1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

burs verebiliyor musunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben burs werip wermediğinizi sormak istiyorum ? yardıma ihtiyacı olan kadınlara sunduğunuz olanaklar nelerdir onları öğrenmek istiyorum . Ve burs ve yardımlarınızdan yararlanmak istiyorum sizinle nasıl irtibata geçebilirim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Sevgili Misafirimiz, durumunuzu anlatan geniş bir yazı özetini lütfen info@meleklermekani.com mail adresine gönderiniz. Size yardımcı olmaya çalışalım.
    Sevgiler.

CeMoŞ bunu beğendi.
burs verebiliyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bartın'da burs veren yerler

Bartın'da burs veren yerler

Bartın'da Nerelerden Burs Bulabilirim? Bartın'da burs veren yerler "Bartın'da nereden burs alabilirim?" diyen misafirimiz için ve Bartın'dan burs almak isteyen tüm arkadaşlarımız için, bu yazımızda burs alınacak bilgileri paylaşıyoruz Melek'ler. Bartın'da burs alabilmek için aşağıdaki kurumlara başvurabilirsiniz; Bartın Hizmet ve Kalkınma Vakfı Bartın Valiliği
  2. Isparta'da Nerelerden Burs Bulabilirim?

Isparta'da Nerelerden Burs Bulabilirim?

Isparta'da Nerelerden Burs Bulabilirim? Isparta'da Nerelerden Burs Alabilirim? Merhaba millet Isparta'dan burs almak zorundayım ama nereden ya da nerelerden burs alabilirim hiç bir fikrim yok, bu konuda sizlerden yardım bekliyorum.
  3. Kastamonu'da Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kastamonu'da Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kastamonu'da Nerelerden Burs Bulabilirim? Bu konuda acil cevap yazın lüttfen yardımınıza ihtiyacım var
  4. Kastamonu Burs Veren Kurumlar

Kastamonu Burs Veren Kurumlar

Kastamonu'da Nereler Burs Veriyor Kastamonu'da Nerelerden Burs Alınabiliyor Kastamonu'ddan burs almak isteyen ve bu konuda bizden yardım isteyen misafirimize ve o misafirimiz gibi Kastamonu'dan burs almak isteyen tüm arkadaşlarımıza, bu yazımızda Kastamonu'da burs veren kurumları paylaşıyoruz Melek'ler. Kastamonu'da Aşağıdaki kurumlardan bur imkanı sağlıyabilirsiniz arkadaşlar....
  5. Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Arkadaşlar benim acilen Kocaeliden burs almam şart. bilirsiniz öğrencilerin maddi sıkıntılarını midelerinden gelen sesleri o yüzden lütfen bana yardım edin. Acaba Kocaeli'de Nerelerden Burs Bulabilirim?

Sayfayı Paylaş