1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

buzdan yapılan otel

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

buzdan yapılan otel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otel

Otel

Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Sürekli seyahatlere çıkacak, hayatta çok başarılı ve mutlu olacaksınız. Rüyada bir otelde bulundugunuzu görmek, yakinda sizin bir yolculuga çikacaginiza; bir otel odasinda yattiginizi görmek, beklemediginiz bir olay yüzünden huzurunuzun bozulacagina ve rahatinizin kaçacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada...
  2. Gülşen - Buz

Gülşen - Buz

Zor mu geldi kalp bilendi Bakmam artık yüzüne Yaş mı geldi gözlerinden Bak dert olur içime Bir alev gibi yandım söndüm kendi kendime Bir karar verdim senden ayrı uzun gecelerde Buz gibi yataklarda yanlız yatmak istemem Genç yaşımda kalbimi aşka düşman edemem Beni bilirsin kararlıysam dünya dursa dönmem Çok geciktin herşey için artık vursan da ölmem
  3. Buz Ada

Buz Ada

istanbul buz ada buz ada arnavutköy Tipi Bar - Adresi - Bölge Arnavutköy - Şehir İstanbul - Telefon Denizin ortasında manzaraya karşı güzel müzik dinleyebileceğiniz son zamanların popüler clublarından buz'un yazlık mekanı.
  4. Buz Heykeller

Buz Heykeller

Rusya'da bulunan Moskova Buz Heykel Galerisi'nde inanılmaz heykeller sergileniyor. İlk olarak 2008 yılında açılan buz heykel galerisi, bütün dünyanın ilgisini çekince sürekli hale geldi.Burada sadece kış aylarında değil bütün yıl buzdan yapılmış heykeller sergileniyor.Rusya'da çok sayıdaki yetenekli buz heykeltraşları, ortaya çıkardıkları inanılmaz heykelleri galeriye getirip burada...

Sayfayı Paylaş