Etiketler:
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Burun Estetiğinde Altın Oranın Önemi

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Burun Estetiğinde Altın Oranın Önemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun Estetikleri

Burun Estetikleri

burun şişmesi burunda şişme Burun Estetikleri:Yüzün tam ortasında yer alması burunun yüz estetiğinin en önemli unsuru olmasına yol açar. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları kişinin yüz görünümünde belirgin bir değişime neden olur. Bu değişimin hastayı olumlu etkilemesi, yani ameliyat sonucundan memnun kalması için mutlaka kendisini...
  2. Ameliyatsız burun estetiği

Ameliyatsız burun estetiği

ameliyatsız burun estetiği, kaldırma, küçültme, düzeltme, törpüleme, hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Burnundan memnun olmayan bir çok insan var yeryüzünde... Bunların bir çoğuda neşter altına yatıp, burun estetiği olmayı tercih ediyor. Zira biz size bu yazımızda neştersiz, ameliyatsız burun estetiği bilgilerini sunacağız. Estetik anlamda burun yüzümüzdeki en önemli belirleyicidir....
  3. İnsan vücudundaki altın oran

İnsan vücudundaki altın oran

insan vücudundaki altın oran, ne kadardır, nerelerdedir, nasıldır, oran hakkında bilgiler burda sevgili melekler ben sadece insan vücudundaki altın oranı yazıorum.Altın oran aslında aklınıza bile gelmeyecek şeylerde dahi bulunmakta.DNA dan tutunda deniz kabuklarına kadar. Sanatçılar, bilim adamları ve tasarımcılar, araştırmalarını yaparken ya da ürünlerini ortaya koyarlarken...
  4. Burun Estetik Operasyonu

Burun Estetik Operasyonu

http://www.youtube.com/watch?v=a9Oid-Xs_Uo
  5. Burun estetiği yardım !

Burun estetiği yardım !

en iyi burun estetiği yapan doktorlar,burun estetiği olanlar,estetik burun ameliyatı yorumları Arkadaşlar merhaba barış çakır ve salih emre üregen arasında kararsızlık yaşıyorum. fiyat farkı da oldukça fazla. Nasıl kara vermem lazım bana yardımcı olur musunuz?Birde söylediğim doktorlardan birine ameliyat olan varsa lütfen deneyimlerini yazabilirmi ?

Sayfayı Paylaş