Çalışan Bir Kadın Parasını Eşine mi Vermeli?

sevde 7

Daimi Üye
Üye
Çalışan Bir Kadın Parasını Eşine mi Vermeli?
Çalışan bir kadın çalışan kadınlar ve eşleri arasndaki ilşki nasıl olmalı kadın erkek ilişkileri nasıl olmalı herşey burda meleklerim.

eski-sevgili-21e.jpg

Meleklerim geçenlerde https://www.meleklermekani.com/kadinlar-ve-erkekler/129160-erkek-dedigin-boyle-olmali.html dediğim eşimle çalışan bir kadın kazancını eşine mi vermeli konusunda biraz atıştık
.

Ben kendi adıma kazancımı eşime verme taraftarı olmadığımı söyledim tabiki bizim bey biraz gocundu dedim eğer ortak bir gelirimiz varsa bunu ortak bir hesapta toplaya biliriz, ama yok benim elimde olsun dersen o işte olmaz dedim.

acaba ben yanlışmı düşünüyorum.bunun neresinde tartıştınız diceksiniz, bana sen çalışsan şöyle büyüklenirsin böyle davranırsın beni tınlamazsın falan dedi.Bende üzüldüm açıkçası bide bana arkadaşının eşini örnek veriyor ki hergün gelip nasıl geçinemediklerini anlatıyor.bende https://www.meleklermekani.com/kadi...5-erkeklerin-zihnindeki-ideal-kadin-tipi.htmlni kurduklarını düşündüm yani beni kendi kafasındaki kadına göre şekillendirmeye çalştığını fark ettim.Bu konuyu meleklerimle paylaşmak önerilerini almak istedim sizce kadın emeğinin karşılığını eşine mi vermeli?

Son düzenleme:
Valla orası tartışılır ve adamına göre değişir bence.Yani derler ya at sahibine göre kişner diye hahaha herkes de eşinin huyuna göre davranacak melekler.Bu iş yok asarım yok keserim demeyle olmuyor ne yazık ki.Olay basit eğer eşinle farklı düşünüyorsan gerilirsiniz,kavga bile çıkar,siz istediğiniz kadar yok öyle değil deyin :D:D

bence kazanılan para ortak bir hesapda toplanılsa daha iyi olur bu şekilde tartışmada çıkmaz eşler arasında :)

onun parası benim param benim param da gene benim param :hihi: şaka şaka :D:D

ben çalışan bir bayan olarak kendime göre yorum yapayım. ben çalışıyorum benimde eşiminde maaşlarımızın yattığı ayrı ayrı hesaplarımız var ama biz aramızda paylaştık ödemelerimizi,kiramızı ödedikten sonra kalan para her ikimizin parası ve ortak kullanım amaçlı. yani sonuçta ben çalışırda eşime ben de çalışıyorum bu para benim sana vermem dediğim zaman ne olcak. o evde sende yaşıyorsun, sende yiyorsun, seninde ihtiyaçlarında var bu hayat ortak hayatımızsa senin paran benim param ayrıcalığıda olmamalı bence :D:D

Geri