Buyrun asker sevdalıları şafaklarımızı yazalım.şafak kaç?

Konu, 'Türkiye Mehmetçik Bölümü' kısmında komandosunun meleği tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nişanlım AĞRI da asker........Şafak 86..... iki haneliye inince günler hiç geçmiyor. herkese hayırlı teskereler... Onlar -20 derece nöbet tutarken uyku girmiyor göze...

2. Hypnos

Hypnos Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şafak 136 Diyarbakır'a selam ...

3. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
  4. kasım

kasım Forum Okuru

havacıyız

tam olarak şagım kaç oldununu bilmiyom

5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

uzun zamandır şafak yazan olmamış:D

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bugun sfk 42 konyaya slm olsun

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

atarsa 169 jandarma onbaşı :)

8. münir

münir Forum Okuru

şafak 288 bitermi ya

9. TÜRKKATUNU

TÜRKKATUNU Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    benim nişanlımın mesleği asker şafak yok..

Buyrun asker sevdalıları şafaklarımızı yazalım.şafak kaç? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şafak Güçlü

Şafak Güçlü

şafak güçlü 1978 İstanbul doğumlu olan Şafak Güçlü aslen İzmirlidir. Henüz 5 yaşındayken kamera karşısına geçer ve bu güne kadar bir çok sinema filmi, dizi ve reklamda oynar. 6 yaşındayken müziğe ilgi duyar ve piyano çalmaya başlar. 14 yıldır profesyonel olarak sahnelerde piyanistlik yapar. Güçlü 1996 senesinden beri deneme hikaye ve film senaryoları yazmaktadır. İlk, orta ve liseden sonra...
  2. Şafak

Şafak

Yemin etmeye, devlet tarafından başlatılıp yönlendirecek harekete; Bu vakit nur ve hidayete, peş peşe yaşanacak sevinç ve mutluluğa; yalancı ve aldatıcı beklentilerin yerini gerçek mutluluklara bırakmasına, sapıklıktan sonra hidayete delatet eder.Rüyasında şafak söktüğünü gören herkes, ferahlığa ve saadete erer. Rüyada şafak söktüğünü görmek refaha, rahatlığa ve mutlu bir yaşama yorumlanır....
  3. 89/2 askerimin yolunu bekliyorum benimle beraber şafak sayarmısınız?

89/2 askerimin yolunu bekliyorum benimle beraber şafak sayarmısınız?

asker şafak haritası şafak haritası 89 2 kartları kartı hazırlama Ben asker nişanlısıyım nişanlım şuanda Hakkari ' de vatani görevini yapıyor.onsuz günler geçmek bilmiyor ama sabrediyorum nasıl olsa hayırlısıyla gelecek.... Rabbim bütün askerlerimizi kazadan beladan korusun Rabbim hepsini sevdiklerine biran önce kavuşmayı nasip etsin içinde bizide... benimle beraber şafak saymak isteyenler...
  4. Şafak Türküsü

Şafak Türküsü

ahmet kaya, şarkı sözü, parçaları, nevzat çelik, eserleri, şafak türküsü hakkında bilgi burada bulabilirsiniz Çok severim bu parçayı kimden olursa olsun.. yeter ki olsun. Şarkının Şairi Nevzat Çelik ŞAFAK TÜRKÜSÜ Beni burada arama Arama anne Kapıda adımı sorma Saçlarına yıldız düşmüş Koparma anne ağlama. ”Kaç zamandır yüzüm tıraşlı Gözlerim şafak bekledim Uzarken ellerim kulağım...
  5. Hz. Aişe Ölüm Tarihi Kaç buyrun öğrenelim

Hz. Aişe Ölüm Tarihi Kaç buyrun öğrenelim

Hz. Aişe Ölüm Tarihi Kaç Hz. Aişe Ölüm Tarihi Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce Hz. Aişe Validemizin duası paylaşımında bulunmuştuk. Bu gün ise Hz. Aişe ölüm tarihi nedir diyen arkadaşalrımız için bilgiler aktarıyoruz. Mü’minlerin annesi Aişe r.a. validemiz Ebu Bekir b. Ebi Kuhafe r. a. ile Kinane kabilesinden Ümmü Rüman...

Sayfayı Paylaş