Buzdolabı kokusuna ne iyi gelir

N

Nurzxzx

Forum Okuru
Buzdolabı kokusuna ne iyi gelir
Buzdolabı kokusuna ne iyi gelir doğal ne yapabilirim

Merhaba

buz dolabının kokusu başlı başına bir dert oldu bana bir şeyi açık da bırakmıyorum ama buzdolabı yine de kokuyor , herşeyi teker teker boşaltıyorum fişini çekiyorum çamaşır suyuyla siliyorum tekrar yerleştiriyorum sırf buzdolabı kokuyor diye neler çekiyorum. buzdolabı kokusu giderici sordum varmış fiyatı çk saçma şekilde pahalı ya ben bu paraya bir gün çalışıyorum var mı böyle bir para dedim güldüler. Evde ucuz yollu doğal birşeyler yapamaz mıyım buzdolabı koku giderici yardımcı olun bilen yazsın lütfen.

Merhaba Nur

buzdolabı kokusu da her şeye siniyor suya bile siniyor su kokuyor içilmiyor . Buzdolabı koku gidericiler bence de pahalı neden pahalı bilmiyorum ama pahalı işte bana da hiç de ucuz gelmiyor o kadar para verilmez ona sana bir kaç tavsiyem olacak basit ve ucuz evde bulunan şeylerden hemen yapıp deneyebilirsin ben sonuç aldım sen de yaparsan buzdolabın kokmaz. bir kaseye kahve koy içine de 1-2 kaşık pirinç öyle aç koy , kokuları alır buzdolabın kokmaz. bir de bir kase süt ağzı açık sütte kokuyu alır. Ya da bir kaseye karbonat koyup öyle toz halinde açk koyabilirsin bir diğeri de elma sirkesi aynı şekilde koyarsan koku kalmaz tatlım.

Merhaba Nur

buzdolabı kokusu da her şeye siniyor suya bile siniyor su kokuyor içilmiyor . Buzdolabı koku gidericiler bence de pahalı neden pahalı bilmiyorum ama pahalı işte bana da hiç de ucuz gelmiyor o kadar para verilmez ona sana bir kaç tavsiyem olacak basit ve ucuz evde bulunan şeylerden hemen yapıp deneyebilirsin ben sonuç aldım sen de yaparsan buzdolabın kokmaz. bir kaseye kahve koy içine de 1-2 kaşık pirinç öyle aç koy , kokuları alır buzdolabın kokmaz. bir de bir kase süt ağzı açık sütte kokuyu alır. Ya da bir kaseye karbonat koyup öyle toz halinde açk koyabilirsin bir diğeri de elma sirkesi aynı şekilde koyarsan koku kalmaz tatlım.
bence de kahve cok iyi geliyor
@SadmiN tavsiyeleri. cok iyi dene bence nur

Geri