1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Burcu Kara Resimleri istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar sizden güzeller güzeli olan ve benim de koyu hayranı olduğum için Burcu Kara Resimleri paylaşmanızı rica ediyorum. Yalnız yeni Burcu Kara Resimleri olursa daha iyi olur.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burcu Kara Resimleri istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu Kara hamamda

Burcu Kara hamamda

burcu kara, bi dünya tasarım, hürrem hamamı, gelin hamamı ve konu ile merak ettiğiniz haberler burada arkadaşlar Çoğu kişinin "Cemile" olarak tanıdığı başarılı oyuncu Burcu Kara, bir program gereği Hürrem Hamamı'nda objektiflere poz verdi Melek'lerim:) 22 Temmuz’da oyuncu Buğra Gülsoy’la nikâh masasına oturacak olan Burcu Kara, “Bi’Dünya Tasarım” programı için geçtiğimiz...
  2. Şeyma Subaşı Resimleri istiyorum sizden

Şeyma Subaşı Resimleri istiyorum sizden

Kızlar mümkünse benimle Şeyma Subaşı Resimlerini paylaşır mısınız? Yeni Şeyma Subaşı Resimleri olursa çok sevinirim ben Şeyma Subaşı hayranıyım:)
  3. Burcu Biricik Resimleri istiyorum

Burcu Biricik Resimleri istiyorum

Selam arkadaşlar hepinize bu yaz sıcaklarında serin bir gün geçirmenizi diliyor ve keyfi neşesi de yanından eksik olmasın diyorum:) Ayrıca sizlerden Burcu Biricik Resimleri paylaşmanızı da istiyorum.
  4. Burcu Kara İsyan Etti !

Burcu Kara İsyan Etti !

Bu konu; burcu kara isyan etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, önce ki gün yılbaşı tatili için havaalanında görüntülenen başarılı oyuncu Burcu Kara 'nın, fotbolcu Ümit Karan ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Ümit Karan 'nın dün yaptığı açıklamanın ardından çıkan haberlere daha fazla susamayan Burcu Kara isyan etti.. Tatilini tamamlayıp İstanbul'a dönen Burcu...
  5. Karımdan boşanmak istiyorum

Karımdan boşanmak istiyorum

İyi akşamlar.Ben 8 aylık evliyim.Eşimle görücü usülüylen evlendim. Annem ablam akrabalarım eşim için iyi hanım hamarat diyip kafama girdi.23 gün nişanlı kaldık bu zaman içinde 4 defa dışarı çıktık çoğunlukla telefondan mesajlaştık görüştük. Herşey başlarda iyiydi. Evlendik dünya başıma yıkıldı. Temizlikten anlamaz yemeği iyi yapmaz .Her gece nerdeyse önüme makarna koyuyor. Ev pslik içinde...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş