1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Büyü Bozmak İçin Özel Bir Uygulama

  Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Bu duayı iki Cuma arası 105 sefer okuyan –Allah’ın izni ile- her türlü sıkıntılardan, büyülerden ve belalardan kurtulur; gelecek bela, sıkıntı ve kederlerden de emin olur. Allah celle celâluhû, o kişinin dünya ve âhiret sıkıntılarını giderir.


  Bir günde tamamı okunabilirse de her günün nasibinin olması için, her güne (7 güne) bölünerek okunması daha faziletlidir. Sabah namazından sonra veya öğlen namazına 1 saat kalacak vakte kadarki zaman dilimi içerisinde okunabilir.  < Konu Resmi..>  Her günlük 15 defa okumanın sonunda 1 defa da AMENERRESÛLÜ duası (Bakara suresinin son iki ayeti) okunur. Böylece bu dua toplamda 7 defa okunmuş olur. Hepsi bir günde okunmak istenirse 105 defa okumanın bitiminde 7 defa da AMENERRESÛLÜ duası okunup tamamlanabilir.

  Duanın gücünü artırmak için başlangıcında 2 rekat müracaat niyetli namaz, bitiminde 2 rekat şükür niyetli namaz kılınabilir.

  Duanın Rabbimden isteklerimizde vesile olduğunu, hakkımızda hayırlı olanı istemek gerektiğini ve bunu verecek olanın da sadece Rabbimiz olduğunu unutmayalım.

  Dualarınızda bizleri de hatırlamanız temennisi ile…


  Estağfirullah (3 defa) (Duaya başlamadan önce tevbe edip temizlenmek içindir)

  Allâhumme salli âlâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed

  Bismillâhirrahmânirrahîm

  Elhamdulillâhi Rabbil âlemîn. Errahmânirrahîm. Mâliki yevmiddîn. İyyâke nağbudu ve iyyâke nesteîn.

  Elif-Lâm-Mim

  Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyum. Lâ te’ huzühu sinetuv-ve lâ nevm. Lehu mâ fissemâvâti ve mâ fil erdı. Men zellezî yeş feu ındehû illâ bi iznih. Yağlemu mâ beyne eydîhim ve mâ halfehum. Ve lâ yuhîtûne bi şey im-min ılmihî illâ bi mâ şâ’. Vesia kursiyyihus semâvâti vel erdı. Ve lâ yeûduhû hıfzuhumâ ve huvel aliyyul azîm.

  Sebbehâ lillâhi mâ fis-semâvâti erdı. Ve huvel azîzul hakîm. Lehu mulkus-semâvâti vel erdı. Yuhyî ve yumît. Ve huve alâ kulli şey’in kadîr. Huvel evvelu vel âhiru vez-zâhiru vel bâtın. Ve huve bi kulli şey’in alîm. Huvellezi halakas-semâvâti vel erda fî sitteti eyyâmin summestevâ alel arşi. Yağlemu ma yelicu fil erdı ve mâ yehrucu minhâ ve mâ yenzilu mines-semâi ve mâ yağricu fîhâ. Ve huve meakum eyne mâ kuntum. Vallâhu bimâ tağmelûne besîr. Lehu mulkus-semâvâti vel erdı. Ve ilallâhi turceul umûr. Yûlicul leyle finnehâri ve tûlicun nehâre fil leyl. Ve huve alîmun bi zâtis sudûr.

  Vallâhu ğafururrahîm.

  Huvallâhullezi lâ ilâhe illâ hû. Âlimul ğaybi veş şehadeh. Huverrahmânurrahîm. Huvallâhullezi lâ ilâhe illâ huvel melikul kuddûsüs selâmul mu’minul muheyminul azîzul cebbârul mutekebbir. Subhânallâhi ammâ yuşrikûn. Huvallâhul hâlikul bâriul musavviru lehul esmâul husnâ. Yusebbihu lehu mâ fissemâvâti vel erdı. Ve huvel azîzul hakîm.

  Kul huvallâhu ehad. Allâhus samed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekullehu kufuven ehad.
  Kul huvallâhu ehad. Allâhus samed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekullehu kufuven ehad.
  Kul huvallâhu ehad. Allâhus samed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekullehu kufuven ehad.

  İhdinas sırât el-mustekîm. Sırâtellezîne en amte aleyhim. Ğayril mağdûbi aleyhim. Veleddâllîn.

  Vallâhu latîful.Zul celâli vel ikrâm

  Amennâ ve Saddaknâ
  Elâ yağlemu men halaka ve huvel latîful habîr (Mülk/14)

  Hasbunallâhu ve nığmel vekîl. Hasbunallâhu ve nığmel vekîl. Hasbunallâhu ve nığmel vekîl.


   
Büyü Bozmak İçin Özel Bir Uygulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. KPSS İçin Yeni Uygulama

  KPSS İçin Yeni Uygulama

  ÖSYM'den KPSS için yeni uygulama... ÖSYM ortaöğretim ve ön lisans öğrencilerinin Eylül'de gireceği sınavı ikiye ayırdı. Öğrenci Seçme ve Yerleşme Merkezi (ÖSYM) ortaöğretim ve ön lisans öğrencilerinin Eylül'de gireceği Kamu Personeli Seçme Sınavı'nı (KPSS) ikiye ayırdı. ÖSYM Başkanlığı, KPSS ortaöğretim/önlisans için başvuru yapan aday sayısının fazla oluşu ve bazı sınav merkezlerinde...
 2. İnadına renk olacağım, siyahını bozmak için

  İnadına renk olacağım, siyahını bozmak için

  . Tüm renklerimden kovuldum, Siyahındayım bu gece... Ne kadar sürede silinir ismim, bilmiyorum Son kez kafa tutacağım kendime, Son kez ruhum çırılçıplak kalacak, belki de... Bütün hırsımı bu şiirden çıkartacağım Ben kanadıkça kırmızı,Sigaram yandıkça duman olacak her satır İnadına renk olacağım, siyahını bozmak için... Biz, yandıkça yavaş yavaş tükeneceğiz Ve sen...
 3. Büyü bozmak üstümde büyü var mı nasıl bozabilirim ?

  Büyü bozmak üstümde büyü var mı nasıl bozabilirim ?

  Büyü kişileri bir takım yöntmelerle doğa üstü güçlerle etki altına almaktır. Büyü insanlığın en eski tarihine kadar dayanmaktadır. Büyücülükle uğraşanlar büyüleme işlemi ile her türlü olaya müdahale ettiği kanısındadır. Büyü yapmak dinimizce haram sayılmakla birlikte en büyük günahlar arasındadır. Peki ama büyü ne için yapılır ? Tabiki kişileri mutsuz ve huzursuz etmek için yapılır. Genelde...
 4. İslam dini açısından büyü bozmak günah mı

  İslam dini açısından büyü bozmak günah mı

  Melekler merhaba, İslam dininde büyü kesinlikle yasak bunu biliyoruz, peki yapılan büyüyü bozmak ta mı yasak ?
 5. Facebook'tan,ünlülere özel bir uygulama geldi

  Facebook'tan,ünlülere özel bir uygulama geldi

  Facebook'tan ünlülere büyük bir kıyak, Facebook'tan,ünlülere özel bir uygulama geldi Dünya da bir numaralı iletişim ağlarından birisi olan Facebookta önemli gelişmeler. Facebook,ünlülere özel bir uygulama geldi ünlülere büyük bir kıyak.Sadece facebbok tarafından doğrulanmış ünlülerin sayfalarının edinebileceği bu İOS uygulaması ile ünlü kişiler kendileri hakkında her yorumu kolayaca takip...

Sayfayı Paylaş