burcumuza göre kıyafet seçimi nasıl olmalı

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
burcumuza göre kıyafet seçimi nasıl olmalı
Burcumuza göre herşeyle ilgili bilgi var da kıyafet seçimi yok mu?O da vardır herhalde diyerek bu soruyu soruyorum burçlara göre nasıl giyinmeli insan ?
 

TİTAN

*Melekler Mekanı*
KOÇ


BUrçlar içinde kendine güveni ile ön plana çıkan koç kadınları, kıyafet seçiminde de bu özgüveni yansıtmalı ve vücutlarına oturan kıyafetlerden yana olmalılar.Özellik ile bu yılın trendi olan kalem etek modelleri tam koç burcu bayanı için.

BOĞA

Boğa burcu kadını için kıyafetten çok aksesuar önemlidir. Boğa kadınları kıyafet seçimlerinin yanında aksesurlarını eksik etmemeliler.


İKİZLER

İkizlerin en büyük özelliği gündelik hayatındaki dağınıklığıdır. Kıyafet seçiminde de salaş giyinmekten hoşlanan ikizler için son dönemin modası bol kazaklar uygun olacaktır.

YENGEÇ

Yengeçler, Duygusallığı ve romantikliği ile fark yaratır. Bu yüzden sıcak renkler tam size göredir. Seçiminizi sıcak renklerden yana kullanın.

ASLAN

Aslanlar, İlgi çekmeyi ve modayı takip etmeyi sever. BU yüzden şimdilerin modası tulip etekleri kendinize çok yakıştıracaksınız. Aksesuarları da eksik etmemekte fayda var.

BAŞAK

Çok titiz bir burç olduğundan seçimini açık renklerden yana kullanmalı. Bu senenin modası beyaz, başaklara çok yakışacak...

TERAZİ

Alışkanlıklarını bırakamayan ve seven bir yapısı olduğu için klasik tarzı tercih eder. Özellikle yaz-kış giyilebilecek ürünler tam sizlik.

AKREP

Doğallığı seven akrepler için yine doğal parçalar uygundur. Özellikle bu yılın elbise modası akreplere çok yakışacak.

YAY

Renkli bir kişiliğe sahip olan yay için seçim yapmak zor değildir. Kişiliklerini yansıtan yansıtan renkli ürünler tam yay burcu kadını içindir.

OĞLAK

En yüksekte olmayı sevdiği için şıklık tek seçimidir. Şık görünebilecek her tür kıyafet oğlaklara uygundur.

BALIK

Sıradışı olmayı seven balık kadınları için bu yılın retro modası ilaç gibi gelecek.Özellikle nostaljik tasarımlardan yana olan balıklar, bu kış hiç zorlanmayacaklar.
 
Üst