Büyük beden gelinlik modellerinde en yeni trendler

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
Büyük beden gelinlik modellerinde en yeni trendler
büyük beden gelinlik, en yeni gelinlik modelleri, büyük beden gelinlik modası, büyük beden gelinlik modelleri ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

Gelin adayları için en zor karar vermek zorun da oldukları önemli bir detay, gelinlik modelleridir. Evlilik tarihi belli olduktan ve tarih yaklaşmaya başladıktan sonra gelin adayları halen bir gelinlik modeline karar vermemiş ise bu onlar için sıkıntılı bir durumdur. Her gelin adayı evlendiği gün kusursuz bir gelin olmayı arzu eder. Bu tüm gelin adayları için doğal bir duygudur. Sonuç da tüm gözlerin sizin üzeriniz de olacağını düşünecek olursak tepeden tırnağa baştan aşağı kusursuz olma arzusunu duymak gelin adayları için son derece normaldir.

Büyük beden giyinen bir gelin adayı iseniz sakın sıkıntı yapmayın! Geçmiş yıllar da büyük beden giyinen bayanlar için özellikle giyim konusun da yaşanılan sorunlara günümüz de birçok modaevi oldukça şık ve modern seçenekler ile çözümler getirmiş durumda;)

Büyük beden yeni sezon muhteşem gelinlikler gelinlik mağazaları ve modaevlerin de sizleri bekliyor. Önemli olan vücut yapınıza en uygun gelinlik modelinizi bulmanız ve bunu da tercih etmeniz olacaktır. Olduğunuzdan daha zayıf gösteren modeller ile hem çok zarif bir gelin olacak hem de herkesin beğenisini kazanacaksınız.

büyük beden gelinlik.JPG
büyük beden gelinlikler.JPG
büyük beden yeni gelinlik modelleri.JPG
dantel-islemeli-kisa-kollu-balik-model-buyuk-beden-gelinlik-2019-koleksiyonu-viola-chan-12982-...JPG
en güzel gelinlik modelleri.JPG
gelinlik modelleri.JPG
yeni sezon gelinlik.JPG


Büyük beden gelinlik modeli seçerken asla bedeninizi vurgulayan rakamlara takılmayın. Önemli olan doğru gelinlik modelidir. Vücudunuzun vurgulamak istediğiniz bölgelirini ön plana çıkartacak bir model seçimin de kilonuz arka plan da olacaktır. Eğer sırt dekoltenine güveniyorsanız o zaman sırt dekolteli bir gelinlik modeli ile gelinliğinize hem şık bir detay katacak hemde bu bölgeyi ön plana çıkarmış olacaksınız.

Bel kısmınız çok kalın bir yapıya sahipse, prenses gelinlik modelleri ve A kesim gelinlikler bu bölgeyi kapamanız da yardımcı olacak gelinlik modelleridir.
Çok dar balık etek gelinlik modelleri sizi daha kilolu göstereceği için bu tür modellerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Ama illaki gelinlik modellerinde balık kesim tercih etmek istiyorsanız da bunun yerine vücudu baştan aşağı saran balık değil de yarım balık tercih edebilirsiniz. Bol kesim pileli gelinlik modelleri fazlalıklarınızı saklamanız da size yardımcı olacaktır;)
 
Üst