Etiketler:
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    260
    Ödül Puanları:
    0

Çadır ve tahta kamelya modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

kamelya modelleri kamelya örnekleri çeşitleri modelleri ve fiyatları
    Eviniz müstakilse ve birazda bahçesi varsa kamelya lüks değil şart meleklerim şıklığı ve modelleriyle oldukça güzel duruyor bahçenize ayrı bir hava vermek istemezmisiniz?

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    *Gizemli Kıs* bunu beğendi.
  3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Ne güzel çay kahve içilir ciğara eşliğinde kamelyada ..3 .resimdeki kamelya şu anda oturduğum yerde var ama kedimiz sudenaz uzanıyor üstünde:D

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    260
    Ödül Puanları:
    0
Çadır ve tahta kamelya modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tahta

Tahta

Hayırlı iş, bolluk, bereket olarak yorumlanır.Rüyada tahta görmek kadina, ese, metrese isarettir. Direk kazik ve benzeri seyleri görmek, inanilir hizmetçiler ile tabir olunur. Arkasinda odun tahta ve benzeri agaçtan yapilmis bir sey tasidigini gören, kötü bir kisinin hizmetinde bulunur.
  2. Tahin

Tahin

İçine haram karışmış paradır. Tahin helvası ise sevinç verecek ve zevkle harcanacak paradır.
  3. Tahta terlik modelleri

Tahta terlik modelleri

tahta terlik tahta terlik modelleri Benden sizlere bir tüyo bu tahta terlikler 2010 yazında oldukça moda olacak.Daha önceki yıllarda yine karşımıza çıkan tahta terlik modellerini bu yaz yine görmemiz mümkün.Şahsen ben daha önce bu tarz terlik kullandım açıkcası görünüş olarak güzel olsada rahatlık olarak ben rahat kullanamadım.Çünkü özellikle uzun süre giydiğiniz zaman ayak tabanlarınızda...
  4. Poşetlerden Yapılan Çanta Ve Terlik Modeli

Poşetlerden Yapılan Çanta Ve Terlik Modeli

Poşetten Yapılan Çanta Ve Terlik Poşetten Terlik Ve Çanta Yapımı Evimizdeki kullanmadığımız poşetlerin bu denli işe yarayacağı aklıma gelmezdi doğrusu...Terlik ve çanta nasıl bir poşetten oluşabilir...İşte çalışkan becerikli hanımlarımız yaparsa olur... Hatta çantayı çok beğendim...Çok hoş olmuş doğrusu...Siz neden yapamayasınız ki....İşte poşetten çanta ve terlik yapımı...Peki çamaşır...
  5. Tahin ve pekmezin faydaları nelerdir ?

Tahin ve pekmezin faydaları nelerdir ?

Tahin susamın işlemden geçmesiyle elde edilen çok faydalı bir besindir. Çok yağlı bir besin olduğundan özellikle kışın pekmezle tatlandırılarak tüketilir. Pekmezle harmanlanan tahinin faydaları saymakla bitmiyor. Tahin E, C, B vitaminleri bakımın dan oldukça zengin bir besindir. Kışın gribal enfeksiyonlardan , kronik yorgunluktan kişiyi korur. Ayrıca hücrenin yapısını koruyan tahin...

Sayfayı Paylaş