Çağtay Ulusoy Hakkında Bilgiler

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Çağtay Ulusoy Hakkında Bilgiler
çağtay ulusoy cagtay ulusoy çağatay hakkında herşey çağatay hakkında bilgi bilinmeyenler
Çağtay Ulusoy Kimdir, Biografisi, hayatı, kısaca bilgiler, resimleri, sevgilisi
14da73a2655134.jpg

Biyografisi
23 Eylül 1990 yılında doğan Çağatay Ulusoy ; Kıvanç Tatlıtuğ Kenan İmirzalıoğlu gibi bir çok ünlü ismi, sinema ve Podyum dünyasına kazandıran Best Model yarışmasının 2010 birincisi olarak adını duyurdu. En büyük hayalinin kaliteli dizilerde rol almak olduğunu belirten Çağatay Ulusoy bugüne dek Aşkı Memnu, Maskeli Balo dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Ayrıca Fo-Re Spor katalog çekiminde yer alan oyuncu şu anda Adını Feriha Koydum dizisinde Emir
karakterini canlandırıyor.
Çağatay Ulusoy İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

Şu andada bildiğiniz gibi Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterine can vermekte. Ve şundan emin olunki Çağatay Ulusoy ileride mutlaka çok daha önemli başarılı işlere imza atacak.

ÇAĞATAY ULUSOY RESİMLERİ
14da73a887f453.jpg

14da73a9441a05.jpg

14da73a9f3b032.jpg

14da73aa972ead.jpg

Kaşlarını kime aldırıyor acaba, şekli çok hoş :D:D:D:D Çağtay Ulusoy'a hayat yolunda başarılar dilerim :)

seni çok seviyorum sensiz yapamıyorum senin için ölüyorum her saat her dakika her saniye seni düşünüyorum canım benim bu arada dizini de kaçırmadan izliyorumm

ahh...ben hayatımda bu kadar yakışıklı bir insan görmedim...allah onu özene bözene yaratmış... bakışları çok ateşli yaaaaaa...eğer bir gün onu görürsem ne yapacağımı bilmeden imza alıp ve bir öpücük kondurup seni seviyorum derimmmmmmmmmmmm...adını feriha koydumu ayrıca hiç kaçırmıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Geri