Büyü yaptıranların yorumları

C

Cananzxzxc

Forum Okuru
Büyü yaptıranların yorumları
Büyü yaptıranların yorumları gerçekten oluyor mu

Merhaba ,

Ben 26 yaşındayım ve nişanlıyı ama nişanlımla aram iyi değil ve en son çok fena kavga ettik bana bu şekil de mi evleneceğiz ben böyle bir evlilik istemiyorum dedi ve 1 haftadır beni arayıp sormuyor ben onu çok seviyorum ama sanırım ayrılma planları yapıyor galiba ben ondan ayrılmak istemiyorum aramızı birileri bozuyor bence . Bana nişanlımı bağlamak için aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ben zaten onunla nişanlıyım bunun yanlış olmadığını düşünüyorum. Aşk büyüsü yaptıran ve güzel sonuçlar alan var mı gerçekten yoksa bunlar uydurma şeyler mi ben de pek anlamış değilim bir arkadaşım aşk büyüsü yaptırmış sevgilisine çocuk dibinden ayrılmıyor yaa gerçekten böyle mi yoksa arkadaşım benle dalga mı geçti anlamadım bu konuyla ilgilenen bilgili birileri yardım etsin etsin lütfen.

Canan merhaba

Bak tatlım öncelikle sana şunu söylemek isterim ; evlilik kutsal bir kurumdur , sevgi ,saygı ve sadakat üzerine kurulur. Adeta sevgi ,saygı ve sadakat evliliği ayakta tutan sac ayağı gibidir bunlardan biri yok olur ya da bozulursa evlilik yıkılır ve hiç bir şey bunların yerini dolduramaz . Sen işin başında iken daha bu sac ayaklarından sahte bir zemin oluşturuyorsun ve evliliğin aslında pamuk ipliğine bağlıyorsun istiyorsun. Büyü ile olan büyü ile gider bunu asla unutma , hayat bumerang gibidir ne yaparsan sana döner , iyi yaparsan sana iyi döner , kötü yaparsan sana kötü döner. Büyü vardır ve isanlar üzerinde tesir eder ve Allah'ın lanet ettiği bir şeydir yapanın da yaptıranın da varacağı yerin ebedi cehennem olduğunu söylüyor

Yüce Yaradan bunlar ayetle de hadisle de sabittir. Büyünün iyisi kötüsü olmaz , büyü büyüdür. Kocan olacak şahsı büyü ile tutamazsın bu sana da kocan olacak kişiye de çok zarar verir bir evlilik böyle kurulmaz bu sahte bağlanma sahte sadakat sahte sevgi olur kişinin kendi iradesiyle olmayan sevgi saygıve sadakat seni tatmin mi edecek bunu anlamak da güçlük çekiyorum doğrusu. Nişanlına büyü yaptırarak evleneceksin evet yaptıracak böyle bir şeyler var oluyor pek senin gönlün nasıl rahat edecek seni gerçekten sevmiyorsa diye hiç düşünmeyecek misin bir de işin bu tarafından düşün büyün yapan bir sürü sahtekar bulabilirsin yaptırabilirsin de ama emin ol bu kafayla gerçek sevgiyi yaşayamazsın , karar senin sahte ve vicdani rahatsızlıkla dolu bir hayat ya da gerçekten seni seven biriyle ileri de evlenmek ....

Büyü yaptıranların yorumları gerçekten oluyor mu

Merhaba ,

Ben 26 yaşındayım ve nişanlıyı ama nişanlımla aram iyi değil ve en son çok fena kavga ettik bana bu şekil de mi evleneceğiz ben böyle bir evlilik istemiyorum dedi ve 1 haftadır beni arayıp sormuyor ben onu çok seviyorum ama sanırım ayrılma planları yapıyor galiba ben ondan ayrılmak istemiyorum aramızı birileri bozuyor bence . Bana nişanlımı bağlamak için aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ben zaten onunla nişanlıyım bunun yanlış olmadığını düşünüyorum. Aşk büyüsü yaptıran ve güzel sonuçlar alan var mı gerçekten yoksa bunlar uydurma şeyler mi ben de pek anlamış değilim bir arkadaşım aşk büyüsü yaptırmış sevgilisine çocuk dibinden ayrılmıyor yaa gerçekten böyle mi yoksa arkadaşım benle dalga mı geçti anlamadım bu konuyla ilgilenen bilgili birileri yardım etsin etsin lütfen.
Büyü yaptırıp günaha girme bol bol dua et

Geri