Etiketler:
  1. bursalı gelin

bursalı gelin Forum Okuru

bursa moda evleri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bursalı gelin tarafından paylaşıldı.

selamlar bursada oturuyorum bana bursada bulunan moda evlerinin adres iletişim gibi bilgileri lazım yada aranızda bana önerebileceğiniz bursada bulunan iyi bir moda evi varmı acaba

bursa moda evleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 Ev Modası

2008 Ev Modası

2007 yılının son aylarını sürdürdüğümüz bu günlerde, 2008 yılının ev trendi belli oldu bile. Parlak renkler, karışık desenler, lüks tasarımlar ve şık mobilyalar… Peki hangilerini seçeceksiniz? İşte size ipuçları… 2008’ in dekorasyon trendleriyle ilgili ipuçları • Parlak, canlı renkler ve geometrik desenler sezonun modası. • Duvar rengi olarak kese kağıdı rengi, bej, açık kahve popüler. Evin...
  2. peri moda evi

peri moda evi

peri gibi gelinlik izmir izmir gelinlik moda evleri mersin moda evleri mersin mağazaları peri gibi Sektör : Moda-Giyim Sektörü Kategori : Moda Evleri...
  3. Burun estetiğinde son moda

Burun estetiğinde son moda

tunç şafak burun estetiği iyi dr tunç şafak hakkında bilgi muayenehane okka burun ne demek okka Burun estetiği olan biri olarak ben modaya uyuyorum galiba... Ortada hafif bir çıkıntı vardı. Oda yandan belli oluyordu.. Rahat duramadım işte.. Gidip düzelttirdim hemen.. Şöyle okka gibi olsun dedim. Hazır o masaya yatacağım ya:) Doktorum okadar doğal bir burun yaptıki.. Hem sağlıklı, hem düzgün...
  4. Burun Estetiğinde  Moda Olmaz

Burun Estetiğinde Moda Olmaz

Son günlerde esetetik operasyonlarının başında burun estetiği büyük patlama yarattı.Dış görünüşüne önem veren bayanlar,kendine olan güvenini kaybedenler,eşiyle arasında sorun olanlar,Soluğu estetik kliniklerde alıyor.Burun estetiği modaya göre değil, kişiye özel yapılır diyen Op.Dr Emre İlhanın konu hakkındaki söylevini sizlerle paylaşıyoruz Trendlere aldanmayın, mutsuz olabilirsiniz Kulak...
  5. Evde tıkalı burun nasıl açılır?

Evde tıkalı burun nasıl açılır?

burun tıkanıklığına ne iyi gelir,tıkalı burun nasıl açılır,tıkalı burunu açmak için yöntemler,tıkalı burun hakkında bilgiler Burun Tıkanıklığı, kişi için, baya, rahatsız edici bir durumdur. Kişi, burundan nefes alamaz, genelde, ağızdan nefes alıp verir. Sıkılır, bunalır, günlük yaşantısını olumsuz etkiler. Yani yaşam kalitesini düşürür. Burun Tıkanıklığı, genelde nezle, grip, sinüzit...

Sayfayı Paylaş