Büro Edinme Zorunluluğu:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Büro Edinme Zorunluluğu:
avukatın büro edinme zorunluluğu Madde 43 - Her avukat, levhaya yazıldığı tarihten itibaren üç ay içinde baro bölgesinde bir büro kurmak zorundadır. Büronun niteliklerini barolar belirtir. Bir avukatın birden fazla bürosu olamaz. Birlikte çalışan avukatlar ayrı büro edinemezler. (Ek cümleler: 02/05/2001 - 4667/29. md.) Avukatlık ortaklığı yurt içinde şube açamaz. Milletvekilleri, milletvekilliği süresince avukatlık yapamazlar.
Bürosunu veya konutunu değiştiren avukat yenilerinin adreslerini bir hafta içinde baroya bildirmek zorundadır

AKP ve CHP'nin seçim bürolarına saldırı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Merkez Bankası 2013 büro görevlisi alımları için başvuru formuna nasıl ulaşırım? Merkez Bankası 2013 büro görevlisi alımları için başvuru formuna nasıl ulaşırım?
Selamlar. Devlet memuru olmak istiyorum ve duydum ki merkez bankası büro görevlisi alacakmış.Acaba başvuru formun nasıl elde ederim?Bilgi verebilirmisiniz?
Soru-Cevap 1
İskelet şeklinde büro koltuğu İskelet şeklinde büro koltuğu
Ofis mobilyaları Büro koltuk modelleri bu fotoğrafı gördüğümde dikkatim iskelet şeklinde müdür koltuğu çekti. Ofis kuralları...
Ev Dekorasyon Önerileri 0
Özel Dedektiflik Bürosunu kim buldu, özel dedektifliğin icadı Özel Dedektiflik Bürosunu kim buldu, özel dedektifliğin icadı
ilk özel dedektif kim, özel dedektiflik bürosu nasıl bulundu, özel dedektiflik bürosu ne zaman kuruldu, ve merak ettiğiniz herşey bu yazımızda! Özel dedektifliğin tarihçesi hakkında bilgiler edinmek isteyen Melek'ler, sizleri böyle alalım :)...
icatlar ve buluşlar 0
Dilenci döviz bürosunun baş müşterisi Dilenci döviz bürosunun baş müşterisi
Dilenci Döviz Bürosunun Başmüşterisi ...
Güncel Haberler 0
AKP ve CHP'nin seçim bürolarına saldırı AKP ve CHP'nin seçim bürolarına saldırı
Küçükçekmece'de AKP'nin, Mersin'de ise CHP'nin seçim bürosuna molotofkokteylli saldırıda bulunuldu. Kanarya Mahallesi Şahin Caddesindeki AKP seçim bürosuna kimliği belirsiz kişilerce molotofkokteyli atıldı. Çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin...
Güncel Haberler 0