Etiketler:
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113

By NJK Ayakkabıları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Süper ayakkabılar ya :) Daha bana göre yok :D:D:D Ellerine sağlık.

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    sende sağol sende zevkini söle ona göre koyayım :D:D

By NJK Ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koroner Kalp Hastalığı, By-Pass » Kimlere By-Pass Yapılır?

Koroner Kalp Hastalığı, By-Pass » Kimlere By-Pass Yapılır?

Göğüs ağrısı ve nefes darlığı şikayeti olan bireylere, kalp anjiosu dediğimiz kalbi besleyen damarların ilaçlı madde ile görüntülenmesi sonuçunda tıkanıklıklar tespit edilmektedir. Bu tıkanıklıkların tipine ve derecesine göre tedavi şekli ilaçla, balonla damar açma, damar içine stent denilen genişletici metal yerleştirme yada bypass cerrahisi şeklinde değişkenlik göstermektedir. Bypass...
  2. By-Pass » Kontroller

By-Pass » Kontroller

İlk kontrol tarihinize kadar yazılan reçetedeki ilaçları düzenli ve eksiksiz olarak kullanın. İlk kontrolünüz ameliyatı yapan cerrahi ekip tarafından taburcu olduktan 1o gün sonra yapılacaktır. Sonraki kontroler 1.ay, 3.ay, 6.ay ve 1 yıl şeklinde planlanmalıdır. Ameliyattan çok uzun süreli yararlar sağlayabilmek için, kan şekeri, tansiyon, kolesterol gibi değerlerinizin doktorunuz tarafından...
  3. Charmante By Nazlı Elbiseleri...

Charmante By Nazlı Elbiseleri...

charmante by nazlı En güzel gününüzde,davetlerde,partilerde giyebileceğiniz birbirinden güzel elbiseler beğeninize sunuyorum...
  4. By by Türkish !

By by Türkish !

turkish, turkce, cool, bye, relax konularini incelemektesiniz Merhaba Melekler, Hey moruk, Historia’nın önünde buluşalım. Sana uzak ise Eskidji’nin önünde buluşabiliriz. What?.. Okey… Heey n’ber? Dont worry be happy. Relax ol… Hani bana mail forwardlayacaktın? Pıraytamdaki filmlere takıldım. Aksiyon filmi number vandı. Directörü kim?............ Onun mu, backgraundu iyi...
  5. Munk by Paris Texas Yeni Sezon Ayakkabıları

Munk by Paris Texas Yeni Sezon Ayakkabıları

munk by paris texas munk munk by paris texas, bayan ayakkabı, babet, keten yazlık ayakkabı modelleri, renklerini buradan bulabilirsiniz Bayanlara özel bu ayakkabılarla ayaklarınız rahat edecek. Keten kumaştan hazırlanan bu rengarenk ayakkabılara bayılacak ve ayaklarınızdan hiç çıkartasınız gelmeyecek.

Sayfayı Paylaş