Bütün M.M nin dikkatine HERKES MUTLAKA BAKSIN

Ce: Bütün M.M nin dikkatine HERKES MUTLAKA BAKSIN

yeni bir sitede yeni bir başlangıç yaptığımızı düşünürken eskinin hırslarını içinden atamayanlar varmış bilemedik.. genele yapılan yorumu bile kişisel hırsı yüzünden kendi üzerine alınan ya da forumlar içinde birbiriyle şakalaşan insanların sözlerinden bile rahatsız olanlar oldukça evet kimin ne için geldiği gayet aşikar belli oluyor doğrusu...

bir huzur verin artık yaa bir huzur :thumbdown:

M.C buraya üye olan kişilerle ilgili zaten diğer sitenin yöneticisi tarafından eminim ki bilgi almıştır ...diğer sitedeki kişilerin nicklerinden nereye nasıl yorum yapmış yada neden cezalandırılmış pekala bulunabilir...Arada laf taşıyıcılığı buradan oraya oradan buraya konuşmaları copy edenler varsa da zaten her iki sitenin yöneticisi tarafından biliniyor ve ona göre davranılıyordur...Bugün birilerine yaranmak isteyenler yarın başkalarına yaranmak isteyeceklerdir ...bu acizliğin karaktersizliğin apaçık resmidir!İsteyen herkes istediği siteye üye olur, paylaşımda bulunur hatta yönetici vasfında bile olsa...buna kimsenin karışmaya ortamı germeye çamur atmaya hakkı yoktur!Burada hala Bahsettiğim karakterde kişiler varsa her iki siteden de yakın zamanda zaten kovulacaklardır...:rockon:

Son düzenleme:

bi hafta bi gelmedik,neler olmuş burda bööle yaaa:)
yani kadınlarımız dedikodusuz duramıyor mu dicem amaaa
bu konuda bazı erkeklerin eline su dökemicemizi hepimiz gayet ii biliyoruz.
burası Melekler Mekanı,otla çöpü karıştırmayalım lütfen,

ben anlamdım şimdi ya noluyo..ben de öteki siteden kovulduğum için dikkatimi çekti...biri doğru düzgün açıklayabilir mi???

M.C tebrikler çok haklısın ben eğlenmek için gelenlerdenim.
Ama geçen burdaki arkadaşlarla sohbetimi diğer yönetici bana tek tek okudu sen böyle dedin gibisinden.
Evet demiştim ama o an kızgındım Kim bu köstebekler amaçları ne?
İçimizde barındırmayalım haklısın M.C
Çünkü ben her iki sitemide seviyorum nifak sokmayın lütfen!

köstebek möstebek mi varmış yahu..
ya bnde o siteden kovulmuştum haksız yere sonra bi arkadaş burayı önerdi buraya geldim...ama burdan eğer diğer sitenin yöneticisi hakkında birşey dediysem onun zaten kendisine söylediğim şeylerdir...
zaten bu yüzden atmıştı siteden..doğru söylediklerimi hazmedememişti.ağır konuşuncada atmıştı..
öyle yani ben söyliyeyimde..
bide kazen sen böyle demişsin şeysi yapsa nolurr yapmasa nolurrr...
isterse kovsun yani siteden..sanal alemde 2muhabbet edicez diye kimsenin (.....neyse burayı söylemiyim..)ego tatminini çekmeyelim yani.zaten herkes yeterince alttan almış artizlenmiş iyice neyse...

insanları küçümseyip tahrik edici laflar söyleyenler ,eski defterleri karıştırıp özelden taciz edenler ,her zaman olaylara ard niyetle yaklaşanlar,hiç düşünmeden insan karalayıp marifetmiş gibi iftira atanlar da siteye seyrek uğrasalar süper olucak;)
Bu arada bazı gerçeklerin ortaya çıkıyor olmasına çok sevindim açıkçası..
zaman herşeyin ilacı....

yaaa çok saçma bu yaa size bir örnek vermek istiyom ben günlük hayatımda iki kuaför kullanıyom biri güzel kaş alıyo diğeri güzel fön çekiyo ama gidipte demiyorum sizin fönünüz kötü siz güzel kaş alamıyorsunuz diye çaktırmadan iki işimide hallediyom sonuçta mükemmel oluyo bence işin tadını kaçırmayın keyfini çıkarın :)

Geri