Etiketler:
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Burcu Güneş - Yar Dediğin

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

yar dediğin sarılır
    ayda yılda darılır

ah benimki pek bi hoş

elde kuzu gibi yar

bende korolası yar

üç sözün ikisi boş

ak derim o kara der

insanı deli eder

vay bana vaylar bana

elde neşe gülücük

huyu huyuma suyu suyuma

uymuyor ama aşığım ona

sar beni al yanına

dolan boynuma götür sonuna

Burcu Güneş - Yar Dediğin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu Güneş - Yansın Geceler

Burcu Güneş - Yansın Geceler

gün gece yarısı olunca aşk kapımı çalar ruhum ay gibi sulara vurunca kalp yüzünü arar boşver gitsin unut diyor bilenler bu sözü duymaz böyle sevenler bu çaresizlik nereye kadar herşeyden vazgeçtim dön artık yeter yansın geceler vursun sabaha dönsün rüzgar durgun sulara yansın bu deniz her yer yakamöz dön gel bir sabah sensiz olmuyor
  2. Burcu Güneş - Uzak Değilim

Burcu Güneş - Uzak Değilim

yüzyıllardır söylenir aynı masallar ay ışığı yıldızlar yakamozlar ah göğü alırdım uzandığım an sana yenildi sevdam çok uzak değilim yanıbaşında duruyorum gözünü iyi aç buradayım ahh selvi boylum geçiyor bak birgün elbet sevgilim olacak bana oyna şansını zorla çaldın kalbimi yorma
  3. Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz

Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz

olur ha dünya güzeli bir sevgili buldunuz ve onunla dosta düşmana övünüp durdunuz bir krallık hegemonya şatolar kurdunuz zil takip ta ulu orta oynatıp durdunuz sanmayın bir ömür boyu tılsımlar sürer sanmayın şansınız açık hep bu böyle gider sanmayın bu efsaneler hiç bir gün göze gelmez sanmayın imrenenlerin nazarı değmez aşık oldum yaman oldum ben ne oldum demeyin kanat açmış siz...
  4. Burcu Güneş - Güneş Doğacak

Burcu Güneş - Güneş Doğacak

bilinmez bir gidiş sevgiye tutunup elveda hatıralar sizlere ağlama ayşe kız ağlarsan anlarım beni bekler güz bildik bir ezgili sizi var hala ağrıyor her yağmur yağışında bayramlar gelmedi sensakrak doğmadı yüzüme güneş içimden bir ses yükselir birden güneş doğacak sabahın ilk ışıklarında yürürüm yaşemenler kokar bu civarlarım hem hasret hem hüzün birarada çok uzun yolum var...
  5. Burcu Güneş - Sihirbaz - 2009

Burcu Güneş - Sihirbaz - 2009

Burcu Güneş yepyeni albümüyle karşınızda albümdeki parçalara gelince 01. Gözlerinde Bıraktım Aşkı 02. Aşk Geçiyormuş İstanbul'dan 03. Çekim Alanı 04. Ateş ve Suyun Aşkı 05. Mutluyuz (Sevgilimi O Kadar Çok Seviyorum Ki.) 06. Sihirbaz 07. Di'li Geçmiş 08. Bundan İbaret 09. Benim Gibi Sevgili Bulamazsın 10. Gurur Çiçekleri 11. Gözlerinde Bıraktım Aşkı ( Club Vocal Mix) 12. Gözlerinde Bıraktım...

Sayfayı Paylaş