları kontrol eder ve ayın idarecisidir.

  Sagdalon - Oğlak burcunun yöneticisidir.

  Ubaviel - Oğlak burcunun hükümdarıdır.


  Kova

  Archer - Kova burcu ruhlarına hükmeder.

  Cambiel - Bu melek Gabriel'le birlikte Kova burcuna hükmeder. Bu burçta doğanlar Cambiel ve Gabriel'e özel korunma ve inayet için dua edebilirler. Ayrıca Cambiel'e zekamızda artış ve alışılmadık şekillerde düşünme cesareti için dua edebiliriz.


  Balık

  Barchiel - Bu melek Şubat ayında ve Akrep ve Balık burcunda doğanlara hükmeder. Kendimize ve diğerlerine şifa vermek ve şefkat için ona dua edebiliriz. Bu melek ayrıca duygusal derinlik ve farkındalık sağlar.   
 2. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  6.220
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  Boğa

  Asmodel - Boğa burcunun meleğidir.  tskler :)
  Ya benim birsey dikkatimi cekti :S

  Neden SADECE boga burcunun aciklanmasi yapilmamis :S

  Sadece melegin adi var :D:D


   
  Son düzenleme: 3 Ekim 2009
 3. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  11.261
  Beğenilen Mesajlar:
  229
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  Yay

  Adnachiel - Bu melek Yay burcunu ve Kasım ayını idare eder. Bu burçta ve ayda doğanlar Adnachiel'e özel korunma ve inayet (kutsanma) için dua edebilirler. Hepimiz bu "parlak olan" meleğe ruhsal birer hediye olan bağımsızlık dürüstlük ve birlik içinde olma için dua edebiliriz.


  Sizajasel - Yay burcunun meleğidir.

  Vhnori - Yay burcunun yöneticisi iki melekten biridir.


  İlginçmiş:)
   
Burçların Melekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Türk astrolojisine göre burcunuz meleklerim ....

  Türk astrolojisine göre burcunuz meleklerim ....

  BUYRUN BAKIN İŞTE BURCUNUZUN TÜRK ASTROLOJİSİNE GÖRE YORUMU :tilili: - TORUK (21 Mart-31 Mart) İrade sahibi, gururlu, şerefli, iyi yüreklidir. İyi bir yöneticidir. - HIMMIY (1 Nisan-10 Nisan) İyimser, idealist, romantik, yaratıcıdır. - HUTTUS (11 Nisan-20 Nisan): Hassas, mantıklı, dürüst, kıskanç ve irade sahibidir. - HUNTA (21 Nisan-30 Nisan): İnatçı, zevk sahibi, kırılgan ve...
 2. Aslan Burcu Meleklerimize Kasım 2012 Burç Yorumu

  Aslan Burcu Meleklerimize Kasım 2012 Burç Yorumu

  Bu konu 2012 Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, daha önce 2013 yılı burç yorumunu yayınladığımız aslan burçları için astrologların hazırladığı Kasım ayı burç yorumu şöyle... Kasım Ayı boyunca Aslan burçlarında Uranüs geri hareketini yapıyor. Kariyerle ilgili sorunlarınız gündeme gelebilir. Yeni atılımlarınızı ve...
 3. Yay Burcu Meleklerimize Kasım 2012 Burç Yorumu

  Yay Burcu Meleklerimize Kasım 2012 Burç Yorumu

  Bu konu; Kasım Ayı Yay Burcu Yorumları 2012 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, burçlar hakkında makyaj yapımı dahil hemen her türlü bilgiyi verdiğimiz bu bölümümüzde, 2012 kasım ayı yay burcu yorumuyla sizlerleyiz... Yay Burcu Bu dönemde kolay para kazanacak, ödemelerinizi kolay yapacak ve borçtan korkmayacaksınız. Eğer yaşınız belli bir...
 4. Melekler mekanının melekleri burcunuz nedir?ve.....

  Melekler mekanının melekleri burcunuz nedir?ve.....

  Melekler burcunuz nedir ve burç özelliklerini taşıyormusunuz????bebeğinizin hangi burç özelliklerini taşımasını istediniz????Melekler Mekanının tüm melekleri özellikle müdavimleri yorumlarınızı merak ediyoruzzzzz.......:clapping::clapping::clapping::clapping:Aşağıda tüm burçların özellikleri vardır inceleyebilirsiniz.... Koç Burcu Kadınları Koç burcu kadınlarının en önemli özelliği,...
 5. Burçlara Göre Zayıflama Yöntemleri Burada Melekler!

  Burçlara Göre Zayıflama Yöntemleri Burada Melekler!

  burçlara göre zayıflama, burca göre zayıflama yolları, burçlara göre nasıl zayıflanır Sevgili melekler, fazla kilolar pek çok kadının sorunlarından biri. Eğer zayıflamak konusunda zorlanıyorsanız burcunuzun belki size faydası dokunabilir. Nasıl mı? Burçlara göre en uygun zayıflama yöntemleri araştırılmış, birbirinden farklı sonuçlar çıkmış. Bakın bakalım burcunuz size zayıflama yönteminiz...

Sayfayı Paylaş