1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Cadillac Escalade Hybrid

  Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  escalade hybrid cadillac escalade özellikleri cadillac hybrid cadillaç
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Cadillac Escalade Hybrid

  Cadıllac, geniş lüks suva Escalade Hybrid aşmak melezi, dünyanın ilk fuel-savıng melez uygulananın dünya galasını duyurdu. Yenilikçi, fuel-savıng 2-mode melez sistemi ile güçlendirilmiş Escalade Hybrid aş melez teslim et. 50-percent düzelmeden çok Yakıt ekonomiside Şehir sürmeside bütün sırasında teslim et aynı ayıran biçim, segment-leadıng özellik taşı ve tam boyut yetenek o sahip ol yap o Escalade Hybrid aşmak bir ikon. Cadillac Escalade Hybrid "escalade Satışlardan toplanan gelir miktarı ve biçim lideri Geniş lüks suvs arasında Fuel-savıngın cazibeliliğini ekle. Teknik olarak melez sistemi ileri git.", jım taylor, cadıllac genel müdürünü söyledi. "the varış in Escalade Hybrid aş melez araç. tüketici şimdi kullanım daha az fosil yakıt al. Dışarı vermeleri azalt. Hareketsiz, tam boyut lüks suvun faydalarından zevk alır." Cadillac Escalade Hybrid.

  Melez, 2008nin yazıdada bize devam eder ve, Escalade Hybrid aşın teknoloji önderliğisinin en yeni örneğidir. Melezin potansiyel satılığı Avrupada ol şu anki ol değerlendir. beklenilen karar ile. Altı months içinde
  "no Diğer üretici, rahatça eş zamanlı iken kamığ koltukdan sekiz lükse taşıyan veya traılerıng birçok kargoya meleze, taylor söylenmişe "ye sunar. "and Hiçbir melez, Escalade Hybrid aşmak ile eşanlamlı olan dramatik bulunmayı teslim etmez. " Cadillac Escalade Hybrid.

  Escalade Hybrid aş melez ol mevcut. 2wd ve 4wd konfigürasyonlarda o teslim et e 6, 000 ingiliz parası ( 2, 722 kilogram ) in elverişli yedekte çekme kapasite de 2wd model ve 5, 700 ingiliz parası de 4wd model. Escalade Hybrid aşın standart konfor ve uygunluk özelliklerisinin hepsi, dahil ol. Bu, ekranda 2-mode melez sisteminin performans okumalarını gösteren eıght-ınch, dokunma duyarlı ekran gemi seferi sistemini içerir. Cadillac Escalade Hybrid.

  Geniş lüks suv sınıfıda melez uzantılar cadıllacın önderliğini Escalade Hybrid aş. Escalade Hybrid aş satışlardan toplanan gelir miktarı sahip ol yetiştir.

  Satışlardan toplanan gelir miktarı değişmeğin karşısında. eğilim göster. Rekabeti arttır. Gerçekte, year-ago satışlardan toplanan gelir miktarısının üstünde eylül arttırılmış 22 yüzdeyi satışlardan toplanan gelir miktarıyı Escalade Hybrid aş. Diğer modeller Escalade Hybrid aşmak sırasıda içer o extended-length Escalade Hybrid aş esv. Çok yönlü, ext luxury-utılıty kamyonunu Escalade Hybrid. Melez model, mevcutdur. Standart ile Vücut biçimini Escalade Hybrid aş. Cadillac Escalade Hybrid.

  Patentli 2-mode melez teknoloji

  Escalade Hybrid aşmağın 2-mode melez sistemisi, gerçek lüks suvun yeteneklerini teslim etmek iken hem şehir hem de anayol müstesna yakıt ekonomisiye geri dönmek için ona izin verir. Şehir sürmesi, buda ileri git melez güç sistemi sağla Escalade Hybrid aş. e suya indir ve sür düşük hız. Yalnız elektrikde Ek güç, istenen olduğunda, sistem, yumuşakça batarya ve gaz motorudan çıktıyı karıştırır. Cadillac Escalade Hybrid.

  Gmin patentli 2-mode melez sistemisi, gelişmiş elektrik kuvvetiyle değişken iletim ( evtden ) ve 300-volt nıckel-metal hidrit enerji bellek sistemi ( essden )den oluşur. Bu sistemler, standart 6 ile birlikte çalışırlar. Aktif yakıt yönetimi ( afm ) ve teknoloji ( lıvc ) kapayan late-ıntake vanası ile 0l v-8 tam bilgi dört benzin motorusu Daha az güç, anayol deniz gezisisi sırasında gibi, ihtiyaç duyulduğunda afm, silindirlerinin yarımını kapatılan seamlesslye v-8 motoru sağlar. Bu yeni melez sistemi, sadece yalnız elektrikde düşük hızları sürmek için Escalade Hybrid aşmak melezi sağlamaz, aynı zamanda 6ye izin verir. Daha uzun perıods için daha çok ekonomik four-cylınder moduda işletmek için 0l v-8 motoru.

  o anahtar e Escalade Hybrid aş in 2-mode melez sistemi ol o o elektrik kuvveti ileri sürmeğe alışkın o taşıt aracı ol üret yoluyla o melez sistemi kendisi. Frenler, uygulanıldığında veya taşıt aracı, kabotajdır, melez sistemi içinde elektrik motorular, 300-volt bataryada stored olan elektriği yaratırlar. Bu stored enerjisi, taşıt aracıya harekete alışkın olur ve yeniden doğma frenleme dönüşümü, yenilenmişdir. Cadillac Escalade Hybrid.

  2-mode melez sistemi, dikişsizi sağlar, güvenilir, etkin paketde talepi açar. Gerçekte elektrik motoru, sıngle-mode melez sistemileride onun yarım boyutudan daha azdırlar. Bu teknoloji, geliştirildi ve, hala düzinelerce büyük north-amerıcan şehirleride bugün caddelerde melez geçiş otobüslerinin donanmalarıda kullanılır. Tam boyut suvsda kullanım için scaled-down, 2-mode sistem, yeteneğin yüksek derecesi ile geniş taşıt aracılarda - çok ihtiyaç duyulduğu yer yakıt artırımı teslim eder. Çevrede petrol, geliştirici yakıt ekonomisi, indirme dışarı vermeler ve küçültmede indirme bağlılıkda arabanın etkisi ortalanılan gmin enerji farklılık çabalarısının çekirdek parçasıdır.
  Cadıllacın düzgün ve sessiz güçü

  Melez modele akustik ayrıntılar özeli, başlangıcıdan beri Escalade Hybrid aşmak ayar damgasısı olan üstün lüksü teslim etdiğini garanti eder. Ayrıntılar, içerir.
  Yeni egzos sistemi ve rezonatör, özellikle 6 için ayarlarlar. 0l lıvc motorunun aktif yakıt yönetim çalışmasısı Rahat iç akustik ilmiyi garanti eder ve hoş egzos, hem v-4 hem de v-8 çalışması sırasında dikkat eder.

  Elektrik kuvvetiyle, sürdü, 300-volt havalandırma kompresör, titreşimi azaltır ve, benzin motoru kapatıldığında dahi serin yolcu kompartımanıya hvac sistemine izin verir. Standart trı-zone iklim sistemini içerir.

  Elektrik kuvvetiyle, sürdü, 42-volt varıable-assıst hidrolik direksiyonu, titreşimi azaltır ve, 0ye kadar sağlar. Belt-drıven hidrolik sistemleride indirme parazit kayıplar yaygını yoluyla 5-mpg yakıt ekonomisi düzelmesi.

  Enerji bellek sistem soğutma sistemisinin iç havalandırıcısı, ayarlanılır. Sessiz olmak için de düşük taşıt aracı hızlan,. de o havalandırıcı daha çok kolayca ol duy yoluyla o occupants.

  Estetiği Escalade Hybrid aş. Cadillac Escalade Hybrid
  Escalade Hybrid aşmak melezi, o önde gelen geniş lüks suv ve cadıllacın bütün ürün canlanmasısının lideri yapan kaliteleri tutar. Hemen tanımlanabilirdir. a cadıllac ve birleştir stil verme sıraya gir. Sınır işareti onaltı kavram taşıt aracısıdan Ayrıntılı imza ızgarası, ön çamurluğu kapsayarak, krom aksanlarının limanlar ve katmanları havalandırma yapar.

  Ödül planı Escalade Hybrid aşmağın sıcak ve davetkar iç özellikleri İki renk, siyah ve kaşmirde mevcutdur. standart özellik içer a ayıran kontrol tablosu ; Beyaz iğneler ve mavi ışık ile ölçekler, sürekli yakmak ile, whıte-led backlıghtınga kakma işlerler. nüans leather-covered oturt ; leather-covered kapı kesme ve merkez konsol ; Ve power-assısted, bu açığı lıftgateyi büyütür ve, düğmenin teması ile kapatır.

   
Cadillac Escalade Hybrid konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 Kia Optima Hybrid Tanıtımı

  2012 Kia Optima Hybrid Tanıtımı

  2012 kia optima hybrid, tanıtımı, özellikleri, videolu tanıtımı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Hybrid otomobillerden biri daha geliyor melekler!.. 2012 model Kia Optima Hybrid'in videolu tanıtımı aşağıda; http://www.youtube.com/watch?v=vAat8KEqwac

Sayfayı Paylaş