Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri istiyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri istiyorum
Kızlar magazin dünyası son günlerde Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç aşkından sallanıyor hatta duyduğum kadarıyla Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri bile çıkmış işte bende o geyikleri paylaşmanızı istiyorum:)

Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç Çeşme'de aynı şezlongda görüntülenmişti. Çağatay Ulusoy'un menajeri bunun üzerine şu açıklamaları yaptı: “Çağatay, bir haftadır tatilde. Ortak arkadaşlar vasıtasıyla Berrak Hanım’la tanışmışlar. İki gündür aralarında bir elektriklenme var. Durum şu an böyle.”

Peki Çağatay Ulusoy'un hayranları bu duruma ne dedi?

çağatay ulusoy'la berrak tüzünataç vakasını ne abartmışsınız: gençlik, yaz, ver coşkuyu... uzun sürmez.

Berrak Tüzünataç'ın Şahan'dan sonra Çağatay Ulusoy ile çıkması eşekten inip ata binmeye benziyor.

Çağatay Ulusoy "Kara gözlü, büyük göğüslü, balık eti severim" demişti. Bahsettiği kız kesinlikle Berrak Tüzünataç değil

Berrak Tüzünataç balkonda.. serisinden sonra şimdi şezlongta haberleri. Sırada ne var:)

Çağatay Ulusoy ve Berrak Tüzünataç aşkı zaten dün bomba gibi düşmüştü... İki gündür böyleymişler elektriklenme falan...

"Allah belamı versin ünlüyle olmam" diyen Çağatay Ulusoy'un Berrak Tüzünataç'la yakalanması belayı bulduğunu gösteriyor

Berrak Tüzünataç giderek kaliteyi yükseltiyor, şahan'dan çağatay'a ev balkonundan çeşme'de şezlonga terfi etmiş.

peki artık Berrak Tüzünataç'a "popüler erkek seviyor" diyebilir miyiz, diyebiliriz :)

Berrak Tüzünataç'ın haberini duyduk ve şoka girmekten başka yapılıcak bir şey yok.

Berrak Tüzünataç açık büfede ne bulursa tabağına koyan yerli turistler gibi. Şahan'dan sonra Çağatay'la takılmasının başka açıklaması olamaz

Berrak Tüzünataç yaptığı işlerle parlayamayıp Çağatay Ulusoy gibi zirveye tırmananları kullanıp prim kazanmaya çalışan zavallının teki.

Son dizisi bittiğinden beri Engin Altan Düzyatan'lı Vestel reklamlarında geriliyorum, her an Berrak Tüzünataç gelip "Vur onu" diyecek diye.

Ne diyelim türk toplumunun örf adetlerine yakışmıyacak bir poz mart ayı geçti bir oda tutacak kadar parası yoksa selinden istesin imajını zedeledi...........

Aşk kurbanımı arkadaş kurbanımı bilmem .çirkin bir işlem burası türkiye iyi bir jön olmak istiyorsan çevrendeki senin yaşıtlarına bir bak örnek burak özçivit örnek şarkıcı keremcem hiç kimse senin gibi ulu orta yerde bunlar yapılmaz çocuklarımıza kötü örnek oldun.saklanma çık ortaya özür dile dizi çekimleri başlamadan.............

Geri