Burun tıkanıklığına ne iyi gelir lütfen yardım

A

Adile7878

Forum Okuru
Burun tıkanıklığına ne iyi gelir lütfen yardım
Burun akıntısına tıkanıklığına ne iyi gelir doğal bitkisel çözümler var mı

Selam

yazın ortasında burun akıntım şarıl şarıl sonra bir tıkanma oluyor bir süre devam ediyor tekrar burun akıntısı başlıyor. bitkisel çaylar da içiyorum bir yandan da halsizlik var ama halen düzelmedim. burun akıntısına ne iyi gelir bir tıkanıp bir akması normal mi bitkisel bir çözüm öneriniz var mı tedavisini nasıl yapabilirim. burnumu silmekten burnum kıpkırmızı bir hal de bir çözüm lütfen

Merhaba Adile

Burun tıkanıklığı ve burun akması aslında nezle olduğunuzu ya da nezle ile başka bir rahatsızlığınız olduğunuzu akla getiriyor. Burnun akması hem de yaz ayların en sıcak zamanın da gerçekten çok rahatsız edici bir durum geçmiş olsun. Sana basit bir yöntem önermek istiyorum ; 1 kaşık karbonatı bir bardak suda eritin ılık halde burnuna çek ama güçlü çekmelisin hatta ağzından bile gelsin neredeyse evet biraz burnun yanacak ama çok rahatlıyacaksın bunu en az 3-4 defa yap kalan karbonatlı suyla da gargara yap burun tıkanıklığında geçecek burun akıntın da merak etme dene faydasını göreceksin . Ayrıca aşağıda bir link yazıyorum bunu da incele bir göz at faydalı olacaktır.

Geri