1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

bütün zorluklardan sonra:)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

merhaba bende hoşgeldim herkese iyi paylaşımlarr ..

bütün zorluklardan sonra:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zorluk

zorluk

Rüyada zorluk, aksi olan kolaylikla tabir olunur. Rüyanizda zor birisi yapmayi yüklendiginizi görmek, islerinizde çok kolayliga kavusacaginiza ve her isin içinden umdugunuzdan daha erken ve daha basarili çikacaginiza isarettir.
  2. Önlem Alınmazsa 40 yıl sonra bütün ABD obez

Önlem Alınmazsa 40 yıl sonra bütün ABD obez

Son 30 yılın eğilimlerinin sürmesi halinde 40 yıl içinde her bir Amerikalının obez olabileceği bildirildi. Hükümetin fon sağladığı araştırmayı yürüten Sağlık Hizmetleri ve Kalitesi Araştırma Merkezinde görevli doktor Lan Liang, bu bulgunun genetik ve psikolojik açıdan mümkün görünmese de edinilen verilerin, son 30 yılın eğilimlerinin ısrarla sürdürülmesi halinde sonucun bu olacağını...
  3. Zorluk İle İlgili Sözler

Zorluk İle İlgili Sözler

Zorluk İle İlgili Sözler arıyorum ve enteresan ki bulamıyorum lütfen sizden bir yardım dokunsun bekliyorum:)
  4. Zorlukla ilgili kısa Sözler

Zorlukla ilgili kısa Sözler

Zorluk Sözler Zorluk İle İlgili Kısa Sözler Evet Melek'ler ve bizi ziyaret eden hanımlar, beyler, sizler için bu sayfamızda zorluk ile ilgili kısa sözler sunuyoruz ve diyoruz ki hayatınızda ki tüm zorluklar çok kolay aşılır inş:) Akıllı ve cesur bir işadamının her sabah masasının başına otururken söyleyeceği şudur; Bakalım bugün karşımıza ne gibi zorluklar çıkacak!Gassion Bir işi en...
  5. sabırla hastalığın vermiş olduğu bütün zorlukların üstesinden gelen peygamber kimdir

sabırla hastalığın vermiş olduğu bütün zorlukların üstesinden gelen peygamber kimdir

Arkadaşlarım bir araştırmam için bana acil olarak sabırla hastalığın vermiş olduğu bütün zorlukların üstesinden gelen peygamber kimdir ? konusunun cevabını vermeniz mümküm mü çok acil ama teşekkür ediyorum sağolun.

Sayfayı Paylaş