Etiketler:
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Burcu Güneş - Biz Aşkı Meleklerden Caldık

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

burcu güneş melek biz aşkı meleklerden çaldık notaları burcu güneş biz aşkı meleklerden çaldık notaları sözleri şarkısının bak yıldızlar altında gözlerimin içine

düy rüzgarların bize anlattığı birşey var

bir fısıltı gibi bazen o en büyük çığlıklar

bilmezler mı gelir geçer en büyük fırtınalar

biz aşkı meleklerden çaldık

birbirimize sımsıkı bağlandık

Burcu Güneş - Biz Aşkı Meleklerden Caldık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu Güneş - Yar Dediğin

Burcu Güneş - Yar Dediğin

yar dediğin sarılır ayda yılda darılır ah benimki pek bi hoş elde kuzu gibi yar bende korolası yar üç sözün ikisi boş ak derim o kara der insanı deli eder vay bana vaylar bana elde neşe gülücük huyu huyuma suyu suyuma uymuyor ama aşığım ona sar beni al yanına dolan boynuma götür sonuna
  2. Burcu Güneş - Öğüt

Burcu Güneş - Öğüt

rakkaşe yedi tulunu açar bir anda yanar tutuşur çöller davetsiz misafir rüzgar oynar kıvrımlarında ahh coşar oynar kanında şaraptır yar onu arzular vurur konuşur ziller bir buhur tenini yakar saçından yıldızlar kayar aman oynaş güvercin adımlarla yaklas durma oyna oynaş dudağın kör ellerin ateş ateş yüzün güneş gözlerin çöl gecesi her şarkı aşk hecesi coşar gönlüm raksin delisı
  3. Burcu Güneş - Güneş Doğacak

Burcu Güneş - Güneş Doğacak

bilinmez bir gidiş sevgiye tutunup elveda hatıralar sizlere ağlama ayşe kız ağlarsan anlarım beni bekler güz bildik bir ezgili sizi var hala ağrıyor her yağmur yağışında bayramlar gelmedi sensakrak doğmadı yüzüme güneş içimden bir ses yükselir birden güneş doğacak sabahın ilk ışıklarında yürürüm yaşemenler kokar bu civarlarım hem hasret hem hüzün birarada çok uzun yolum var...
  4. Burcu Güneş - Sihirbaz - 2009

Burcu Güneş - Sihirbaz - 2009

Burcu Güneş yepyeni albümüyle karşınızda albümdeki parçalara gelince 01. Gözlerinde Bıraktım Aşkı 02. Aşk Geçiyormuş İstanbul'dan 03. Çekim Alanı 04. Ateş ve Suyun Aşkı 05. Mutluyuz (Sevgilimi O Kadar Çok Seviyorum Ki.) 06. Sihirbaz 07. Di'li Geçmiş 08. Bundan İbaret 09. Benim Gibi Sevgili Bulamazsın 10. Gurur Çiçekleri 11. Gözlerinde Bıraktım Aşkı ( Club Vocal Mix) 12. Gözlerinde Bıraktım...
  5. burcu Güneş gözlerinde bıraktım aşkı

burcu Güneş gözlerinde bıraktım aşkı

gözlerimde bıraktım gözlerinde yaşadım aşkı sevdayı aşk gözlerimdeyken Burcu Güneş - Gözlerinde Bıraktım Aşkı Al gönlümü bir kuru dalla bir tatlı sözle her vuruşunda kalbim ağlıyor ağlıyıyor ince ince Ses ver sana zalim demeye dilim varmıyor Ah aşk affedilmişliğine minnet et diyor Senin eşin bir benzerin yok ben aşkı sende bildim Zulümlerin hüzün vermiyor Önce Allah sonra sensin Gözlerinde...

Sayfayı Paylaş