Buzlu camı neyle nasıl temizleyebilirim önerileriniz?

J

jalek.

Forum Okuru
Buzlu camı neyle nasıl temizleyebilirim önerileriniz?

Buzlu cam nasıl temizlenir melek kadınlar kulubü buzlu cam nasıl temizlenir videolu forum'da.​

Ben 1 aydır erzurumda yaşıyorum buralar çok soğuk ve camlar buz oluyor. Acaba buzlu cam nasıl temizlenir bir fikir verecek olan var mı? Buzlu camı ne temizler nasıl kolay temizlenir? Evin camlarını geçtim arabamın camları buzdan görünmüyor desem yeridir. Şimdi önerebileceğiniz bir şeyler var mı kızlar?

Merhaba
Erzurum çok soğuktur şimdi hayal edemedim kendimi orada. Camlar su boruları filan da donar yani o buz gibi şehirde. Buzlu cam nasıl temizlenir? Bu sorunuza cevap verelim hatta video da paylaşalım sizin için. Buzlu camı en iyi temizleyen şey sirkedir. Bir şişeye 3/2 oranında sirke 3/1 oranında su koyarak püskürtün buzlu yere buz hemen çözülecektir. Bir diğer yöntem de sizi zahmete sokmayacak bir yöntem hızlı bir şekilde buzları çözer. Suyu ısıtın kaynatmayın. Poşete koyun o poşeti de başka bir poşete yerleştirin içine ısınan suyu doldurun ve bağlayın. Arabanızın camına sadece poşeti sürün anında buzlar eriyecektir.

Buz deyince aklıma buzlu yollarda araba sürmek geldi. ''Buzlu yolda araç sürüş teknikleri'' konumuza bakabilirsiniz ne de olsa oralarda yenisiniz önemli bir konu diye düşünüyorum.

Geri