Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Burçların Melekleri

  Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçların duaları sizajasel burçlara göre dualar
  Biz zaten meleğiz ama burçlarımızında birer meleği varmış...Hangi burç ne için hangi meleğe dua etmeliymiş bunun cevabı burda meleklerim :tik:

  < Konu Resmi..>


  Koç

  Machidiel (veya Malhaidael) - Mart ayı ve Koç burcunda doğanların meleğidir. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.


  Boğa

  Asmodel - Boğa burcunun meleğidir.


  İkizler

  Ambriel (veya Almbriel) - Doğruluğun ve açıklığın evrensel bir standart olacağı bir zamana doğru insanlara rehberlik ederken kendi doğrularımızı daha iyi ortaya koyabilmemiz için açık bir iletişim sağlaması açısından ondan ilham alabiliriz. Genel koruma meleği olarak da bilinir. İkizler burcu ve Mayıs ayına hükmeder. Bu ayda ve burçta doğanlar ona korunma ve inayet için dua edebilirler.

  Giel - Zodyaktaki İkizler burcuna hükmeder.


  Başak

  Hamaliel - Başak burcuna ve Ağustos ayına hükmeder. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.

  Iadara - Başak burcuna hükmeder.

  Schaltiel - Başak burcunun yöneticisi olan melektir.


  Terazi

  Jael - İçinde on emrin yazılı olduğu sandığın bereket tahtında oturan ikiz meleklerden biridir. Diğerinin adı Zarral'dır. Jael Terazi burcuna hükmeden melektir.

  Uriel - Edebiyat ve müziğin meleğidir. Yaratıcı ateşi bize armağan edendir. Mars gezegenini yönetendir. Psişik yeteneklerimizi geliştirmek ve geleceği sezebilmek için ondan yardım alabiliriz. Ayrıca değişimin meleğidir. Eylül ayının ve Terazi burcunun yöneticisidir. Bu burçtakiler korunma için Uriel'e dua edebilirler.


  Akrep

  Barbiel - Ekim ayının ve Akrep burcunun meleğidir. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.

  Barchiel - Bu melek Şubat ayında ve Akrep ve Balık burcunda doğanlara hükmeder. Kendimize ve diğerlerine şifa vermek ve şefkat için ona dua edebiliriz. Bu melek ayrıca duygusal derinlik ve farkındalık sağlar.

  Riehol - Kabala'ya göre akrep burcunun yöneticisidir. Sassaial onun asistanıdır.


  Yengeç

  Muriel - Haziran ayı ve Yengeç burcunun yöneticisidir. Bu ayda ve burçta doğanlar özel korunma ve inayet için ona dua edebilirler.

  Phakiel - Zodyaktaki Yengeç burcunu kontrol eder.

  Rahdar - Kardeşi Phakiel'in yardımıyla Yengeç burcunu yönetir.


  Aslan

  Verchiel - Temmuz ayının ve Aslan burcunun meleğidir. Güçlerin düzenin yöneticilerindendir. Ayrıca Güneş'in yöneticisidir.


  Yay

  Adnachiel - Bu melek Yay burcunu ve Kasım ayını idare eder. Bu burçta ve ayda doğanlar Adnachiel'e özel korunma ve inayet (kutsanma) için dua edebilirler. Hepimiz bu "parlak olan" meleğe ruhsal birer hediye olan bağımsızlık dürüstlük ve birlik içinde olma için dua edebiliriz.

  Sizajasel - Yay burcunun meleğidir.

  Vhnori - Yay burcunun yöneticisi iki melekten biridir.


  Oğlak

  Anael (veya Hanael) - Oğlak burcu ve Aralık ayına hükmeder. Bu burçta doğanlar Anael'e özel bir korunma ve inayet için dua edebilirler. Yaratılışın 7 meleğinden biridir. Başmeleklerin prensi ve Cuma günü meleklerinin yöneticisidir. Venüs gezegeninin idaresini uygular. İnsan cinselliği ile ilgili konularda bizi aydınlatan ve birinci gökten yükselen dualarla ilgilenen ikinci cennet valisidir. Ek olarak dünya üzerindeki krallıklarla kralları kontrol eder ve ayın idarecisidir.

  Sagdalon - Oğlak burcunun yöneticisidir.

  Ubaviel - Oğlak burcunun hükümdarıdır.


  Kova

  Archer - Kova burcu ruhlarına hükmeder.

  Cambiel - Bu melek Gabriel'le birlikte Kova burcuna hükmeder. Bu burçta doğanlar Cambiel ve Gabriel'e özel korunma ve inayet için dua edebilirler. Ayrıca Cambiel'e zekamızda artış ve alışılmadık şekillerde düşünme cesareti için dua edebiliriz.


  Balık

  Barchiel - Bu melek Şubat ayında ve Akrep ve Balık burcunda doğanlara hükmeder. Kendimize ve diğerlerine şifa vermek ve şefkat için ona dua edebiliriz. Bu melek ayrıca duygusal derinlik ve farkındalık sağlar.
   
 2. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  Boğa
  Asmodel - Boğa burcunun meleğidir.  tskler :)
  Ya benim birsey dikkatimi cekti :S

  Neden SADECE boga burcunun aciklanmasi yapilmamis :S

  Sadece melegin adi var :D:D   
  Son düzenleme: 3 Ekim 2009
 3. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.558
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  Yay
  Adnachiel - Bu melek Yay burcunu ve Kasım ayını idare eder. Bu burçta ve ayda doğanlar Adnachiel'e özel korunma ve inayet (kutsanma) için dua edebilirler. Hepimiz bu "parlak olan" meleğe ruhsal birer hediye olan bağımsızlık dürüstlük ve birlik içinde olma için dua edebiliriz.


  Sizajasel - Yay burcunun meleğidir.

  Vhnori - Yay burcunun yöneticisi iki melekten biridir.


  İlginçmiş:)
   
Burçların Melekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Türk astrolojisine göre burcunuz meleklerim ....

  Türk astrolojisine göre burcunuz meleklerim ....

  BUYRUN BAKIN İŞTE BURCUNUZUN TÜRK ASTROLOJİSİNE GÖRE YORUMU :tilili: - TORUK (21 Mart-31 Mart) İrade sahibi, gururlu, şerefli, iyi yüreklidir. İyi bir yöneticidir. - HIMMIY (1 Nisan-10 Nisan) İyimser, idealist, romantik, yaratıcıdır. - HUTTUS (11 Nisan-20 Nisan): Hassas, mantıklı, dürüst, kıskanç ve irade sahibidir. - HUNTA (21 Nisan-30 Nisan): İnatçı, zevk sahibi, kırılgan ve...
 2. 18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Geçtiğimiz günlerde sorun yaratmış olan özel...
 3. Meleklerim işte burcunuza göre saç rehberiniz

  Meleklerim işte burcunuza göre saç rehberiniz

  Bu konu; burcunuza göre saç rehberi ile ilgili bilgi vermektedir. Biz kadınların belkide en çok uğraştığı şey saçlardır. Canımız sıkılır saç değiştiririz, mutlu oluruz yine saç değiştiririz aslında saç değişimiyle renklenir hayatımız ve kendimizi daha bakımlı ve güzel hissettikçe daha çok mutlu oluruz. Saçlarımızı kestirmeye karar verirken yada boyatacağımız zaman uzun bir araştırma...
 4. Melekler mekanının melekleri burcunuz nedir?ve.....

  Melekler mekanının melekleri burcunuz nedir?ve.....

  Melekler burcunuz nedir ve burç özelliklerini taşıyormusunuz????bebeğinizin hangi burç özelliklerini taşımasını istediniz????Melekler Mekanının tüm melekleri özellikle müdavimleri yorumlarınızı merak ediyoruzzzzz.......:clapping::clapping::clapping::clapping:Aşağıda tüm burçların özellikleri vardır inceleyebilirsiniz.... Koç Burcu Kadınları Koç burcu kadınlarının en önemli özelliği,...
 5. Burçlara Göre Koku Rehberiniz Burada Melekler

  Burçlara Göre Koku Rehberiniz Burada Melekler

  burçlara göre kokular, burca göre koku seçimi, burcunuza göre kokunuz Sevgili melekler, astrolojiden akla gelen gelmeyen pek çok konuda faydalanabiliyoruz. Güzellikten, karakter analizine, para idaresinden uyumluluğa kadar neler neler. Peki parfüm seçerken neden burçlardan faydalanmayalım? İşte her burcun karakterine uygun olarak seçmesi gereken, ona yakışan parfüm çeşitleri... Koç...

Sayfayı Paylaş