Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar, internetten satış sitesinin birisinde cake switzerland diye bir krem grdüm. Leke ve çil giderici diye geçiyor 20 ml civarında bu üründen kullanan yada deneyen oldu mu ? Önerilerinizi bekliyorum.

Cake Svitzerland kullananlar var mı =? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derma Roller kullananlar var mı kızlar

Derma Roller kullananlar var mı kızlar

Kızlar Derma roller isimli bir aparat var bunun sayesinde yara yanık sivilce izlerinden ve güneş lekelerinden kırışıklıklardan kurtululabileceği yazılmış. Acaba bu üründen hiç kullanan ol du mu tavsiye ediyor musunuz ?
  2. m-sure kullananlar var mı ?

m-sure kullananlar var mı ?

arkadaşlarım bebek istiyoruz eşimin sperm sayısı çok düşük olduğu için doktorumuz bize m-sure isimli ilaçtan verdi. Acaba bu ilacı kullanırken eşim nelere dikkat edecek. Daha önce bu ilacı kullanan arkadaşlarımızdan yardım istiyorum. teşekkür ediyorum.
  3. cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

Kızlar adetlerim oldum olasıya düzensiz ve doktorum bu seferde bana cyclo-progynova ilacını verdi. Taha önceden de tarlusal diye ilaç kullanıyordum. Bu ilacı hiç kullanan oldu mu ? İşe yarıyor mu kızlar ne diyorsunuz.
  4. Giovanni doğal şampuan kullananlar var mı

Giovanni doğal şampuan kullananlar var mı

Saçlarımı çok seviyorum ve uzun zamandır bilindik olan şampuanları değiştirerek saç tiyime göre güzel bir şampuan arıyorum kızlar, saçlarım düz ve ince telli doğal olarak bana önereceğiniz bir şampuan var mı bi kız arkadaşım giovanni kullanmış baya met etti sizler tavsiye ediyor musunuz yardımcı olur musunuz hangisini kullanıyorsunuz fiyatı ne kadar nereden alırım teşekkürler
  5. İnfatrini mama kullananlar var mı aranızda acillll

İnfatrini mama kullananlar var mı aranızda acillll

Doktorumuz bir süre önce iştahı yok diye kilosu da az olduğu için doktorumuz önerdi ama çocuğum yedikten sonra kusmaya başladı kullananlar siz de de böyle bişey oldu mu? Doktora götürmem gerekiyor mu acaba neden kusuyor olabilir? Birde bu mamayla bebeğim birden şişip çok kilo almasın lütfen kullananlar varsa tercübeli anneler yardımcı olun.

Sayfayı Paylaş