Çalınan Facebook Hesabı Facebook Sayfası Nasıl Geri Alınır?

T

TİTAN

Forum Okuru
Çalınan Facebook Hesabı Facebook Sayfası Nasıl Geri Alınır?
çalınan facebook hesabı nasıl geri alınır çalınan facebook sayfası nasıl geri alınır ne yapmak gerekir yapılması gerekenler facebook sayfası çalınmaması için önlemler ile ilgili bilgiler burada melekler
Facebook hesabı ve facebook sayfası çalmanın T:C: yasalarına göre suç teşkil ettiğini öncelikli olarak belirtelim melekler :) Yani şimdiden bu gibi şeyleri espri olsun diye yapmak isteyenlerin kulağına küpe olsun,hiç bulaşmasınlar.Diyelim ki sizin facebook hesabınız çalındı ne yapacaksınız?Ya da facebook sayfanız çalındı nasıl bir yol izleyeceksiniz?Hemen anlatalım;

hack-d6.jpg

Facebook şifrenizi geri almak için ;

hesap > Yardım Merkezi > Güvenlik

tıklıyorsunuz ve

''Hesabım başka birisinin eline geçti veya hesabımın şifresi çalındı. ''

sekmesin tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda

“Facebook Soru ve Cevapları henüz bu dilde bulunmuyor. Sıkça Sorulan Sorular‘a bakın.”

yazısına tıklıyorsunuz. Ve burada

''Şifremi unuttum. ''

sekmesine tıklıyorsunuz ve şifreniz e-posta adresinize gelecektir.

Facebook Sayfanız Çalınmadan Önce Alacağınız Önlem

Sayfalarınıza mutlaka gizli yönetici koyun. bunun nasıl yapıldığını bilmeyenler için açıklayalım:)Facebook tan adınıza başka bir hesap açın.O hesabı sayfanızda yönetici yapın. Daha sonra o açtığınız hesabı dondurun. Dondururken de facebook a geri döneceğim işaretini seçin ve hesabı dondurun. Sayfa yöneticilerine baktığınızda o hesabı göremeyeceksiniz.Ta ki sayfanız çalınırsa yada satış esnasında karşınızdaki kişi aksilik yaparsa dondurduğunuz hesaba yeniden giriş yapın ve aktif edin. Hemen üst sağdan hesap kısımından sayfalara geçiş yapın ve çalınan sayfanızı orada göreceksiniz. Girin ve ne kadar yönetici varsa silin. Sayfa yine sizindir.Hatta 1 değil 1 den fazla gizli yönetici koyun ki sağlam olsun.

facebook hesabıyla alakalı sorun yok sayfamız yok oldu çalındı ?

Facebook'ta 125 hayranı olan bir sayfam vardı çalındı.Ama bu sayfa benim için çok önemliydi.Nasıl geri alabilirim ? :/

ya lütfen yardım edin ne yapmalıyım? açıklamalı anlatın... 816 hayranım vardı ve bir kuzenim çaldı lütfen yardım edin...

sayfam çalındı.

Yardım edin lütfen 2.000 kişilik sayfamı çaldılar. lütfen . nasıl geri alınırr.

Geri