Burcunuza Göre Nasıl Araba Kullanıyorsunuz?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Burcunuza Göre Nasıl Araba Kullanıyorsunuz?
Bu konu; Burcunuza Göre Nasıl Araba Kullanıyorsunuz hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, araba kullanmak her yiğidin harcı değildir ve şunu da kabulş etmek lazımdır ki kadınlar erkeklerden daha kötü araba kullanır. Kurallara uymak konusunda elbette ki kadınlar daha dikkatlidir ancak iş pratiğe dökülünce kadınlar bu konuda fazla yetenekli değiller. Tabiki muazzam araç kullanan kadınlar da var ancak bu ortalama bir değerlendirme. Eğer araba kullanıyorsanız aşağıdaki makalede yer alan burcunuza göre araç kullanımınız başlıklı yazıyı okumanzıı tavsiye ederiz. Bakalım yazılanlar tutuyor mu ?


araba-82.jpg

Koç

Direksiyon başındayken başka bir otomobilin kendisini geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hızlı araba kullanmaya bayılır. Refleksleri çok iyidir ve tam zamanında önlemini alıp tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insanını araba kullanırken rahatsız etmeyin içindeki trafik canavarını uyandırabilirsiniz! Hayalindeki otomobil: Koç burcu insanının hayalini kırmızı bir spor otomobil süsler. Otomobilin müzik sisteminin iyi olması onlar için hayati önem taşır.

Boğa

Boğa burcu yaşamı seven ondan haz alabilen bir burçtur. Boğa burcu insanı genelde sakin olarak tanınır. Ancak trafiğe çıktığında iş değişir. Kinci ve maceraperest olmaları onların direksiyon başındaki tavırları üzerinde belirleyici rol oynar. Boğa burcu sürücüsüne karşı trafikte dikkatli olmak gerekir. Hayalindeki otomobil: Doğaya düşkünlüğü otomobil seçiminde de kendisini gösterir. İçinde rahat edebilecekleri otomobilleri seçerler. Gri ve kırmızı en çok tercih ettikleri renklerdir.

İkizler

İkizler burcu insanı gençliğin ve dinamizmin sembolüdür. Bunun nedeni ikizler insanının hangi yaşta olursa olsun genç ve çocuksu kalmayı başarabilmesidir. Maceradan hoşlanırlar ve çok meraklıdırlar. İkizler sürücüsü hızlı sinirli ve sabırsızdır. Hayalindeki otomobil: Onun değişken karakteri farklı otomobilleri beğenmesine yol açar. Biraz maymun iştahlı olduğu söylenebilir. Seçtiği otomobil mutlaka gündemde ve modern olmalıdır.

Yengeç

Yengeç burcu insanı çok duygusal , hayalci ve çocuksu insanlardır. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Direksiyon başında da dikkatlidirler.

Trafik kurallarına uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptığında oldukça sinirlenirler. Emniyet kemeri takmadan asla yola çıkmazlar. Hayalindeki otomobil: Görünüş ve lüksten çok fonksiyon önemlidir Yengeç burcu için. Aile otomobillerini tercih ederler. Fazla hız yapmamalarına rağmen güçlü motorlu otomobilleri tercih ederler. Bir markaya güven duyarlarsa kesinlikle değiştirmezler.

Aslan

Aslan burcu insanı otomobil kullanırken kendine çok güvenir. Can sıkıcı olaylar karşısında soğukkanlılığını korumayı başardığı için hemen hemen hiç hata yapmaz. Hayalindeki otomobil: Soğukkanlı olan Aslan burcu insanı kendisine güven veren güçlü ve sağlam otomobilleri tercih eder. Bu nedenle Aslan burcu insanının hayalini her türlü lüks ve konfora sahip araçlar süsler.

Başak

Hayatının bir parçası olan titizliği otomobil sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahları sinirli olur ve sabah otomobil kullandığında etrafına öfke saçabilir. Hayalindeki otomobil:Başak burcu insanı detaylara önem verir, otomobilinde de konfor ister. Sağlam geniş ve ekonomik bir otomobil onlara göredir.

Terazi

Terazi burcu insanı trafikte son derece kibar olmalarına karşın oldukça kararsız davranışlar sergilerler. Sürekli diğer arabalara bakarlar. Otomobil kullanmak kesinlikle bir zevk değildir. Hayalindeki otomobil:Otomobilin iç ve dış dizaynı önem taşır. Teknik ayrıntılar genellikle fazla önem taşımaz. Terazi için otomobilin çizilmesi tam bir felakettir.

Akrep

Çok kıskanç olmasıyla tanınan Akrep burcu hataları affetmeyen ve saldırmak için fırsat kollayan bir karakter barındırır. Sakin görünseler de bir hata ile karşılaştıklarında bağırıp çağırmaktan geri kalmazlar. Hayalindeki otomobil: En son model hızlı ve güçlü otomobillerden hoşlanırlar. Motor sır dolu bir kutu değil yakından ilgilendikleri bilgi sahibi oldukları bir şeydir. Güçlü otomobille hava atmaya bayılır. Siz siz olun sakın otomobilini eleştirmeyin.!

Yay

Özgürlüğüne düşkün olan Yay burcu maceraya bayılır. Kendisini çok iyi tanır ve özelliklerinin farkındadır. Trafikte korkusuzdur. Trafik kurallarına uyar ve diğer sürücülere saygılıdır. Hayalindeki otomobil: Konforlu ve sevimli otomobillerden hoşlanır. Otomobillerinin herkeste bulunmasını istemezler . Üstü açık ya da en azından sunrooflu bir otomobil tercih ederler.

Oğlak

Oğlak burcu yönetici olmak için yaratılmıştır. Organizasyon yeteneği güçlüdür. Reflekslerine, hızına yani otomobiline hakimdir. İyi bir sürücüdür. Hayalindeki otomobil: Kullandığı otomobil mutlaka en son model olmalıdır. Satış sonrası servise de büyük önem verir.

Kova

Kova burcu insanının hayatını olduğu gibi trafik kurallarını da hiçe sayar. Diğer sürücüleri küçümseyen bir tavrı vardır. Hayalindeki otomobil: Kova burcu insanı otomobilinin dikkat çekici ve son model olmasını ister. Uyumlu bir dizayn ekzantrik bir iç donanım , büyük boyutlu geniş bir panel ve güçlü motor otomobilinde aradığı özelliklerdir.

Balık

Hayalci ve romantik balık burcu insanı trafikte kurallara bağlıdır. Balıklar yolda tehlikeden uzak dururlar. Çok dalgın oldukları için tehlikeli durumlar yaratabilirler. Hayalindeki otomobil: Canlı renkleri severler. Kullanılmış otomobil almaktan hiç çekinmezler. Eski otomobili alıp yenilemeye üşenmezler. Gezmeye meraklı oldukları için otomobilin rahatlığı da çok önemlidir.
 

gonca 16

Daimi Üye
Üye
ben aslan burcuyum ve araba tutkum olduğundan çoooook fazla.araba kullanırken o kadar keyif alıyorumki herseyi unutuyorum.eşim çok güvenir bana araba sürerken.geçen gün uzun yolda 120 yi geçmişim :D eşim alkışlıyor beni.hem kontrollü olmal lazum hem soğukkanlı.burcum buna tam uymuş :D
 
Üst