1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Burcunuza göre karakteriniz

  Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koçlar araştırmacı ve dikkatli, Boğalar tutucu ve geleneklerine bağlı... İşte burcunuza göre karakteriniz... KOÇ Kilit noktası: Kendini araması
  Grubun: Ateş
  Uğurlu günün: Salı
  Uğurlu sayısın: 9
  Uğurlu günleri: 3 Ocak, 9 Şubat, 6 Mart
  Pozitif yönün: Cesur ve çok enerjik olman
  Negatif yönün: Çabuk sinirlenmen, aceleci davranman
  Burçtaşın: Emre Altuğ (14 Nisan), Georg Listing-Tokio Hotel (31 Mart), Arda Kural (12 Nisan), Reese Witherspoon (22 Mart), Keira Knightly (26 Mart), Jesse Mc Cartney (9 Nisan), Mandy Moore (10 Nisan), Sarah Michelle Gellar (14 Nisan), Jennifer Garner (17 Nisan), Hayden Christensen (19 Nisan), James Franco (19 Nisan), Jess Mc Cartney (9 Nisan), Şebnem Ferah (12 Nisan)
  Uğur ağacın: Meşe
  Cesur ve güçlü bir yapın var. Acıma duygun fazla yok. Sürekli hareket halindesin, boş durmayı sevmiyorsun.
  Gezegenin :Mars
  Asla sönmeyen ateşini, kızıl gezegen Mars’tan almışsın.
  Çiçeğin :Sümbül
  Koçun zamanı ilkbahar olduğu için bu dönemde sümbül ile mutlu olur. Pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler.
  Ruhunda lider olma özelliği var. Etrafındakiler seni canlı, aktif ve enerjik bir insan olarak biliyor. Pratik bir zekaya sahip olmana rağmen, dikkatsiz ve aceleci davranarak hatalar yapabiliyorsun. Cesur oluşun çevrenden takdir topluyor. Yaptığın kıskançlıklar ilişkilerine zarar verebiliyor. Araştırmaya çok meraklısın. Şık olmak ve dikkat çekmek için elinden gelen her şeyi yapıyorsun.

  BOĞA
  Kilit noktası: : Kendini, ona ait olan şeylerde araması
  Grubun: Toprak
  Uğurlu günün: Cuma
  Uğurlu sayısın: 6
  Uğurlu günleri: 6 Ocak, 26 Temmuz, 27 Eylül
  Pozitif yönün: Pratik, sabırlı, güvenilir ve sıcak kalpli olman
  Negatif yönün: İnatçı, saldırgan ve kinci olman
  Burçtaşın: Mehmet Günsur (8 Mayıs), Cem Yılmaz (23 Nisan), Kelly Clarkson (24 Nisan), Reene Zellweger (25 Nisan), Penelope Cruz (28 Nisan), Kirsten Dunst (30 Nisan), David Beckham (2 Mayıs), Enrique Iglesias (9 Mayıs), David Boreanaz (16 Mayıs), Chris Brown (5 Mayıs)
  Uğur ağacın: Üvez
  Etrafına neşe saçan, dikkat çekmeyi seven birisin. Hayata sımsıkı bağlısın. Zevk sahibisin. Duygusallık ve hassaslık senin göbek adın.
  Gezegenin :Venüs
  Güzellik ve zarafetle bütünleşen bu gezegen, seni olduğu gibi yansıtıyor, çekiciliğine çekicilik katıyor.
  Çiçeğin :Lale
  Boğa, canlı renkleri olan çiçekleri çok sever, en çok da farklı tonları ve görünümleri olan laleleri…
  En önemli özelliklerinden biri, damak tadına olan düşkünlüğün. Çevrende tutucu ve geleneklerine bağlı özelliklerinle ayırt ediliyorsun. İnatçı kişiliğin yüzünden seçtiğin noktaya kilitleniyorsun. Hastalıklara karşı yeterince dirençlisin. Kolay kolay sinirlenmiyorsun, ama patladığında yanında kimse olmazsa çok iyi olur. Ailene bağlılık ve dürüstlük, hayatının önceliği.

  İKİZLER
  Kilit noktası: Kendini düşündüklerinde araması
  Grubun: Hava
  Uğurlu günün: Çarşamba
  Uğurlu sayın: 5
  Uğurlu günlerin: 11 Mayıs, 18 Mart, 8 Ekim
  Pozitif yönün: Mantıklı, çabuk öğrenen ve yetenekli olman
  Negatif yönü: Kararsız ve değişkensin
  Burçtaşın: Naz Elmas (16 Haziran), Colin Farrell (31 Mayıs), Juliette Lewis (21 Haziran), Nicole Kidman (20 Haziran), Anna Kournikova (7 Haziran), Lee Ryan (17 Haziran), Gülşen (29 Mayıs), Gökhan Kırdar (2 Haziran), Liam Neeson (7 Haziran), Joseph Fiennes (27 Mayıs), Shane West (10 Haziran), Mehmet Okur (26 Mayıs)
  Uğurlu ağacın: Kestane
  İnsanları etkilemek gibi bir derdin yok. Her şeyi oluruna bırakırsın. İnsanlara karşı daha açık ve net olmalısın.
  Gezegenin: Merkür
  İkizler burcunun yöneticisi Merkür, duygusal olmayan ve objektif düşünceyi temsil eder. Uçarı olduğun kadar ciddi ve mesafelisin de…
  Çiçeğin:Gül
  İster tek bir dal, ister bir buket olsun; ister kırmızı, ister beyaz olsun hiç fark etmez! Gül, ikizlerin en sevdiği çiçektir.
  Üstesinden gelinmesi zor durumlardan kıvrak zekan sayesinde rahatlıkla kurtulabiliyorsun. Her ortama kolaylıkla uyum sağlayabiliyorsun. Arkadaş bulmakta zorlanmıyorsun, ama havai yapınla her şeyden hemen bıkabiliyorsun. Cömertsin. Hırs yaptığın konularda çevrendekilerle yarışmaktan çekinmiyorsun.

  YENGEÇ
  Kilit noktası: Kendini hissettiklerinde araması
  Grubun: Su
  Uğurlu günün: Pazartesi
  Uğurlu sayın: 2
  Uğurlu günlerin: 25 Şubat, 11 Kasım, 31 Aralık
  Pozitif yönün: İyi kalpli, duygusal, zeki ve sadıksın
  Negatif yönün: Dikkatsiz, somurtkan ve fazla alıngan olabiliyorsun
  Burçtaşın: Cansu Dere (30 Haziran),obey Maguire (27 Haziran), Tom Cruise (3 Temmuz), 50 Cent (6 Temmuz), Vin Diesel (18 Temmuz), Josh Holloway (20 Temmuz), Kevin Bacon (8 Temmuz), Josh Hartnett (21 Temmuz), Will Kemp (29 Haziran), Aşkın Nur Yengi (3 Temmuz)
  Uğurlu ağacın: Karaağaç
  İnsanlara neşe vermeyi seviyorsun. Başkaları için karar vermekten çok hoşlanırsın. Pratik bir zekan ve iyi bir espri anlayışın var.
  Gezegenin: Ay
  Yengeç burcunu, Dünya’mızın biricik yavrusu Ay yönetir. Onun çekim gücüne karşı durmak çok zordur.
  Çiçeğin:Akdeniz lalesi
  Akdeniz’den gelen anemon, kendine özgü bir güzelliğe sahiptir ve Yengeç’in yaşam tarzına çok uygundur.
  Merhametli ve duygusal açıdan oldukça hassassın. Sahiplenmeyi seviyorsun. Aile yaşantısına çok önem veriyorsun. Aktif ve çalışkansın, fakat aceleci bir kişiliğin var. Bu yüzden dikkatin çok çabuk dağılabiliyor. Neşe dolu, umutlu, enerjik ve sportifken, aniden duygusal ruh değişimi yaşayarak sessiz, kırgın ve yüzü gülmeyen biri olman işten bile değil. Altıncı hissin çok güçlü. Sevdiğin zaman tam seviyorsun ve çok zor vazgeçiyorsun.

  ASLAN
  Kilit noktası: Kendini yaratma gücünde araması
  Grubun: Ateş
  Uğurlu günün: Pazar
  Uğurlu sayın: 1
  Uğurlu günlerin: 7 Nisan, 24 Mayıs, 3 Kasım
  Pozitif yönün: Cömert, heyecanlı ve ileri görüşlüsün
  Negatif yönün: Kibirli ve sabit fikirlisin
  Burçtaşın: Madonna (16 Ağustos),oray Candemir (07 Ağustos), Charlize Theron (7 Ağustos), James Marsters (20 Ağustos), Edward Norton (18 Ağustos), Carrie Anne Moss (21 Ağustos), Halle Berry (14 Ağustos), Sandra Bullock (26 Temmuz), Ben Affleck (15 Ağustos), Kate Beckinsale (26 Temmuz)
  Uğurlu ağacın: Kavak
  Fazla atılgan olmasan da gerektiği zaman çok hırslı ve cesaretlisin. İnsanlarla olan ilişkilerinde seçici davranırsın.
  Gezegenin:Güneş
  Sonsuz ışık kaynağımız Güneş gibi, sadece kendin için değil, sevdiklerin için de elinden gelen her şeyi yapıyor, onlara güven veriyorsun.
  Çiçeğin: Orkide
  Aslan, kendisi gibi gösterişli olan çiçekleri sever. Büyüleyici güzellikteki orkideler, bu yüzden favorileri arasındadır.
  Burçlar arasında en fazla liderlik özelliğine sahip olanlardandır Akrep Burcu. Sen de bu özellikten fazlasıyla nasibini almışsın. Kendine çok güveniyorsun. Hatta kendini o kadar çok beğeniyorsun ki bu bazen kibirlik olarak görülebiliyor. Herkesten farklı şeyler yapmak istiyorsun, bu yüzden de yaratıcılığını sonuna kadar kullanıyorsun. Gururlusun. Tek bir aşkla yaşamak sana göre değil. Ancak sevince tüm benliğinle seviyorsun.

  BAŞAK
  Kilit noktası: Kendini öğrendiklerinde araması
  Grubun: Toprak
  Uğurlu günün: Çarşamba
  Uğurlu sayın: 5
  Uğurlu günlerin: 15 Ocak, 29 Nisan, 26 Haziran
  Pozitif yönün: Dikkatli, titiz, düzenli ve çalışkansın
  Negatif yönün: Çekingen, kuruntulu ve arada zorluk çıkaran birisin
  Burçtaşın: Chad Murray (24 Ağustos),Gökhan Keser (9 Eylül), Tom Kaulitz-Tokio Hotel /1 Eylül), Gustav Schäfer-Tokio Hotel (8 Eylül), İbrahim Kendirci (9 Eylül), Yasemin-Hepsi (21 Eylül), Keanu Reeves (2 Eylül), Chda Michael Murray (24 Ağustos), Benjamin Mc Kenzie (12 Eylül), Salma Hayek (2 Eylül), Adam Sandler (9 Eylül), Hugh Grant (9 eylül), Emmy Rossum (12 Eylül), Thalia (26 Ağustos), Pink (8Eylül), Claudia Schiffer (25 Ağustos)Rafet El Roman (25 Ağustos)
  Uğurlu ağacın: Zeytin
  Sıcak ortamlarda bulunmayı seviyorsun. Kalbin de sıcacık; kıskançlık ve hırs nedir bilmiyorsun.
  Gezegenin: Merkür
  Titizliğini ve güvenini Merkür’den alıyorsun.
  Çiçeğin: Lavanta
  Mis gibi kokan mor lavantalar tam başaklara göredir. Etkileyici, çekici ve doğal…
  Her konuda düzenli olduğun gibi temizsin de. Detaylara inmeyi çok seviyorsun, fakat bazen bütün bunların içinde kaybolabiliyorsun. Evhamlı ve hastalık hastası özelliklerin de var. Hayattaki en büyük hedefin, her konuda mükemmele ulaşmak. Bu anlayışın ilişkilerinde problem yaratabiliyor. Mizah anlayışın çok gelişmiş. İnsanları rahatlıkla eleştirebiliyorsun. Ama eleştirilen sen olduğunda gözün hiçbir şey görmüyor.

  TERAZİ
  Kilit noktası: Kendisini birleştirdiklerinde araması
  Grubun: Hava
  Uğurlu günün: Cuma
  Uğurlu sayın: 6
  Uğurlu günlerin: 25 Şubat, 6 Ağustos, 30 Ekim
  Pozitif yönün: Zarif, uyumlu, diplomatik, büyüleyicisin
  Negatif yönün: Kararsız, havai, değişkensin
  Burçtaşın: Hilary Duff (28 Eylül)Dağhan Külegeç (18 Ekim), Pelin Karahan (6 Ekim), Tarkan (17 Ekim), Şahan Gökbakar (22 Ekim), Avril Lavigne (27 Eylül), Hilary Duff (28 Eylül), Ashlee Simpson (3 Ekim), Matt Damon (8 Ekim), Usher (14 Ekim), Eminem (17 Ekim), Matt Damon (8 Ekim), Brandon Routh (9 Ekim), Levent Yüksel (21 Ekim), Özgün (19 Ekim), Zeynep Cassalini (3 Ekim)
  Uğurlu ağacın: Akçaağaç
  Sıradanlık, senin yanından geçmiyor. Hayal gücün o kadar gelişmiş ki, imkansız görünen şeylere ulaşmak senin için çocuk oyuncağı haline gelmiş.
  Gezegenin: Venüs
  İçinin güzelliği yüzüne yansıyor! Duru güzelliğinle herkesi büyülüyorsun. İşte, bu enerjini Venüs’ten alıyorsun.
  Çiçeğin: Dalya
  Çok şık görünmeyi seven teraziler, barok güzelliğe sahip, yıldız çiçeği olarak da bilinen dalyaları tercih eder.
  Dengeli, kibar ve çevrenle uyumlu birisin. Gereksiz tartışmalardan hoşlanmıyorsun. Kolay kolay arkadaşlık kurman mümkün değil. Başkalarının fikirlerini dinliyorsun, ama yine de bildiğini yapmaktan vazgeçmiyorsun. Güzel olan her şeyi çok seviyorsun. Aşk hayatında zaman zaman yanılgılar yaşayabiliyorsun. Aradığını bulamadığın için de daldan dala atlayabiliyorsun.

  AKREP
  Kilit noktası: Kendisini arzuladıklarında araması
  Grubun: Su
  Uğurlu günün: Salı
  Uğurlu sayın: 9
  Uğurlu günlerin: 24 Ocak, 18 Mayıs, 9 Ağustos
  Pozitif yönün: Tutkulu, kararlı ve anlayışlısın
  Negatif yönün: Kıskanç, inatçı ve kuşkucusun
  Burçtaşın:Gülçin-Hepsi (30 Ekim),Serkan Şenalp (2 Kasım), Özlem Tekin (18 Kasım), Alp Kırşan (03 Kasım), Kelly Osbourne (27 Ekim), Ethan Hawke (6 Kasım), Brittany Murphy (10 Kasım), Leonardo di Caprio (11 Kasım), Owen Wilson (18 Kasım), Meg Ryan (19 Kasım), Scarlett Johansson (22 Kasım), (18 Kasım Owen Wilson)
  Uğurlu ağacın:Dişbudak
  Kendi düşüncelerin senin için çok çok önemli. Başkalarına hiç kulak asmıyorsun. Bu yüzden bazen yanılabiliyorsun.
  Gezegenin:pluto
  Pluto değiştirir, atar, tamir eder, canlandırır, yeniden başlatır ve dokunduğu her şeyi tümüyle yeniler. Bu, senden başkası değil zaten.
  Çiçeğin:Karanfil
  Kişinin kendisine olan öz saygısını ve güzelliği ifade eden karanfil, Akrep’e en yakışan çiçektir.
  Aşırı uçlarda yaşamayı seviyorsun. Hangi konuya elini atarsan at, o konuya sonuna kadar hakim olmayı seviyor, derinlerine dalmayı korkmuyorsun. Olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaştığın için farklı sonuçlar çıkarabiliyorsun. Çok iyi dost olabilirsin, ama kimse senin düşmanın olmayı istemez. Gerçek bir sır küpüsün. Gizemli yapın seni karizmatik yapıyor. Pratik zekan sayesinde karşılaştığın birçok olaydan rahatlıkla sıyrılabiliyorsun.

  YAY
  Kilit noktası: “Kendimi arıyorum, demek ki varım…”
  Grubun: Ateş
  Uğurlu günün: Çarşamba
  Uğurlu sayın: 3
  Uğurlu günlerin: 16 Nisan, 25 Ağustos, 12 Ekim
  Pozitif yönün: İyimser, güleryüzlü ve dürüstsün
  Negatif yönün: Huzursuz, abartıcı, kaprislisin
  Burçtaşın:Nelly Furtado (2 Aralık),Ben Stiller (30 Kasım), Britney Spears (2 Aralık), Jay Z (4 Aralık), Adam Brody (15 Aralık), Gael Garcia Bernal (30 Kasım), Gökhan Özen (29 Kasım), Teri Hatcher (8 Aralık), Tyra Banks (4 Aralık), Haluk Levent (26 Kasım),
  Uğurlu ağacın:İncir
  Aile yaşantına çok önem veriyorsun. Yaşamından, tartışmaları, zıtlıkları olabildiğince uzak tutmaya çalışıyorsun. Akıllı ve pratiksin.
  Gezegenin:Jüpiter
  İşte sana bolluk ve şans gezegeni Jüpiter! Yay Burcu’nu taçlandıran, güneş sisteminin bu en büyük gezegeni!
  Çiçeğin:Zambak
  Güzel şekli ve hoş kokusu ile Yay’ı büyüler. İlk tercihi beyaz kral zambağı olsa da, kırmızı ateş zambağı da onu mutlu eder.
  İyi niyetli, asil ve sıcakkanlısın. Haksızlıktan nefret edersin. Seninle ilgili iki ayrı Yay Kızı’ndan söz edebiliriz. Birincisi, duygusal, içe dönük ve çekimser, ikincisi cesaretli ve açık sözlü olan… Özgürlük, senin için çok önemli. Ayrıca aynı hatayı iki kez tekrar etmeme gibi bir huyun da var. Hem çok iyi bir sevgili hem de çok iyi bir arkadaş olabilirsin.

  OĞLAK
  Kilit noktası: Kendini kullandıklarında araması
  Grubun: Toprak
  Uğurlu günün: Cumartesi
  Uğurlu sayın: 8
  Uğurlu günlerin: 6 Kasım, 8 Nisan, 21 Aralık
  Pozitif yönün: İnatçı, kararlı ve güvenilirsin
  Negatif yönün: Meraklı, kötümser ve katı görünüşlüsün
  Burçtaşın: Burak Özçivit (23 Aralık),Hande Yener (12 Ocak), Özgü Namal (28 Aralık), Mustafa Sandal (11 Ocak), Orlando Bloom (13 Ocak), Kate Moss (16 Ocak), Jim Carey (17 Ocak), Ricky Martin (24 Aralık), Jared Leto (26 Aralık), Jude Law (29 Aralık), Nicholas Cage (7 ocak), Vanessa Paradis (22 Aralık), Göksel (1 Ocak)
  Uğurlu ağacın: Köknar
  Dikbaşlı, fikirlerini kolayca değiştirebilen birisin. Çok mütevazı olduğun söylenemez, hırslısın. İlişkilerinde memnun edilmesi zor bir sevgilisin. Gezegenin: Satürn
  Kalıcı sonuçlar, kararlılık ve hırs gezegeni Satürn, hayatının tam da orta yerinde.
  Çiçeğin: Amaril
  Çalışkan Oğlak, uzun boylu amarilleri sever. İlk tercihi de kırmızı çiçekli olanıdır.
  Konuşmayı fazla sevmiyorsun. Onun yerine düşünmek ve uygulamak senin için daha iyi. Karar almakta zorlanan bir yapın var. Bunun en büyük nedeni, başarısızlık korkusu. Dürüst ve güven veren bir karaktere sahipsin. Zaman kaybetmekten hiç hoşlanmıyorsun. Kincisin. Önce intikamını alıyor, sonra o kişiyle arkadaşlığına kaldığın yerden devam ediyorsun. Maddi konulara önem veriyorsun. Gereksiz yere para harcamıyorsun.

  KOVA
  Kilit noktası: Kendisini insanlıkta araması
  Grubun: Hava
  Uğurlu günün: Pazar
  Uğurlu sayın: 8
  Uğurlu günlerin: 15 Ocak, 10 Mart, 28 Haziran
  Pozitif yönün: İnsancıl, arkadaş canlısı ve yaratıcısın
  Negatif yönün: Dik kafalı, huysuz ve sabit fikirlisin
  Burçtaşın:Justin Timberlake (31 Ocak),Shakira (2 Şubat), Cemre-Hepsi (17 Şubat), Christian Bale (30 Ocak), Mischa Barton (24 Ocak), Paris Hilton (17 Şubat), Robbie Williams (13 Şubat), Serdar Ortaç (16 Şubat), Christina Ricci (12 Şubat), Jennifer Aniston (11 Şubat), Matt Dillon (18 Şubat)
  Uğurlu ağacın: Sedir
  Zariflik senin diğer adın sanki. Her ortama ayak uydurabiliyorsun. Sağlığına da çok dikkat ediyorsun.
  Gezegenin: Uranüs
  Uranüs, sürprizleri ve beklenmedik olayları yönetir. Aynı zamanda geleceğin, yeni buluşların ve aklın gezegenidir.
  Çiçeğin: Kardelen
  Kova, kıştan sonra ilk açan çiçeklerden olan ve ilkbaharı müjdeleyen kardelene bayılır.
  Farklı yönlerinle dikkatleri hemen üzerine çekmeyi başarıyorsun. Yeniliklere meraklısın. Kendi geleceğinle ilgili planları sır gibi saklar, kimseye bir şey anlatmazsın. Zeka seviyene uygun kişilerle arkadaş olabilirsin. İstediklerine ulaşmak için elinden geleni yapıyorsun. Sevgiline bağlısın ve asla karşılıksız aşk peşinde koşmazsın.

  BALIK
  Kilit noktası: Kendisini hem arayıp hem aramaması
  Grubun: Su
  Uğurlu günün: Perşembe
  Uğurlu sayın: 7
  Uğurlu günlerin: 6 Şubat, 21 Nisan, 19 Ağustos
  Pozitif yönün: Duygusal, merhametli, uyumlu ve anlayışlısın
  Negatif yönün: Kendine güvensizlik, dikkatsiz ve kararsız oluşun
  Burçtaşın: Yalın (30 Mart),Beren Saat (26 Şubat), Hayko Cepkin (11 Mart), Murat Boz (7 Mart), Kutsi (16 Mart), Beyazıt Öztürk (12 Mart), Johnny Knoxville (11 Mart), Jennifer Love Hewitt (21 Şubat), Jon Bon Jovi (2 Mart), Eva Mendes (5 Mart), Freddie Prinze Jr. (8 Mart), Chris Klein (14 Mart), Bruce Willis (19 Mart), Joel Madden (11 Mart), Rachel Weisz (7 Mart), Cindy Crawford (20 Şubat), Işın Karaca (7 Mart), Nejat işler (28 Şubat)
  Uğurlu ağacın: Ihlamur
  Kavga etmeyi ve tartışmayı hiç sevmiyorsun. Çok çalışkansın. Arkadaşların söz konusu olduğunda elinden gelen her şeyi yaparsın.
  Gezegenin: Neptün
  Neptün, ilham gezegenidir. Sezgileri güçlendirir ve derin merhameti öğretir.
  Çiçeğin:Nergis
  İlkbaharda etrafa neşe ve enerji saçan nergis, tam Balık’lara göredir. Özellikle trompet nergisi, parlak sarı rengiyle büyüler.
  Hayal dünyası gelişmiş, romantik ve gizemli bir insansın. Hayatında aşkın yeri çok büyük. Senin bünyende hem mantıklı davranarak yaratıcılığı keşfetmek hem de imkansız hayaller bir arada bulunabilir. Fazla hayalci davrandığında yanılgılara düşebiliyorsun. Fedakar ve iyimser yönünü zaaf olarak kullananlar olabiliyor. Bakışların son derece etkileyici ve derin

   
 2. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.211
  Beğenilen Mesajlar:
  44
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS
  Cevap: Burcunuza göre karakteriniz
  Kilit noktası: Kendini kullandıklarında araması
  Grubun: Toprak
  Uğurlu günün: Cumartesi
  Uğurlu sayın: 8
  Uğurlu günlerin: 6 Kasım, 8 Nisan, 21 Aralık
  Pozitif yönün: İnatçı, kararlı ve güvenilirsin
  Negatif yönün: Meraklı, kötümser ve katı görünüşlüsün
  Burçtaşın: Burak Özçivit (23 Aralık),Hande Yener (12 Ocak), Özgü Namal (28 Aralık), Mustafa Sandal (11 Ocak), Orlando Bloom (13 Ocak), Kate Moss (16 Ocak), Jim Carey (17 Ocak), Ricky Martin (24 Aralık), Jared Leto (26 Aralık), Jude Law (29 Aralık), Nicholas Cage (7 ocak), Vanessa Paradis (22 Aralık), Göksel (1 Ocak)
  Uğurlu ağacın: Köknar
  Dikbaşlı, fikirlerini kolayca değiştirebilen birisin. Çok mütevazı olduğun söylenemez, hırslısın. İlişkilerinde memnun edilmesi zor bir sevgilisin. Gezegenin: Satürn
  Kalıcı sonuçlar, kararlılık ve hırs gezegeni Satürn, hayatının tam da orta yerinde.
  Çiçeğin: Amaril
  Çalışkan Oğlak, uzun boylu amarilleri sever. İlk tercihi de kırmızı çiçekli olanıdır.
  Konuşmayı fazla sevmiyorsun. Onun yerine düşünmek ve uygulamak senin için daha iyi. Karar almakta zorlanan bir yapın var. Bunun en büyük nedeni, başarısızlık korkusu. Dürüst ve güven veren bir karaktere sahipsin. Zaman kaybetmekten hiç hoşlanmıyorsun. Kincisin. Önce intikamını alıyor, sonra o kişiyle arkadaşlığına kaldığın yerden devam ediyorsun. Maddi konulara önem veriyorsun. Gereksiz yere para harcamıyorsun.

  anam kizim ayni ben :zuha:
  "konusmayi sevmiyorsunuz" haric tabe:D:D   
 3. eda_guzel

  eda_guzel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Ocak 2010
  Mesajlar:
  85
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  yazılanlara katılıyotum%100
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  bende katılıyorum
   
 5. fotoğrafçı_esra

  fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  221
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Manisa
  AKREP Kilit noktası: Kendisini arzuladıklarında araması Grubun: Su
  Uğurlu günün: Salı
  Uğurlu sayın: 9
  Uğurlu günlerin: 24 Ocak, 18 Mayıs, 9 Ağustos
  Pozitif yönün: Tutkulu, kararlı ve anlayışlısın
  Negatif yönün: Kıskanç, inatçı ve kuşkucusun
  Burçtaşın:Gülçin-Hepsi (30 Ekim),Serkan Şenalp (2 Kasım), Özlem Tekin (18 Kasım), Alp Kırşan (03 Kasım), Kelly Osbourne (27 Ekim), Ethan Hawke (6 Kasım), Brittany Murphy (10 Kasım), Leonardo di Caprio (11 Kasım), Owen Wilson (18 Kasım), Meg Ryan (19 Kasım), Scarlett Johansson (22 Kasım), (18 Kasım Owen Wilson)
  Uğurlu ağacın : işbudak
  Kendi düşüncelerin senin için çok çok önemli. Başkalarına hiç kulak asmıyorsun. Bu yüzden bazen yanılabiliyorsun.
  Gezegenin:pluto
  Pluto değiştirir, atar, tamir eder, canlandırır, yeniden başlatır ve dokunduğu her şeyi tümüyle yeniler. Bu, senden başkası değil zaten.
  Çiçeğin:Karanfil
  Kişinin kendisine olan öz saygısını ve güzelliği ifade eden karanfil, Akrep’e en yakışan çiçektir.
  Aşırı uçlarda yaşamayı seviyorsun. Hangi konuya elini atarsan at, o konuya sonuna kadar hakim olmayı seviyor, derinlerine dalmayı korkmuyorsun. Olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaştığın için farklı sonuçlar çıkarabiliyorsun. Çok iyi dost olabilirsin, ama kimse senin düşmanın olmayı istemez. Gerçek bir sır küpüsün. Gizemli yapın seni karizmatik yapıyor. Pratik zekan sayesinde karşılaştığın birçok olaydan rahatlıkla sıyrılabiliyorsun.


  gerçekten beni anlatıyo:)


   
 6. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  BAŞAK
  Kilit noktası: Kendini öğrendiklerinde araması
  Grubun: Toprak
  Uğurlu günün: Çarşamba
  Uğurlu sayın: 5
  Uğurlu günlerin: 15 Ocak, 29 Nisan, 26 Haziran
  Pozitif yönün: Dikkatli, titiz, düzenli ve çalışkansın
  Negatif yönün: Çekingen, kuruntulu ve arada zorluk çıkaran birisin
  Burçtaşın: Chad Murray (24 Ağustos),Gökhan Keser (9 Eylül), Tom Kaulitz-Tokio Hotel /1 Eylül), Gustav Schäfer-Tokio Hotel (8 Eylül), İbrahim Kendirci (9 Eylül), Yasemin-Hepsi (21 Eylül), Keanu Reeves (2 Eylül), Chda Michael Murray (24 Ağustos), Benjamin Mc Kenzie (12 Eylül), Salma Hayek (2 Eylül), Adam Sandler (9 Eylül), Hugh Grant (9 eylül), Emmy Rossum (12 Eylül), Thalia (26 Ağustos), Pink (8Eylül), Claudia Schiffer (25 Ağustos)Rafet El Roman (25 Ağustos)
  Uğurlu ağacın: Zeytin
  Sıcak ortamlarda bulunmayı seviyorsun. Kalbin de sıcacık; kıskançlık ve hırs nedir bilmiyorsun.
  Gezegenin: Merkür
  Titizliğini ve güvenini Merkür’den alıyorsun.
  Çiçeğin: Lavanta
  Mis gibi kokan mor lavantalar tam başaklara göredir. Etkileyici, çekici ve doğal…
  Her konuda düzenli olduğun gibi temizsin de. Detaylara inmeyi çok seviyorsun, fakat bazen bütün bunların içinde kaybolabiliyorsun. Evhamlı ve hastalık hastası özelliklerin de var. Hayattaki en büyük hedefin, her konuda mükemmele ulaşmak. Bu anlayışın ilişkilerinde problem yaratabiliyor. Mizah anlayışın çok gelişmiş. İnsanları rahatlıkla eleştirebiliyorsun. Ama eleştirilen sen olduğunda gözün hiçbir şey görmüyor.  eleştiriyee acıgım buyrunn kuzularım gelinnn....paylaşım için tşklerr...canımm benim...
   
 7. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.106
  Beğenilen Mesajlar:
  55
  Ödül Puanları:
  0
  uyan noktaları çok fazla.teşekkrler paylşm için
   
 8. NaZMeLeK

  NaZMeLeK Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  10 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  1.468
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  özlemler diyarı
  TERAZİ Kilit noktası: Kendisini birleştirdiklerinde araması
  Grubun: Hava
  Uğurlu günün: Cuma
  Uğurlu sayın: 6
  Uğurlu günlerin: 25 Şubat, 6 Ağustos, 30 Ekim
  Pozitif yönün: Zarif, uyumlu, diplomatik, büyüleyicisin
  Negatif yönün: Kararsız, havai, değişkensin
  Burçtaşın: Hilary Duff (28 Eylül)Dağhan Külegeç (18 Ekim), Pelin Karahan (6 Ekim), Tarkan (17 Ekim), Şahan Gökbakar (22 Ekim), Avril Lavigne (27 Eylül), Hilary Duff (28 Eylül), Ashlee Simpson (3 Ekim), Matt Damon (8 Ekim), Usher (14 Ekim), Eminem (17 Ekim), Matt Damon (8 Ekim), Brandon Routh (9 Ekim), Levent Yüksel (21 Ekim), Özgün (19 Ekim), Zeynep Cassalini (3 Ekim)
  Uğurlu ağacın: Akçaağaç
  Sıradanlık, senin yanından geçmiyor. Hayal gücün o kadar gelişmiş ki, imkansız görünen şeylere ulaşmak senin için çocuk oyuncağı haline gelmiş.
  Gezegenin: Venüs
  İçinin güzelliği yüzüne yansıyor! Duru güzelliğinle herkesi büyülüyorsun. İşte, bu enerjini Venüs’ten alıyorsun.
  Çiçeğin: Dalya
  Çok şık görünmeyi seven teraziler, barok güzelliğe sahip, yıldız çiçeği olarak da bilinen dalyaları tercih eder.
  Dengeli, kibar ve çevrenle uyumlu birisin. Gereksiz tartışmalardan hoşlanmıyorsun. Kolay kolay arkadaşlık kurman mümkün değil. Başkalarının fikirlerini dinliyorsun, ama yine de bildiğini yapmaktan vazgeçmiyorsun. Güzel olan her şeyi çok seviyorsun. Aşk hayatında zaman zaman yanılgılar yaşayabiliyorsun. Aradığını bulamadığın için de daldan dala atlayabiliyorsun


  bu son satırlar çoook doğru:):) teşekkürler paylaşım için.
   
Burcunuza göre karakteriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Vücudunuza Göre Karakteriniz

  Vücudunuza Göre Karakteriniz

  1. Boyu uzun olan saf akıllı olur. 2. Boyu kısa olanın hilesi çoktur. 3. Orta boylu olan kişi akıllı ve güzel huylu olur. 4. Saçı sert olan keskin zekâlı olur. 5. Saçı yumuşak olan ebleh ve arsız olur. 6. Saçı sarı olanın işi gücü kibir ve gazaptır. 7. Saçı kara olanda sabır vardır. Böyleleri ile yakınlık kurmaya bak. 8. Saçı kumral olan ise güzel, huyca eşsizdir. 9. Saçı seyrek olan ârif ve...
 2. İsimlerin Baş Harflerine Göre Astroloji - Burçlar - Karakterler

  İsimlerin Baş Harflerine Göre Astroloji - Burçlar - Karakterler

  isimlerin baş harflerine göre astroloji A Illa da iliskilerinizde romantizm diye tutturdugunuz soylenemez!. Daha cok aksiyonla ilgilisiniz. Hareket lazim size, hareket. Ustelik ugrastiginiz her seyde. Flort edecek kadar sabirli degilsiniz. Ama dobraliginiza soyleyecek hicbir sey yok. Esiniz cok cekici olmali. Ozellikle fiziksel yonden. Cunku bir sehvet duskunu olarak siz buna cok onem...
 3. Vücut biçimlerine göre karakter

  Vücut biçimlerine göre karakter

  VÜCUT BİÇİMLERİ KISA VE TIKNAZ YAPI: Ufak tefek, tombalak yapılı insanlar gayet sakin ve şendirler. Herhangi bir toplulukta etrafa hayat saçarlar. Ama pek fazla alaka gördüler mi şımarmaları mümkündür. Çabuk öfkelenir ve aksileşirler. Kızdıkları zaman bağırır çağırır veya kalp kırıcı sözler söylerler. Ama bu, kendilerini unuttukları içindir. Zira aslında iyi kalpli ve iyi huyludurlar....
 4. Sevdiğiniz Meyveye Göre Karakteriniz

  Sevdiğiniz Meyveye Göre Karakteriniz

  Eğer en sevdiğiniz meyve PORTAKAL ise Sonsuz sabır ve iradeye sahip bir karaktere sahipsiniz İşlerinizi yavaş ancak derinlemesine inceleyerek yapıyorsunuz; sıkı çalışmaktan da asla yılmıyorsunuz Çekingen olma ihtimaliniz çok yüksek; ancak güvenilir ve sözünün eri bir arkadaşsınız Partnerinizi ince eleyip sık dokuyarak seçiyor; ve onu tüm kalbinizle seviyorsunuz Anlaşmazlıkları ne pahasına...
 5. Doğduğunuz Aya Göre Karakteriniz

  Doğduğunuz Aya Göre Karakteriniz

  Bu konu; doğduğunuz aya göre karakteriniz hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilk başta pek akla yatmıyor gibi ama okuyunca siz de doğruluk payının bayağı sağlam olduğunu göreceksiniz. Bu sayfamızın konusu doğduğunuz aya göre karakter analizi .Belki bir iki fire verebilir ama genelde tuttuğunu söyleyebilirim melekler. En azından benim ki bayağı tuttu. Buyrun bir de siz...

Sayfayı Paylaş