Çabuk Yağlanan Saçlar için Bebe Pudrası

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Çabuk Yağlanan Saçlar için Bebe Pudrası
çabuk yağlanan saçlar saç pudrası saçlarım çabuk yağlanıyor saçlar neden yağlanır saç neden yağlanır
Saçlarımız genellikle çok çabuk yağlanır bu yüzden bize günlük sorun yaratır ama artık bunun daha kolay bir çözümü var Bebe pudrası

pudra-1967.jpg

[FONT=verdana,geneva]Çabuk yağlanan saçları her gün yıkamak için vaktiniz olmayabilir. Acil durumlarda saçlarınızı yıkamak, kurutmak ve şekil vermek zamanınızı alabilir. Böyle durumlar için bebe pudrası imdadınıza yetişiyor. [/FONT] [FONT=verdana,geneva]Evet, bebe pudrasıyla çabuk yağlanan saçlar temiz görünüme kavuşuyor.
Saçınızın yağlanan kısımlarına bebe pudrası sürüp dağıtın. Artık saçların temiz ve daha dolgun görünecek.
Merak etmeyin saçınız beyazlamıyor. Zaten saç deriniz yağlı olduğu için pudrayı hemen emiyor.[/FONT] [FONT=verdana,geneva]Bu yöntemi saçınızı hiç yıkamadan uygulamayın. Yıkanmamış saçlara üst üste sürekli bebe pudrası sürerek durumu kurtarmak, saç derisindeki gözeneklerin tıkanmasına neden olur. Nefes alamayan saçlar malesef dökülür. En iyisi gerçekten acil durumlarda bebe pudrasıyla saçları temizlemek.[/FONT]

sac

simdi bebe pudrasını saclarımızı yıkadıktan sonra sürüces demi yani kurutallım falanmı tam olarak anlaayamadım yardmcı olrsanıs sevinirim. Teşşkrler.

Örnegin; aceleniz varsa ve saçlarınızı yıkamaya vaktiniz yoksa yağlı gözüken bölgeye bebe pudrasını sürebilirsiniz.

aaa çok ilginç tam benlik bede hergün saç yıkamaktan bıkmıştım kesin deneyeceğim ve buraya yazacağım saol melek!!!

Arkadaşlar bunu denemeden bilemezsiniz, deneyin sonucu o zaman daha net görebilirsiniz.
Bebe pudrasının saça zararı olacağını düşünmüyorum.

Geri