Büyük pencereli odaları dekore etme püf noktaları

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Büyük pencereli odaları dekore etme püf noktaları
Aydınlık odalarınız için olmazsa olmaz kabul edilebilecek ferahlık sağlayıcı büyük pencereler dekorasyonlarınıza hareket kazandıracak genişlik hissini verebilecektir. Pencereli odalarda kullanılacak doğru perdeler ile odalar gün ışığının alışına göre her zaman dilimini ev ortamında en doğru aydınlanma ile hissettirebilecektir. Uzun perde modelleri zemin tavan arası pencereleri kapatarak akşam saatlerinde olması gereken karanlığa davetiye çıkarabilecektir. Şık koltuk takımları ve modern yaşam ünitesi ile dekoratif aksesuarlar ile ev dekorasyonlarınızı özelleştirebilmektedir.

99Latham_interiors_shoots5209.jpg


Alt resimde yer alan oturma odası dekorasyonu da stor perde kullanımı ile odaya girecek ışık miktarını ayarlamada tercihi size bırakabilmektedir. Beyaz koltuk takımları ile tam bir modern oda dekorasyonu oluşumuna destek olan bu resimdeki uygulamayı geniş odalarınızda tercih ederek misafirlerinizi alanı geniş bir odada ağırlama imkanı yakalayabilirsiniz.


30079667-Contemporary-grey-blue-and-white-living-room-interior-decor--Stock-Photo.jpg
buyuk-pencereli-evler-icin-perde-dekorasyonlari-5.jpg
pencereli-modern-kucuk-bir-banyo.jpg

Banyolarda pencerelerin büyük bir şekilde yer ediniyor oluşu da modern ve geniş görünümlü bir banyoda temizlenme ihtiyacınıza cevap bulabilmenize yardımcı olacaktır.

yatak-odasi-tasarimlari8.jpg
 
Üst