Çalışan Annelerin Kıyafet Dolabına Öneriler

neslihanyare

Üye
Üye
Çalışan Annelerin Kıyafet Dolabına Öneriler
%C3%87al%C4%B1%C5%9Fan-Annelerin-K%C4%B1yafet-Dolab%C4%B1na-%C3%96neriler-51-copy.jpg

Biz çalışan anneler şık olmaya önem veririz?En önemlisi çalışma hayatının getirdiği tempo içinde uygun kıyafetlerle günümüzü geçiriyor olmak isteriz..

Bazen tüm gün ofis içinde çalışmak durumda kalır, hatta saatlerce masa başında oluruz. Bazen ofis içinde ve dışında toplantılara katılır, bazen sunumlar verir, kimi zaman iş çıkışı iş yemeklerine katılmak durumda kalır , kimilerimiz müşteri ziyaretleri yapar ,aynı kıyafetle bir kokteyle devam etmek zorunda olabilir ve tüm bunları yaparken de uygun kıyafetler seçiyor olmak durumunda kalırız.

Bu konuda yine çok soru ve aslında yardım talebi de zaman zaman geliyor bana o yüzden bu hafta bu konuda paylaşımda bulunuyor olmak istedim.

Genel gardrobunuzda olmazsa olmaz kıyafetlerden , giyim tarzından hatta kıyafet dolap düzeninden daha once bahsetmiştik.

Gelin bu sefer güncel şu an arayıp da bulabileceğiniz ve iş hayatında kullanabileceğiniz spesifik kıyafetlere göz atalım..

İşte bu sezon gardırobunuza seçebileceğiniz ve farklı amaçlarla kullanabileceğiniz kıyafet önerilerim..

Herkesin eminim takip ettiği kimi dükkanlar, markalar vardır iş kıyafetlerini seçerken başvurduğu. Aslında kimi markalar artık çalışan kadına bile yönelmiş durumdalar ki bence son derece mantıklı. Çünkü biz çalışan kadınlar önemli bir hedef kitle ve dolayısıyla tüketici durumdayız..

Şöyle bir alışverişe çıktığımızda bu sezon neler bulabiliriz derseniz kıyafet dolabımıza , genellikle tüm ünlü markalar siyah , gri , siyah beyaz, lacivert, yada toprak tonlarının kullanıldığı ceket , etek takımlar , pantalon ceket takımlara yer vermişler koleksiyonlarında.
%C3%87al%C4%B1%C5%9Fan-Annelerin-K%C4%B1yafet-Dolab%C4%B1na-%C3%96neriler-2.jpg

Zara nın bu sezon koleksiyonunda bulabileceğiniz bu ceket pantalon kombinasyonu lacivert gri tonlarında olduğu gibi , toprak renkli pantolon alternatifleriyle de yine kombin edilebiliyor. Ayakkabılarda kemerdeki gibi toprak kahve tonları tercih edilebilirken ceketin içindeki ve dirseklerdeki kumaş renginin lacivert olmasından ötürü lacivert renkli ayakkabılarıda kullanabilirsiniz.

Böylesi bir kıyafeti çok rahat tüm gün ofis içinde , katılacağınız iş amaçlı öğlen yemeklerinde , toplantılarda kullanabilirsiniz..

Biraz daha formal toplantılarınızın olduğu bir gün de hatta arkasından toplantı sonrasında rahatlıkla devam ettiğiniz takdirde kullanabileceğiniz bir başka takım önereceğim size..

Bu kıyafeti Mangonun bu sezon koleksiyonunda bulabilirsiniz. Ceket etek takım kombinasyonu siyah renkli olup , etek boyunun diz hizzasında oluşu ile de son derece kullanışlı.

%C3%87al%C4%B1%C5%9Fan-Annelerin-K%C4%B1yafet-Dolab%C4%B1na-%C3%96neriler-3.jpg

Bu takımı yine kullanım yerinize göre beyaz gömleklerle de yine son derece yine profesyonel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Siyah, beyaz yada siyah krem renklerinde bu sezon koleksiyonlarda olduğundan bahsetmiştim. İşte buna bir örnek Network den?ben hemen kendi gardrobuma seçtim ve iş hayatımda giyinmeye başladım.

Ceket hakim yaka , içine siyah yada beyaz, krem kullanabileceğiniz bir saten bluz ve siyahli beyazlı desenli saten etek. Hem çok şık hem de çok amaçlı yine bence.

Bu arada Network de yine her sezon olduğu gibi bu sezonda iş hayatında kullanabileceğiniz son derece rahat ve şık elbiselerde olduğunu söylemem lazım.

Diyelim ki iş sonrasında katılacağınız bir kokteyl yada iş yemeği var.Bu kıyafeti yine son derece rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aynı şekilde etek boyu da son derece iş hayatına uygun boylarda. Beyaz rengi kış aylarında kullanmak zor olur diye düşünürseni açık ince siyah renkli çoraplarla kullanılabilirliğini de hatırlatmakta fayda var.

%C3%87al%C4%B1%C5%9Fan-Annelerin-K%C4%B1yafet-Dolab%C4%B1na-%C3%96neriler-4.jpg

Bir başka önerim yine ceket pantaloon olarak Zara da niçin dağınık topuz bir saç modeli ile de denedim. Çok da kullanışlı bir kısa siyah beyaz ceket , siyah düz pantaloon ve yine krem renk yada siyah renk kullanabileceğiniz bir bluz .

Ayakkabılar da siyah bu takıma en uygun olabileceği gibi benim seçtiğim gibi siyah süet üzerinde farklı açık renk küçük hareketli modellerde seçebilirsiniz. ( Ayakkabı BCBG)

%C3%87al%C4%B1%C5%9Fan-Annelerin-K%C4%B1yafet-Dolab%C4%B1na-%C3%96neriler-1.jpg

Umarım bu modeler ve alternatifler işinize kıyafet seçimlerinizde yarar. Hepinize keyifli alışverişler dilerim.

Nil Keskin Keleş

Not: Kıyafetlerle birlikte kullanılan tüm aksesuarlar Winmontür ürünleridir.

Geri