1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Büyük beden yeni sezon muhteşem gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

büyük beden gelinlik modelleri, büyük beden gelinlikler, büyük beden gelinlik Evlilik hazırlığın da olan büyük beden giyinen gelin adaylarını yeni sezon da muhteşem gelinlik modelleri bekliyor.
    Büyük beden giyinen bayanların en büyük sıkıntılarından biri olan zevklerine ve bedenlerine göre kıyafet bulamamak derdi günümüz de artık son bularak hemen hemen her ilde bulunan ve büyük beden giyinen bayanlara yönelik mağazalar bulunuyor.

Gelinlik seçimi için aylar öncesinden itibaren arayış içine giren gelin adayları arasından eğer sizde büyük bedene sahipseniz hiç canınızı sıkmayın çünkü beğeneceğinizi umduğumuz muhteşem gelinlik modelleri ile hayalleriniz gerçek olacak.

Gelinlik modeli seçimi için öncelikle fazlalıklarınızı ön plana çıkarmayan ve hatta gizleyebilen en doğru gelinlik modelin de karar verirseniz seçtiğiniz gelinlik sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecek ve vücudunuzu toparlayarak fit bir görünüme sahip olacaksınız.

Bunun için bulunduğunuz yerde gelinlik moda evlerin de bulunan tasarımcıların da doğru tavsiyelerine mutlaka dikkat etmelisiniz.

Ayrıca büyük beden abiye ve nişanlık modellerini de görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

BÜYÜK BEDEN GİYİNENLERE TAVSİYELER

Şimdi sizleri yeni sezondan seçtiğimiz en yeni büyük beden gelinlik modeleri ile başbaşa bırakıyoruz. Beğendiğiniz gelinlik modelini gelinlik moda evlerine üzerinize göre diktirebilir ve hatta kendi zevkiniz olan detaylarını da ekletebilirsiniz.
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Büyük beden yeni sezon muhteşem gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Sezon Gelinlikler

Yeni Sezon Gelinlikler

yeni sezon gelinlikler yeni sezon gelinlikleri gelinlik modelleri gelinlik modelleri AMSALE ELIZABETH FILLMORE CLAIRE PETTIBONE VERA WANG MONIQUE LHUILLIER LAZARO ANGEL SANCHEZ LAZARO BADGLEY MISCHKA KENNETH POOL AMSALE TARA KEELY KENNETH POOL ANGEL SANCHEZ ELIZABETH FILLMORE JIM HJELM CAROLINA HERRERA JENNY PACKHAM ELIZABETH FILLMORE...
  2. Koton 2012 Büyük Beden yeni Sezon

Koton 2012 Büyük Beden yeni Sezon

koton, 2012, büyük beden, modelleri, elbiseleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler. koton 2012 sezonunda büyük beden modellerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :D:D artık ne giyeceğim derdine son :D:D
  3. 2012 Büyük Beden Gelinlikler arıyorum ben

2012 Büyük Beden Gelinlikler arıyorum ben

Merhaba hanımlar bu yazın sonunda düğünüm var ve ben biraz kiloluyum o zaman kadar kilo vermek için elimden gelenin fazlasını yapacağım ama şimdi gerçekçi olmak lazım diyor ve ne kadar zayıflasamda fit olamıyacağımı biliyorum sizden de bunun için biraz yardım istiyor ve 2012 Büyük Beden Gelinlikler ararken bir kaç 2012 Büyük Beden Gelinlik modeli de sizden almak istiyorum:)
  4. 2014 Yeni Sezon Kabarık Gelinlikler

2014 Yeni Sezon Kabarık Gelinlikler

2014 prenses gelinlik modelleri, 2014 kabarık gelinlik modelleri, 2014 gelinlik modelleri Ben oldum olası gelin adaylarına kabarık prenses gelinlik modellerini çok yakıştırmışımdır. Elbette ki tercih ve son söz yinede sizin;) Gelinlik modeli gelin adayları tarafından en zor karar verilen detaylardan biridir. Eğer modeli az çok kafanız da tasarladıysanız ve sizde evlendiğiniz gün kabarık...
  5. Büyük Beden Gelinlik Modası 2016

Büyük Beden Gelinlik Modası 2016

Evlilik tarihi belli olur olmaz özellikle gelin adaylarını düğüne kadar sürecek tatlı ve yorucu bir araştırma bekler. Gelinlik modeli gelin adaylarının en zor karar aşamalarından biridir. Günümüz de gelinlik modelleri oldukça şık ve modern tasarımlar ile gelin adaylarına sunuluyor. Balık etli ve kilolu gelin adayları ise üstlerine göre gelinlik modeli bulamamaktan yakınmaktadır. Burada devreye...

Sayfayı Paylaş